Ana Menü

Gökhan Zan'la anlasma saglandi

Başlatan CR7, Haziran 12, 2008, 12:44:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Sözleşmesi sona eren oyuncularımızdan Gökhan Zan ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık anlaşma sağlandı.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderdiği yazıda anlaşmayı şöyle duyurdu:
"Şirketimiz profesyonel futbolcularından Gökhan Zan ile yıllık 850.000 YTL garanti para ve 25.000 YTL maçbaşı ücreti olmak üzere 1 yıl +1 yıl opsiyonlu olmak üzere sözleşme imzalanmıştır."
İstediği parayı almış ...
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

milli takım bankosuyla daha ucuza anlaşamazsın.
kalsın takımda, kalmak istiyor belki, hiç duymadım ağzından beni kurtarın dediğini.

Non Mollare Mai

Gökhan'ın hatırladığım kadarıyla bakmakla yükümlü olduğu baya kalabalık bi ailesi var.
Engelli kardeşleride vardı sanırım yine yanlış hatırlamıyorsam..
Bu yüzden kızamıyorum ona.
edit

[KralKartal]

ki 2 sene sonra futbol hayatida bitebilir
para kazanmak hakkidir, biraz daha fazla istemeside dogaldir
yonetim, yabancilara herseyi veriyor
yerlilere birsey yok,
gokhan zan alamiyorsa istedigini, gitmesi en dogrusu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Oynasın yıllık 40 maç alacağı ücret neredeyse 2 Milyon YTL'ye yükseliyor, primlerle falan bu rakamı da aşar...

Ama o oynayabilir mi o kadar maç orası şüpheli işte...

keskinli

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Temmuz 21, 2008, 19:27:38
Gökhan'ın hatırladığım kadarıyla bakmakla yükümlü olduğu baya kalabalık bi ailesi var.
Engelli kardeşleride vardı sanırım yine yanlış hatırlamıyorsam..
Bu yüzden kızamıyorum ona.
iste bu durum benide etkiliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Evet Anıl doğru hatırlıyosun.

Aldığı para bizim takım icin cok değil istikrarlı olsun aldığı parayı hakeder.

Ama Euro 2008 de performansıyla fiyat artırma numarası ve Toraman

gidince bunu fiyatına yansıtması bende olan gökhan zam profiline yakışmadı.

Neyse inşallah başarılı olur benim için tribüne cağırılıcak bir adam eksildi o

kadar..

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

M34

Sözlesmede en az 20 macta oynama zorunlugu varmis. Diyelim ki 16 macta oynadi ne olacak? Garanti parayi alamayacak mi?

CR7

SORUN BEDENDE DEĞİL, BEYİNDE..

Beşiktaş'a ilk geldiğin günü hatırlarmısın? Hocan Hürser Tekinoktay'la birlikte Akmerkezde imza törenine giymek için Beşiktaş'ın giysi sponsorundan elbiseler alınmıştı sana. Ogünlerde Şaşkın şaşkın etrafına bakıp nereye geldiğini anlamaya çalışıyordun. Bu camianın büyüklüğünün farkında bile değildin. Şu anda ismin bir marka olduysa yatıp kalkıp Beşiktaş'a dua etmelisin. Bir sezon ayrılık geçirdin döndüğünde sanırız bu değerlerin farkına vardın. Ama hala borcunu ödemedin Gökhan farkındasın değilmi? Son 2 seneden büyük dersler çıkarmalısın. İlk önce kafandan şu sakatlık problemlerini atmalısın, sorun senin bedeninde değil...beyninde...

Omuzun çıktı yerlerde süründün, hele o sürüne sürüne yürüyüşün kimsenin aklından çıkmıyor, oysa aynı sakatlığı Koray ve Kleberson'da geçirdi 15 gün sonra sahalara döndüler, Sivassporlu Balili'nin omuzu maç başında çıktı adam devreyi çıkık omuzla tamamladı. Baki Mercimek ne kadar kötü oynasada niye sevildi biliyormusun? yüreğiyle  bir sezon kaburga kemikleri kırık oynadı. Sen oynarmıydın Gökhan? Tesadüfmüdür bilinmez uzun süren sakatlıkların Hep milli maç zamanları geçti. Bunları taraftar görmüyormu sanıyorsun?

Transfer döneminde ayağını sürttün durdun, halbuki senden beklenen idmanlara çıkıp kontrat kısmını düşünmemendi. Bu Kulüp seni ne zaman yüzüstü bıraktı hiç düşündünmü? Aziz Yıldırım'ın senin için söyledikleri seni üzmedimi? Beni isteyen kulüpler var dedin, sor bakalım Beşiktaş'a senin için resmi teklif gelmişmi.

Bunları niye yazdık biliyormusun? Artık bir silkelen, bu camia yeni sezonda senden çok şeyler bekliyor. Geçirdiğin son sezonda camianın antipatisini kazandın bunu sempatiye çevir. Türkiye'de senin cüssende defans oyuncusu yok, Senin gibi çıtkırıldım oyuncuda yok.  Senin için söylenen ''CAM ADAM'' lakabını unuttur bizlere. Sana destek çıkanları utandırma, bu sene senin senen olsun hepimizin yüzünü güldür.. Çok şeymi istedik, bir düşün Gökhan?

ALINTIDIR
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

güzel yazi
insaallah bu yazi gökhanin kulagina kadar gider
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Yazı güzel, özellikle de sakatlıklarının Milli Takıma hiç yansımaması bölümü...

samsunlu

eyvallah yazı yerıne gıder ıns