Ana Menü

Takip Ettiğiniz Blog'lar.

Başlatan hAlil21, Haziran 13, 2008, 22:59:34

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Haziran 19, 2008, 18:52:03
blog takip etmem sadece senin bloguna girerim arada bu arada çok güzel bi blog halil abi...

zamanında bunu dediğime inanamıyorum ;) şimdi blogdan başka bir yere bakmıyorum. :)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Cem Goren

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 04, 2011, 02:11:55
http://www.yorumblog.com/brestgerfich/52-brestgerfich/129-internetimden-elini-cek.html

bu konuyu bilmiyordum.. şaka gibi bir uygulama vallahi.. Seninde tabirinle tam anlamıyla tasma takılmış gibi olacağız maalesef..

Ayrıca güzel bir yazı olmuş tebrik ederim. :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Banucan

Cemoliii güzel yazı olmuş ve anladığım kadarıyla hep bir boğaz kavgası mevcutmuş ama onu bunu bırak kupayı aldıktan sonraki dönüş yolu eğlenceli geçmedi mi yahu ? :D
FEDA

Banucan

FEDA

CR7

Alıntı yapılan: banı - Mayıs 12, 2011, 23:24:56
Cemoliii güzel yazı olmuş ve anladığım kadarıyla hep bir boğaz kavgası mevcutmuş ama onu bunu bırak kupayı aldıktan sonraki dönüş yolu eğlenceli geçmedi mi yahu ? :D

çok eğlenceliydi çok :D

hele cem çok iyiydi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Alıntı yapılan: banı - Mayıs 12, 2011, 23:30:30
Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 12, 2011, 23:23:11
http://www.yorumblog.com/brestgerfich/spor/142-kayseriden-kupayi-aldik-geldik.html
sizin yazınızda güzel olmuş ama dönerken sizde mi eğlenmediniz ? ;D :D

Kayseri çıkışında bi kamyoncu lokantasına yemek yemeye girdik. Biz içerde hesabı ödeyip otobüse geçene kadar millet uyumuş :D 4e kadar kaptan uyumasın diye onunla muhabbet ettim ama dayanamadım bende. bi başka arkadaşı uyandırıp ona teslim ettim görevi.
uyku dolu bi dönüş yolculuğu oldu yani :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

Alıntı yapılan: L_James_6 - Mayıs 12, 2011, 23:54:54
Alıntı yapılan: banı - Mayıs 12, 2011, 23:24:56

çok eğlenceliydi çok :D

hele cem çok iyiydi :D
banu şöyle ki ben dönüş yolunda neler yaptığımı hatırlamıyorum. cidden hatırlamıyorum ve o anlatılanları yaptıysam harbi efsane bir gidiş olmuş o yol :) yiğit anlat kardeşim izin verdim ;;D