Ana Menü

Gökhan Zan'la anlasma saglandi

Başlatan CR7, Haziran 12, 2008, 12:44:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beni Beşiktaş'tan kurtarın demeyi biLiyor ama.
Her ne kadar doğrudur biLemem ama istediği parayLa bu sözLerin doğru oLduğunu gösteriyor.
Bölünür senin için uykular!

M34

ayhan'in veya tümer'in resimlerini de koyabiliriz .. ne degisir ki? Adam Celal Dogan'a gidiyor ... Adam bekleyin, sözlesmeyi sonra yapalim, önce sampiyonada fiyatimi artirayim diyor .. daha nesini seviyoruz ki anlamiyorum

carlito1903

Euro 2008'de parlar giderim dedi o planı tutmadı...

İ.Toraman kadro dışı kaldı bana mecburlar dedi fırsatçılık yapmaya çalıştı tutmadı...

Nasıl olsa beni alacak takım bulunur dedi, gitti elaleme yalvardı o da tutmadı...

Sonunda bizim teklifimize razı oldu...

Ne diyelim, bu saatten sonra iyi oynaması için dua edeceğiz başka yol yok...

ZeMaHŞeR

SeViYoRuZ aBi...

SiZ Sevmek zorunda değilsiniz...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

akbaba71

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 21, 2008, 14:53:42
Sonunda bizim teklifimize razı oldu...

İnşallah Burak öyle olmuştur paranın acıklanmaması insanı huzursuz ediyor.

Borsaya biran önce bildirseler bari.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

Beşiktaş ile sözleşmesi biten Gökhan Zan, siyah beyazlı takımda kaldı!..

Bugün tatilini tamamlayarak İstanbul'a dönen Gökhan Zan, Başkan Yıldırım Demirören ile görüştü ve Beşiktaş'ta kalmasını sağlayacak sözleşmeyi imzaladı. Siyah beyazlı oyuncu ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık anlaşma yapıldığı öğrenildi.

Bu arada Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına telefonla katılan Gökhan Zan, 1+1 yıllık sözleşme imzaladığını söyleyerek, transferiyle ilgili olarak şöyle konuştu.

"Bugüne kadar hiç görüşmemiştik. Sadece bugün başkanımla görüştük ve her iki taraf için de çok olumlu geçti. Sabah tatilden geldim ve başkanla görüştükten sonra anlaştık. İlk defa resmi bir görüşmeydi bu ve bugüne kadar bu konuda yazılan görüşme iddiaları kesinlikle doğru değil. İnşallah iki taraf için de hayırlı olur."

Siyah beyazlı oyuncu, bugün Beşiktaş'ın yeni sezon hazırlık kampına katılacağını da sözlerine ekledi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

M34

Alıntı yapılan: M34 - Temmuz 19, 2008, 09:35:09
acele etmeye gerek yok ... celal dogan'dan yardim istemis fener'e gitmek icin. simdi g.saray ile görüsür, oradan da ret cevabi aldikdan sonra Besiktas'in teklifini kabul eder; bizim yönetim ve teknik direktör de "Ahh olmadi mi? Senin yerin zaten Besiktas'ta" der, formayi verir oynatir. Bir de Tv'ye cikip, basin yalan yazdi - hicbiryere gitmeye niyetim yoktu, kimseyle görüsmedim, Besiktas'i cok seviyorum, jubilemi bu forma ile yapmak istiyorum viz viz viz ... 

samsunlu

işte şimdi beşiktaş taraftarına kızdım..youlayı gonderdık ademı gonderdık vs vs ama demek gokhan gozden kacmıs..sevmıyorum senı ulan

TurkishTank

ah be gokhan zan...bide tam potansiyelini yansitabilsen....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gürol

Alıntı yapılan: M34 - Temmuz 21, 2008, 15:04:18
Alıntı yapılan: M34 - Temmuz 19, 2008, 09:35:09
acele etmeye gerek yok ... celal dogan'dan yardim istemis fener'e gitmek icin. simdi g.saray ile görüsür, oradan da ret cevabi aldikdan sonra Besiktas'in teklifini kabul eder; bizim yönetim ve teknik direktör de "Ahh olmadi mi? Senin yerin zaten Besiktas'ta" der, formayi verir oynatir. Bir de Tv'ye cikip, basin yalan yazdi - hicbiryere gitmeye niyetim yoktu, kimseyle görüsmedim, Besiktas'i cok seviyorum, jubilemi bu forma ile yapmak istiyorum viz viz viz ... 
böyle olacağı belliydi ve dediğin gibi oldu.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kralkartal21

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 21, 2008, 14:26:49
Beşiktaş ile sözleşmesi biten Gökhan Zan, siyah beyazlı takımda kaldı!..    maraton     İnşallah fazla sakatlanmaz takıma faydalı olur.
İnşallah..

Hayırlı Olsun
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gözzde_bjk

Gökhan'ın azmi,Kartal Yürekli olması vb. hepsini silip attı para hırsı.Yazık ki bizde bu adama sözleşme imzalattık.Keşke kendine kulüp bulup gitseydi keşke!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

hayırlı olsun demekten başka caremiz kalmadı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

samsunlu