Ana Menü

“Avrupa'nın Taşı Toprağı Altın”

Başlatan akbaba71, Haziran 12, 2008, 14:25:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'ın "asi çocuğu" Batuhan Karadeniz de MARATON.COM.TR'yi seçti!..

Kendisi hakkında yapılan bütün eleştirilere yanıt veren Batuhan, "Zaman kimin haklı olduğunu gösterir" diyerek kendine güvenini bir kez daha ortaya koydu.

Peki, Batuhan'ın hedefleri nedir? Avrupa'da hangi takımlardan teklif alıyor? Milli Takımdaki penaltıyı atarken neler yaşandı? Ve daha birçok merak edilen konu...

Karşınızda Batuhan Karadeniz röportajımız:

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ SENİ KİRALAMAK İSTİYOR. BUNUNLA İLGİLİ DÜŞÜNCELERİN NELERDİR.

Batuhan KARADENİZ: Ertuğrul hocamız nasıl uygun görürse onu düşünüyorum. Ben de şuan kulübüme bağlıyım. 1 sene daha kontratımız var. Beşiktaş ne derse onu yapacağız.

"GİT DERLERSE GİDERİM"

MARATON.COM.TR: SEN BUNA SICAK BAKIYOR MUSUN? YEDEK KULÜBESİNDE OTURMAKTANSA BAŞKA BİR TAKIMDA OYNAMAK DAHA MI İYİ?

Batuhan KARADENİZ: Şimdi onu bilmek kolay değil. Yaşayıp görmek taraftarıyım. Gitsek de gitmesek de bizim için sorun yok. Beşiktaşlı olmak bir gurur. 3 büyükten biriyiz biz. 3 büyükte top oynamak yedek olsan bile daha iyidir. Ama bilmiyorum gönderirlerse de giderim yani.

"AVRUPA'NIN TAŞI TOPRAĞI ALTIN"

MARATON.COM.TR: HEDEFLERİN NELERDİR PEKİ?

Batuhan KARADENİZ: Avrupa'ya gitmek istiyorum.

MARATON.COM.TR: SANA GELEN BİR TEKLİF VAR MI AVRUPA'DAN?

Batuhan KARADENİZ: Bazı teklifler var.

MARATON.COM.TR: AVRUPA'DA HANGİ LİG SANA DAHA UYGUN?

Batuhan KARADENİZ: Vallahi Avrupa'nın taşı toprağı altın. Bütün liglerden teklifler var inşallah değerlendireceğiz.

"BEN ÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM"

MARATON.COM.TR: GEÇEN SEZON FENERBAHÇE MAÇINDA BOBO'YA PAS ATMADIKTAN SONRA BİR AÇIKLAMAN OLDUĞU SÖYLENDİ. DOĞRU MU BU?

Batuhan KARADENİZ: Hayır kesinlikle. Kulaktan dolma bir haber o. Ben öyle bir açıklama yapmadım.

"KÖŞEYİ SÖYLEMEDİM"

MARATON.COM.TR: PEKİ EN SON GENÇ MİLLİ TAKIMDA PENALTI ATTIĞIN SIRADA YAPTIĞIN HAREKETLERE "ŞIMARIK" YAKIŞTIRMALARI YAPILDI. BUNUN İÇİN NE SÖYLEYECEKSİN?

Batuhan KARADENİZ: Kaleci öne çıkıyordu ben de dedim ki "kaleci öne çıkıyor hocam" köşe belirtti oldu bu. Tamamen yanlış anlama.

"ZAMAN NEYİN NE OLDUĞUNU GÖSTERİR"

MARATON.COM.TR: SENİN İÇİN HEP BASINDA "BATUHAN ÇOK YETENEKLİ AMA ÜZERİNDE BİR ŞIMARIKLIK VAR" YAKIŞTIRMALARI VAR. BU NEDEN OLUYOR?

Batuhan KARADENİZ: Zamana bırakalım bunu. Zamanla her şeyin ne olduğu ortaya çıkar. Belki de onlar haklı çıkar ama zamanla her şeyin ne olduğu görülür.

"HAKEM HATALARI YÜZÜNDEN ŞAMPİYON OLAMADIK"

MARATON.COM.TR: BU SENE BEŞİKTAŞ HAKEM HATALARINDAN ÇOK PUANLAR KAYBETTİ. ERTUĞRUL HOCA DA BUNDAN YAKINDI. SEN KATILIYOR MUSUN BUNA?

Batuhan KARADENİZ: Evet. Geçen sene çok hakkımız ve puanımız yendi bana göre. Ama inşallah bu sene çok iddialı bir şekilde sezonu açmamızla ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum.

MARATON.COM.TR: GEÇEN SENE BEŞİKTAŞ'IN EKSİĞİ NEYDİ DE ŞAMPİYON OLAMADI BEŞİKTAŞ?

Batuhan KARADENİZ: Ben katılmıyorum bir eksiğimiz olduğuna. Sadece hakem hatalarına veriyorum. Çok puanlar kaybettik geçen sene.

"ONLARIN ARKASINDA YEDEK KALMAK BİLE GURUR"

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ'TA KALIRSAN ÖNÜNDE BOBO VAR NOBRE VAR HOLOSKO VAR. "BEN BU TAKIMA OYNARIM" DİYOR MUSUN?

Batuhan KARADENİZ: Olmuyor gerçi ama onların arkasında yedek olmak bile çok büyük bir şey. Hepsinin kalitesi belli. Onların arkasında yedek olmak bile bir gurur.

"MİLLİ TAKIMA ÇOK İNANIYORUM"

MARATON.COM.TR: MİLLİ TAKIMIMIZ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN. EURO 2008'DE BAŞARILI OLABİLECEK MİYİZ? (NOT: BU RÖPORTAJ İSVİÇRE-TÜRKİYE MAÇINDAN ÖNCE YAPILMIŞTIR.)

Batuhan KARADENİZ: Ben İsviçre'yi kesinlikle yeneceğimize inanıyorum. Çok fazla inanıyorum hem de. İnşallah Allah yardımcıları olur ağabeylerimin ve kazanırız.

MARATON.COM.TR: PEKİ, BATUHAN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. SENDE UMARIM İSTEDİĞİN YERLERE GELİRSİN.

Batuhan KARADENİZ: Çok sağ olun, iyi çalışmalar.

MARATON.COM.TR ÖZEL RÖPORTAJ / BURAK ÖZKAYA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

hepsiyAh

NoPasaran

Bzen çok kızıyorum ama seviyorum Batuhanı

Büyük oyuncu olacak , göreceksiniz!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Batuhan iyi bir oyuncu.Bizim kiralık olarak onu göndermemiz ona çok yarıyacaktır.Kendini gösterip Beşiktaş'a geri dönecektir.

Ve Beşiktaş'ta iyi işler yapacaktır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

ileride iyi bir oyuncu olacak ama tecrübe kazanması gerek
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Büyük oyuncuların bu yaşlarda artık sahalara sürülmesi gerekiyor..

Bugün messiler, ronaldolar kaçar yaşlarında piyasaya çıktı..

Türkiyede hep aynı sorun var..

Yaşı 21-22 olmadan kadroya almıyoruz..

Arkadaş yetenekli ise koy kadroya ya..Güven..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Bana Batuhan kiralık verdiğimiz takdirde eğer kendini kanıtlarsa Beşiktaş'a geri dönmeyecekmiş gibi geliyor.Gerçi zaman neyi gösterir bilinmez ama...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Anarchy*

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 12, 2008, 14:29:50
Bzen çok kızıyorum ama seviyorum Batuhanı

Büyük oyuncu olacak , göreceksiniz!

Ben hic sanmiyorum ama..

onaT

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ferdikoclu

Şimdiden Kamera çocuğu olmuş.. Politikacı olur futbolcu olmassa..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

eRe

benım konusmalarından anladıgım bu adam gıtmeyı dusunuyor
1. ılk hatırlattıgı 1 yıllık kontratı kaldıgı
2. besıktastan bahsetmıyor 3 buyuklerden bırındeyım dıye konusuyor
3. teklıfler var degerlendırecegım dıyor

bu cocuk cok sımarmıs
sımdıden gule gule dıyorum
seneye ceker gıder...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ata vicente

Ben bu cocugu hıc sevmıorum daha cocuk ona ragmen artıs bı sekılde profesyonel trıbıne gıryo.Dah ne yaptın allahıını seversen bı antep macında topa dokundun gol oldu dıye kendını ne zannedıosun.Cok ıyı bı oyuncu olabılıur ılerde ama Besıktas ruhu yok adamda SImarık Velet

ferdikoclu

Yol verin gitsin... Alt yapının şımarık bir ürünü..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

bjkerem

ya henuz 16yasinda bi futbolcu bu.ne yol verin gitsin simarik falan.bi durun sakin olun ya.biraz zaman taniyin su cocuga.evet su an simarik olabilir ama bi bekleyin.zamaninda nihatin sifo ile tartistini unuttunuz galiba????????????