Ana Menü

Tuna Üzümcü: Buraya Yedek Oturmaya Gelmedim..!

Başlatan Kralkartal21, Haziran 04, 2008, 17:48:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş'ın yeni transferi Tuna Üzümcü'den iddialı açıklamalar!..

Yeni sezon için şimdiden çalışmalara bağlayan Tuna, MARATON.COM.TR'ye yaptığı açıklamada, savunmada büyük bir rekabet olacağını ancak bu rekabetten kesin galip ayrılacağını söyledi.

İşte Tuna Üzümcü'nün açıklamalarından satırbaşları...

"KAMPA DAHA İYİ ADAPTE OLMAK İÇİN ÇALIŞMALARA ERKEN BAŞLADIM"

"Kampa daha iyi adapte olmak için çalışmalara erken başladım. Hocalarımın verdiği rapor doğrultusunda antrenman yapıyorum."

"BURAYA YEDEK OTURMAYA GELMEDİM"

"Ben büyük takımda oynamaya hazırım. 4 yıl Gençlerbirliği'nde iyi tecrübeler yaşadım. Savunmada çok aday olabilir hatta uyum sorunu yaşanacağı da kesin ama işin sonunda başarılı olacağız. Büyük bir rekabet olacak ancak ben bu rekabetten kesin galip geleceğim. Çünkü buraya yedek oturmaya gelmedim."

"ARTILARIM SÜRATİM VE HAVA TOPLARIM"

"Ben kendimi yeterli görüyorum. Elbette ki eksiklerim vardır ama bunlar aşılmayacak ya da giderilmeyecek eksiklikler değil. Artılarım ise süratim ve hava toplarım. Geçen yıllar 20 maç sağ bek oynadım. Savunmanın her bölgesinde oynayabilirim."

"BABA OLMAK İSTİYORUM"

"İstanbul'a hiç yabancılık çekmem. Evliyim ve mutluyum. Ayrıca sakin bir hayatı seviyorum. En kısa sürede de  baba olmak istiyorum."

"ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ"

"Gelecek yıl şampiyon olmak istiyoruz. Yapılan tüm çalışmalar bu yönde ben inanıyorum arkadaşlarımın da inandığını düşünüyorum. Bu sene geçen yıllardan daha farklı bir lig olacak bizim için."
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

BerkAy1903

Daha Takımla Antremana Çıkmadan Havalanmış...
19o3

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: BerkAy1903 - Haziran 04, 2008, 17:54:48
Daha Takımla Antremana Çıkmadan Havalanmış...

İnanmak,Başarmanın Yarısıdır.. kendine güveni olan futbolcuları severim umarım iyi bir performans sergiler.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Kartalizmatik

Havalanmakla ne alakası var ya.Adamın kendine güveni olması iyi.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

saldır beşiktaş

kendine güveni var vede hırslı bir futbolcu umarım yararlı olur
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

gözzde_bjk

Beşiktaş Gençlerbirliği gibi küçük bir takım değil.İlk önce bunu anlayıp çalışmalarına devam etse daha yararlı olur.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

yedek kalmayabilir. sakatlıklar vs. olacak elbette

M34

Ben TVde izledim. Öyle dedi ama o manada söylemedi .. hemen yanlis anlasilir diye de nedenlerini saydi ... tek sorunu saclari bence .. bilmem nedendir, at kuyruklu futbolculardan tiksiniyorum. kisa sac daha iyi olur gibi.

carsi52

Hiç kimse yedek oturmaya geLmez zaten.
Görücez artık.
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Yedek klübesinden çıkıpta oynarsa 4. lüğümüzün belgesi olur.