Ana Menü

Sinan Engin "Sürprizlere açık olun, 2 transfer heran yapabiliriz"

Başlatan NoPasaran, Haziran 11, 2008, 16:10:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş menajeri Sinan Engin, transferle ilgili olarak merak edilen herşeyi MARATON.COM.TR'ye anlattı.

Sinan Engin, Siyah beyazlı taraftarların bu transfer döneminde, süprizlere açık olması gerektiğini söyleyerek, forvet hattı ve orta alana her an 2 transfer yapabileceklerini belirtti.

Savunmaya yaptıkları transferleri le bu mevkideki problemleri çözdüklerini ifade eden Engin " İyi bir kadro kuruyoruz.Hiç kimse merak etmesin, Beşiktaş çok iyi bir takım oluyor.Gelecek yıl taraftarımız koltuğuna kurulup, rahatça maç seyredebilecek " diye konuştu.

MARATON.COM.TR'ye açıklamalarını sürdüren Sinan Engin " 2 transfer daha yapabiliriz. Bu forvet ve orta saha olacak.Orta alana alacağımız oyuncu hem ofansif hem de defansif olacak.Beşiktaş, kolay gol atacak çok da zor gol yiyecek.Ayrıca Nuri Şahin'in transferini de 10 gün içerisinde bitireceğimizi düşünüyorum" dedi.

Engin ayrıca Beşiktaş ile sözleşmesi sona erecek olan Gökhan Zan ile ilgili hiçbir şey söylemek istemediğini ve bu konuda sessiz kalmayı tercih ettiğini de vurguladı.

Bu arada Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın bütün oyuncuları telefonla teker teker arayarak kendilerine verileni antrenman programına uyup uymadıklarını sorduğu öğrenildi.

MARATON.COM.TR/ÖZEL
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

hepsiyAh

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Alves

Kısacası bizi izlemeye devam edin demiş ama bizim uydu alıcısı şifre istiyor :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

gürol

gökhan zan hakkında yorum yapmak istememesi düşündürücü.
orta sahaya hem ofansif hemde defnsif oynayabilen bi adam alınacak denmiş,nuri nin de 10 gün içinde netleşeceğini söylemiş.o hem ofansif hem defansiz adam nuri mi?
ayrıca forveti napsınlar boboyu satmadan.anlaşılan bunlar 4-5 milyona boboyu satacaklar.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kralkartal21

Arkadaşlar 2 transfer yapmakta ne var ki.Niye hemen dalga geçermiş gibi konuşuyosunuz.

Sanki yıldız alıcam demiş.Normal 2 tane bir orta saha,birde forvet olmak üzere 2 tane alıcaz demiş.

Defans alıcaz dedilerde almadılar mı 3 tane aldılar.

Abartmayalım.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

'Sürprizlere açık olun, 2 transfer heran yapabiliriz"

heran sasirmaya haziriz, her transferde sasiriyoruz zaten :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gözzde_bjk

Gelecek yıl taraftarımız koltuğuna kurulup, rahatça maç seyredebilecek " diye konuştu.

İster artniyet deyin ister başka birşey ama bu adamın gelecekle ilgili verdiği hiçbir söze inanmıyorum.Zira aksi durumda ben gelecek yıl derken bundan sonrakı sezonu demiştim deme potansiyeli çok yüksek.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

delgado1008

Millet olarak hiç birşeyi beğenmeyip eleştirmek için eleştirmek bir hastalık haline geldi
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: delgado1008 - Haziran 11, 2008, 17:51:49
Millet olarak hiç birşeyi beğenmeyip eleştirmek için eleştirmek bir hastalık haline geldi

Hüsrana uğradığımız yılların başında bu açıklamalara yeterince yer verildiği için hiçbirşeye inanamıyoruz artık.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Birisi nuri

Birde iyi bir türk forvet getirin

Başka bişey istemiyorum bu sene sizden :)

Hadi bakalım güldürün yüzümüzü bu sene
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

yildiz falan da istemiyoruz
görevlerini iyi yapacak adamlar gelsin yeter
gecen sene defans blogumuz ve kanatlarimi iyi olsa idi sampiyon olabilecektik
bundan kimsenin süphesi yoktur
kanatlara ve defansa yapilacak isabetli transferler bu sene bizi daha basarili yapar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin