Ana Menü

Demirören'den yıldız sözü!

Başlatan akbaba71, Haziran 13, 2008, 09:12:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

REaL betis'den forvet geLicegi hemen hemen kesinLEsti gibi bisey.

onaT

güiza, milito veya saviola değilse yine yalan söylemesin

Brestgerfich

onun getirebileceği tek yıldız:

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Simurg

engindende söz aldık artık getirirsiniz diye düşünüyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Bekliyoruz Yıldırım Demirören.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZLataN

RafaeL Sobis vardı bundan bi kaç yıL önce u20 takımında oynuyodu bReziLya'nın o zamanLar baya beğeniyodum sonra takip etmedim bidaha bi gün ReaL Betis maçında sarı bişey girio oyuna bi baktım Sobis :D aLıncaksa Betisten o adam aLınmaLı çok iyi bi oyuncu gençte aynı zamanda BoboyLa aynı yaşta oLması geRek veya 1 yaş küçük tam hatırLıyamıyoRum..

saldır beşiktaş

bobo giderse öyle büyük bir yıldıza gerek yok alın eren derdiyoku tamam işte
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

akbaba71

Beşiktaşımız, Real Betis'li yıldız futbolcuyla prensip anlaşmasına vardı...

Bobo'yu Dinamo Kiev'e satma kararı alan takımımız, Real Betis'te forma giyen Edu'yu kadrosuna katacak. Kartal, 29 yaşındaki futbolcu ile 1.5 milyon eurodan 3 yıllık anlaşma sağladı. Beşiktaşımız, Real Betis'te forma giyen Edu'yu transfer etme hazırlığında. Brezilyalı golcüsü Bobo'yu hem maddi kaynak yaratmak hem de yabancı kontenjanını boşaltmak için Ukrayna ekibi Dinamo Kiev'e satma kararı alan siyah-beyazlılar, onun yerine yine bir Brezilyalı olan Edu'yu alacak. Tam adı Luiz Eduardo Schmidt olan tecrübeli oyuncu ile yıllık 1.5 milyon eurodan 3 yıllık sözleşme için prensip anlaşmasına varan Beşiktaş, Real Betis ile de pazarlıklarını sürdürüyor.
FABİO AURELİO'NUN KARDEŞİ
Bonservis bedeli olarak 5 milyon euro isteyen İspanyol ekibine, 3 milyon euro teklif eden ancak gerekirse bu teklifini 4 milyon euroya kadar çıkarmayı planlayan Beşiktaş'ta yönetimin bu transfere bitti gözüyle baktığı öğrenildi. Liverpool'un yıldızı Fabio Aurelio'nun kardeşi olan 29 yaşındaki forvet oyuncusu, geçen sezon İspanya'da forma giydiği 31 maçta toplam 11 gole imza attı.

BOBO İKNA OLDU
Bu arada Beşiktaş, gitmemek için direnen Bobo'yu da ikna etmeyi başardı. Uzun bir süredir soğuk bir ülkede oynamak istemediğini, ancak İspanya ve İtalya'dan gelecek teklifleri değerlendireceğini söyleyen Brezilyalı futbolcu, Ukrayna kulübü Dinamo Kiev'in teklifini kabul etti. Eğer siyah-beyazlılar aradaki menajer sorununu da hallederse bu transferden siyah-beyazlı kulübün kasasına 7 milyon euro girecek.

Kaynak: Sabah
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

bobo'dan iyi bir oyuncu olduğunu sanmıyorum bence bobo kalırsa daha iyi
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Bobo'yu 7 Milyona satıp 4 Milyona Edu'yu almanın mantığı nedir biri açıklasın lütfen...

3 Milyon Euro için Bobo'yu kaybetmeyelim...

Kralkartal21

Edu, Bobo'nun yerini dolduracaksa hatta Bobo'dan daha iyi bir katkı yapacaksa(!) Bobo gitsin Edu gelsin.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Alıntı yapılan: carlito1903 - Haziran 14, 2008, 13:03:03
Bobo'yu 7 Milyona satıp 4 Milyona Edu'yu almanın mantığı nedir biri açıklasın lütfen...

3 Milyon Euro için Bobo'yu kaybetmeyelim...

Aynen öle :)

Edu birde 29 yaşında :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kartalizmatik

İsterse 30 yaşında olsun.Bize gelen yabancılar kaç sene oynuyorki?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

kartalpenchesi

ben yıldız istemiyorum bobom kalsın yeterr
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ferdikoclu

Bu transfer olursa büyük başkanın(bazılarınca kullanılan tabiri ile) attığı güzel bir kazık daha olur. 29 yaşında oyuncu al bu 1. 2.si ise 3 milyon için yaptığı harekete bak...
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..