Ana Menü

Yapılan Transferler... Yönetim...

Başlatan onaT, Mayıs 31, 2008, 21:53:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgado1008

100. yıldan sonra zago ronaldo guinti gibi defansımız varken ümit özat diye biri çıktı ligi değiştirdi busene servet tek başına puanlar kazandırdı bence gs nin şampiyon olmasını sağladı ben futbolcular üzerinde fazla durmak istemiyorum şampiyonluk Türkiye liginde sadece kaliteli kadroyla olmuyor...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

erasca

ya yapılan transferleri Ertuğrul bile bilmio.Şimdi euro 2008 e gdecekmiş aldımız bazı futbolcuları izlemeye kaç tanesi milli takımda bilmiom ama...

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

bjkerem

herkez tutturmus brezilyali brezilyali,bana soylesenize premier ligte kactane brezilyali var????hacan okadar iyi futbolcu bunlar niye premier ligten kimse bi brezilyali istemiyo?birakin artik ya su transferleri elestirmeyi,takima zarar vermekten bikmadinizmi????biraz zaman taniyin

ferdikoclu

100.yıldan beri bu transfer politikasıyla bişi olmuyosa kusura bakmasınlar da sabır istemesinler benden...12 yaşımdan beri sabır gstermişim,okulumu uzattım,hafta sonları anne babamınn yanına gitmiyorum maçlara gidiyorum ama hala benden sabır bekliyorlar...oh ne güzel!!!

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum..

Sabır mı istiyorsun? Gereğinden fazla ettik..
Güven mi istiyorsun? Gereğinden fazla güvendik..

Her sene aynı senaryoyu önümüze verip bizden oynanamızı istemeyin... Şu saatten sonra avazım çıktığınca haykırrım kardeşim... "YETER ULAN" diye..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..