Ana Menü

Uğur İnceman Beşiktaşta

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:35:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vestel Manisaspor'un futbolcusu Uğur İnceman'ı renklerimize bağladı.
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na yapılan açıklamada, Vestel Manisaspor'da forma giyen Uğur İnceman'ın transferi konusunda kendisi ve kulübü ile 2 yıl + 1 yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşma sağlandığı belirtildi. 

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

hayırlı olsu  takımımıza yarar sağlıyacak bir futbolcu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

akbaba71

İsabetli Pas Ustası
03.07.2008 18:19

1981 yılında Almanya'da doğan yeni transferimiz Uğur İnceman, 1.83 boyunda ve 75 kilo. Defansif orta saha oyuncusu, yüksek top tekniği ve isabetli pas yüzdesiyle tanınıyor. İşte Uğur İnceman; 
1981 yılında Almanya'nın Aachen şehrinde dünyaya gelen Uğur İnceman, futbola yine bu ülkede başladı. 1999-2001 yılları arasında Aachen'da oynadığı 53 maçta 5 gol atan ve performansını üst düzeye çıkaran İnceman, 2001 yılında Hamburg'un S.Pauli takımına rekor bir ücretle transfer oldu. İki yıl S.Pauli'de oynayarak, takımının 49 karşılaşmasında görev yaptı ve 2 gol kaydetti. 2003-2004 sezonunda Fürth'e transfer olan İnceman, bir sezon sonrasında ise Vestel Manisaspor'a geçti.
2004 yılından bu yana Vestel Manispor'da forma giyen Uğur İnceman, Manisaspor ile çıktığı 80 maçta rakip ağları 12 kez havalandırdı.
1.83 boyunda 75 kilo ağırlığındaki Uğur İnceman geçen sezon Vestel Manispor'da 29 Süper Lig maçı, 4'te Fortis Kupası olmak üzere 33 karşılaşmada görev aldı. 19 kez U-19, 1 kez U-20, 1 kez U-21, 1 kez B Milli ve 1 kez de A Milli olmak üzere Ay-Yıldızlı formamızı 23 defa giydi.
Defansif orta saha oyuncusu Uğur İnceman, yüksek top tekniği ve isabetli pas yüzdesiyle tanınıyor.

KeePSaKe

Karşılığında bizden 2 tane genç oyuncu gondermemişlermiydi ?
Since 1903

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Sevdim bu transferi..

En mantıklısı yapıldı..

Eline iyi bir fırsat geçti . 2 yabancının yedek kalacağı Beşiktaş'ta, Cisseyi kesmek için çabalamalı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Uğur İncemanda alındığına göre gelicek sene Serdar sağ bekte oynayacak heralde.

Sericte solbekte oynayacak.

Sezona Baki,Ali ve Üzülmezsiz bir 11 le girmek güzel olucak :)

saldır beşiktaş

uğur'un pas yüzdesini gayet beğendim yıllardır oyun kurarken yaptığımız pas hatalarıdan canımız çok yanmıştı bu konuda uğur beşiktaşa yararı dokunur

ilhan mansız_melis

hayırlısı olsun bu transfer umutluyum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ferdikoclu

Umudum var bu oyuncudan.. Takıma fayda sağlayacak.. Hayırlı olsun camiamıza.
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

carlito1903

Çok yerinde bi transfer oldu, takımımıza ve Uğur'a hayırlı olsun...

Önemli maçlarda çift ön libero ile oynarsak Sivok'un yanında yer bulur kendine...

IL Capitano

cogunluk övuyor, benim fazla bir bilgim yok valla, takimimiza hayirli olur insallah.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

beckyZWICKY

hayırlı uğurlu olsun umarım takıma faydası çok olur.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

BjKcArsi54

oh be şu adamı aldık sonunda :) hayırlı olsun

carsi52

2 tane oyuncu veriLmiş diye duydum.
Birisi adem büyüktü gaLiba.
Bölünür senin için uykular!