Ana Menü

İşte Yeni Çarşı !

Başlatan Non Mollare Mai, Haziran 04, 2008, 13:02:18

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

airxx2

admin bu topicin baslığını deiştir lütfen yeni çarşı da ne demek oluyor?ayrıca bu adamları kim kaaleye alıp da basına demeç veriyor tabi meydanı bos buldular bastırdılar parayı

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: akbaba71 - Haziran 04, 2008, 22:27:33
Erdem Fora (31)
Vatani görevini yapıyor
Semti Beşiktaş

Gökhan Karamehmet (31)
Kuyumcu
Semti Kurtuluş

Erhan Küçükçavdar (30)
Uluslararası lojistik firmasında çalışıyor
Semti Karagümrük

Ali Güney (30)
tam mafya eğer bu adamlar çarşıyı devam ettirme kararı alsınlar varya çok olaylar çıkar çok
Fırın firması sahibi
Semti Tophane

Ahmet Topçu (30)
Spor tesisi işletmecisi
Semti Kuştepe

Gökhan Tatan (29)
İlaç firmasında mümessil
Semti Mecidiyeköy

Abilere reklamcı diyorlar ama bir tek şirket isimlerini vermedikleri kalmış medyaya  :).
Bugünde basın acıklamalarını yaptılar.
Reklamcı olsalar kim bilir daha neler yaparlar :)

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: airxx2 - Haziran 04, 2008, 22:28:44
admin bu topicin baslığını deiştir lütfen yeni çarşı da ne demek oluyor?ayrıca bu adamları kim kaaleye alıp da basına demeç veriyor tabi meydanı bos buldular bastırdılar parayı

Yanlış anlaşılmasın, ajansspor.com da bu şekildeydi haber; bende aynen kopyala-yapıştır yaptım.
edit

gürol

ya allah aşkına benim yazımı okuyan olmadı mı?
burda yorum yazan hatta 4 sayfa olmuş.herkese soruyorum tribünde ne kadar takıldınız?kapalıyı ne kadar biliyorsunuz? da böyle bilmiş mesajlar yazmışsınız.
bu oluşumu kurmaya çalışan adamlara tribun abileri tarafından oturdukları yerle gülüyorlardır şimdi.
tribünü koşturacaksan bu işler mafyayla olmaz.hatta milliyetçi bi mafyayla hiç olmaz.
HARUN  un oluşturmadığı yeni hiçbir oluşuma inanmayın önemsemeyin.
ayrıca çarşı adını fesh etti.kapalı üst kutu dan ayrılacaz demedi.çarşı karagümrüğü asya kartallarını suadiyeyi kapalı üstten kavgalarla kovdu.büyük olaylar yaşandı ve bırakmadılar.
kapalı üst kutuyu bu saatten sonra kimseye bırakmazlar.gündoğdu bestesi de bu tribunlerde her maçın 85 nci dakikasından sonra söylenmeye devam edecek.
ALEN ci olmayın.çarşının 18 yaş grubu da artık alene hiç tama etmiyor alen kendi ipini çekti.yani sorun çarşı değildi kafadaki amigolardı ve onlar da artık yok ve çarşı aslında mutlu.
yani bi oluşum olsa olsa çarşının içinden oluşur
tekrarlıyorum bu oluşum HARUN un oluşumu olacak.böyle duyumlar aldım.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SATUKBLADE

benim için amigosu şusu busu hiç önemli değil

TEK GAYEM BEŞİKTAŞK'IM

ama içlerinde bir AYHAN ABİYİ çok severim ve sayarım
gerek gerçekten abi denilecek bi kişiliğe sahip olması
gereksede ne kadar herşeyi organize etsede KRAL BENİM DEMEMESİ ;)

gürol

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Haziran 04, 2008, 22:41:27
benim için amigosu şusu busu hiç önemli değil

TEK GAYEM BEŞİKTAŞK'IM

ama içlerinde bir AYHAN ABİYİ çok severim ve sayarım
gerek gerçekten abi denilecek bi kişiliğe sahip olması
gereksede ne kadar herşeyi organize etsede KRAL BENİM DEMEMESİ ;)
ayhan abi italyan ayhan lakaplı ayhan abiden bahsediyorsan seneler önce beşiktaş-maribor şampiyonlar ligi ön eleme maçı için anadolu beşiktaşlılar derneğiyle istanbula maça gitmiştim herhalde orta okul yeni bitmişti.neyse meğersem bizim anadolu beşiktaşlılar derneğiyle maça gittiğim adamlar çapulcuymuş 5 kuruş paraları yokmuş bi gidiş parası var ne yiyecek içecek ne maç bileti nede dönüş paraları yokmuş.sonra AYHAN ABİ forza beşiktaş dergisi verdi bize kazanın önünde sattık sanırım toplam 550 tane sattık parayı o şekilde denkleştirmiştik.
allah ondan razı olsun
bende sonra ayhan abiyi çok sevmeye başlamıştım.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SATUKBLADE

bu sene şampiyon olamadı beşiktaş

kapandı - açıldı - yeni oluşum - yok yok kapandı maksatları şuydu buydu

derken koca sezonuda unutturdular :) ne güzel yaa

bu sene şampiyon olamadı beşiktaş ...

serkan45

ne yani sahipsizmi çarşı birileri lider olacak arkadaşlar alen de bırakıp gitmesin o zaman
forzakartal

M34

Keske Besiktasimizi Carsiyi önemsediginiz kadar önemseniz (bunu yapanlar icin söylüyorum tabii ki sadece) .. Sivas ve Manisa maclari, 4 yilda sadece iki mac. Bu mudur yani? Eminim yakinda carsi kapanmasin diye sokaga da cikilir.

Satukblade'ye katiliyorum ... aloooo? kral ciplak

Dem@

Gökhan Karamehmet (31)
Kuyumcu
Semti Kurtuluş

Vay Be gökhan seni burda da mı görücektim ama yazık üzülüyorum senin ve yeni gelenlerin adına 25 senelik bir çınarı geldiniz kökünden söktünüz yaptığınız açıklamalarda derin değil aslınıda anlatsaydınız  ya  alen için ayhan için dediklerinizi de  yazık  size ya yönetimle iyi anlaşama yapmışsınız ama bu eski ortamı havayı artık istesenizde soluyamazsınız  :alkis

ilhan mansız_melis

bu ne yaa işler iyice karıştı bu sezon Allah hepimize sabır versin
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

yorumbjk

Tavrınızı karşı tarafı kışkırtmadan veriniz.

Forum Kurulu

MeLo

Biz eskisinden memnunduk.
Bunların pek birşey yapacağına inanmıyorum.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

rapsefir

nasıl oluyor da bu kadar rahat çıkıp onu yapıcaz şunu yapıcaz eskisi gibi olmayacak(eskinin neyi varsa eski günleri daha çok arıyacaz) diyolar kim destekliyo ki bu vatandaşları hadlerini aşarak bazı trübun buyuklerine bu kdar rahat sallıyolar allah sizi nasıl biliyosa oyle yapsın rantçı diyorsunuz ya bazılarına asıl rantçı sizlersiniz beşiktaşın bu durmlara düşmesinin ve ÇARŞI nın kendini feshetmeinin tek nedeni sizlersiniz inadına anarşizm ulAn!!!

darkeagle1991

Akşamı bekleyip şu basın açıklamasını görmeli.Bence hiç birşey ÇARŞI'nın yerini tutamaz...Yok A Takımıymış B Takımıymış.
ALAYINA İSYAN İNADINA BEŞİKTAŞ