Ana Menü

İşte Yeni Çarşı !

Başlatan Non Mollare Mai, Haziran 04, 2008, 13:02:18

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hey gidi be ..

Yılların devrimci tribünleri en sonunda ortayız dediler şimdide diğer gruba geçtiler :)

Adı mafya kabadayı gibi anılanlarla artık bu tribünler yürümez, dediklerine inanmıyorum..

Çarşı ismi kullanılmasın diyorum ben. O iyi çarşı olarak mazide kalsın. Son dönemde yaşanan pisliklerden Çarşının ismi değil, içinde bulunanlar sorundur..

Değişim yaşanıyorsa hepten değişsin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: salvador - Haziran 04, 2008, 14:36:18
forzada 3 kere yazdım 3 kere konu silindi ne bunlar meydanı boş buldular atladılar milliyetçi tribün yapacaklar bizi hepsi birer polat alemdar olmus meydanada geziyor unutmayın polat tv karakteri sizde öyle olmayın

Polat sadece dizi karakteri değil Türkiye'nin gerçeğidir. Bazı şeyleri iyi belle sallamadan önce.
Tribündeki herkes vatanını, milletini seven insanlar. Her Türk'te böyledir. Doğal olarak her Türk'te bi milliyetçilik duygusu vardır.
Senin hayal ettiğin tribün vatanına hakaret eden, bayrağını yakan bi oluşumsa git pkk örgütüne katıl tribünlerden çek elini ayağını.
Yanlış anlama sakın; sana öylesin falan demiyorum. Senin dediğin laf bu kapıya çıkıyor.
Milliyetçi olmanın bi sakıncası yok. TRİBÜNDE abartılmadığı sürece.
edit

Cem Goren

ipini koparan bişey diyo nasıl o a harfini kaldırırlar bunlara inanmayalım nasıl sosyal mesaj yok ne demek semt pankartları yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

mafya bozuntularina inanmayin arkadaslar, bunlardan hic bir sey olmaz..duygu sömurusu yapiyorlar..

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Haziran 04, 2008, 15:16:57

Senin hayal ettiğin tribün vatanına hakaret eden, bayrağını yakan bi oluşumsa git pkk örgütüne katıl tribünlerden çek elini ayağını.

böyle bir tribunu kim hayal eder ???   
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

akbaba71

Kaç gündür söyleniyordu.
Akşamda basın acıklaması yapıcaklardı macka parkında bakalım olucak mı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

TolgaCarsi

nerdeeen nereye geldik, tüm dünya bizi konusurkeeeen simdi nolduk..olacak is miiii beee!!!

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Haziran 04, 2008, 15:40:45
mafya bozuntularina inanmayin arkadaslar, bunlardan hic bir sey olmaz..duygu sömurusu yapiyorlar..

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Haziran 04, 2008, 15:16:57

böyle bir tribunu kim hayal eder ???   

Mesajımın içinden seçerek değilde ondan sonra ki kelimeyi de okuyarak yazsaydın böyle bi mesaj göndermezdin.
edit

Cem Goren

ne günlere kaldık ya tribünlerdede artık siyaset yapılacak hemde beşiktaş tribününde

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: cem_goren - Haziran 04, 2008, 16:11:25
ne günlere kaldık ya tribünlerdede artık siyaset yapılacak hemde beşiktaş tribününde

Sen neyden bahsediyorsun Allah aşkına ? Nereyi okudun sen ?
edit

Cem Goren

ben yanlış bi kelam ettim galiba pardon

saldır beşiktaş

yok kardeşim 5-10 kişi ben artık çarşı oluyorum demekle olmaz bu işler bu adamlara sizce en fazla kaç kişi destek verir burası'da soru işareti?
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 04, 2008, 16:52:00
yok kardeşim 5-10 kişi ben artık çarşı oluyorum demekle olmaz bu işler bu adamlara sizce en fazla kaç kişi destek verir burası'da soru işareti?

carsibxl

cok yazik oluyor sanli besiktasima ! Carsi'nin A'si kalmasi gerekiyor!  Bugun A'yi kaldiran yarin .... neleri kaldirir.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar