Ana Menü

Yapılan Transferler... Yönetim...

Başlatan onaT, Mayıs 31, 2008, 21:53:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

biz demiyormuyduk bu defansın baştan başa değişmesi gerektiğini, e buyrun:

Sivok  Zapotocny  Tuna  Seric

ki bunların hepsi daha haziran ayı olmadan gerçekleşti.

diatta, higuain, gordon gibi kötü transferlerin hepsinide bizzat ertuğrul sağlam yaptı.

bırakalım biraz şans tanıyalım bu yönetime. yolsuzluk yapmıyorlar, şerefsiz değiller.

önyargıları kaldıralaım işe iyi yanından bakalım.

diyeceksiniz çok mu memnunsun bu halden, cevap ise "serdar bilgili ve seba zamanını mumla arıyorum"dur. orası ayrı.

transferlere biraz sabır biraz anlayış lütfen.

kötü açıklanıyorsa iyide açıklanmalıdır.
:bjk

Kralkartal21

Bazı arkadaşlar diyor, Fener yıldız alıyor biz ise hırvat,Rus veya Gürcü takılıyoruz diyorlar.

Ama Beşiktaş Yönetimi şunu her zaman demiyor mu;

''Biz yıldız oyuncu değil, Yıldız adayı oyuncular alıcaz''   diye.  Bu görüşe göre bir transfer politakası izliyorlar.

Ben yeni alınacak oyuncular hakkında hiçte ön görüşlü değilim.Biraz sabır edelim kendilerini göstersinler.
Bunların örnekleride var.

Unutmayalım; Örneğin son zamanlarda avrupa kulüplerinin listesinde 1. sırada olan Bobo. Bobo'yu geldiğiinde kim tanıyordu.

Bu yüzden yönetime transfer politikasına biraz daha sabır gösterilmesi gerekir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kartalizmatik

Transferler konusunda haklısın.En azından son yıllardır süregelen yanlış transfer politikaları biraz değişti diyebiliriz.Hala kendime yediremediğim olayda Beşiktaş başkanının sözünü yemesidir ve bunun önyargıyla bir alakası yoktur kendine verilen şansı yeterince kullanmıştır sayın başkan.Artık tahammülümüz kalmadı...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

SercanBjk

Yapılan transferlere inanmıyorum bu isimler hiç iç açıcı değil Demirören olduğu sürece şampiyon olamayız demiştim galiba haklı çıkıyorum.

carsi52

Yönetime yeterince sabır gösteriLdi.
Daha ne sabırı ?
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Transfer her sene yapılıyor, yeni bişey değil ki alkışlayalım...

Geçen sene de bi sürü adam gelmişti...

Hele bi sahaya çıkıp oynasınlar bakalım alkışlanacak işler yapılmış mı transfer konusunda...

erasca

100.yıldan beri bu transfer politikasıyla bişi olmuyosa kusura bakmasınlar da sabır istemesinler benden...12 yaşımdan beri sabır gstermişim,okulumu uzattım,hafta sonları anne babamınn yanına gitmiyorum maçlara gidiyorum ama hala benden sabır bekliyorlar...oh ne güzel!

KeePSaKe

5 seneden beri bekliyoruz hiç birşey yok daha nesini bekleyeceğiz ?
Since 1903

muhsin_1903

hala sabır diyenleri bi türlü anlayamıyorum.takım bu sene şampiyon oldu mesela o zaman y.d. yi omuzlarınıza mı alcaksınız inanılır gibi  değil.bu kadar insanın yönetimi istememesindeki birinci sebep takımın başarısız olması değil anlayın artık bunu
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

Kralkartal21

Bizim sabır dediğimiz yönetim değil alınan oyuncular.Yanlış anlaşılıyor galiba.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pascalyptica

herkese aziz yıldırımı hatırlatırım
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Guti ORÇ.

Yönetime sabrımız kalmadı ama mesajlardan anladığım kadarı ile konu yanlış anlaşılmış onaT ın demek istediği yeni transfer edilenlere sabır gösterelim.Ben merakla bekliyorum bu oyuncular ne yapacak bu sene umarım bu bombalarda elimizde patlamaz.

muhsin_1903

ewet arkadaşlar bende konuyu yanlış anlamışım özür dilerim hepimizden ama artık SABIR kelimesini ne zaman duysam kendimden geçiyorum tekrardan özür dilerim
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

KeePSaKe

ne olursa olsun artık sabır diye birşey kalmadı bende
Since 1903

ist.hatirasi/3-4

bizim transferler sıradan anadolu kulubu olucaz cıkıcaz büyük takımsan gelecek vaad eden en azından sağlam oyuncular alırsın biz 3.4. liglerden adam alıoruz.millet brezilya gezio sen hırvatistan hiç mi kulupte toptan anlayan adam yok gönderip alsınlar brezilyadan
YÖNETİM İSTİFA !!!