Ana Menü

Eto'o Beşiktaş'a mı geliyor?

Başlatan saldır beşiktaş, Mayıs 31, 2008, 14:08:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

İspanya´nın El Mundo Deportivo gazetesi, Beşiktaş´ın Eto´o için geçen hafta devreye girdiğini ve Barcelona´dan bu futbolcuyu istediğini iddia etti.
31.5.2008

"Eto'o için Türkiye'nin iki dev kulübü birbirine girdi" başlığını kullanan gazete, Fenerbahçe'nin hep kıyıdan götürdüğü Kamerunlu golcü için Beşiktaş'ın daha ciddi bir teklifle masaya oturmaya çalıştığını savundu. Kamerunlu futbolcunun İtalya'nın Inter takımından ciddi bir teklif almaması halinde bu golcünün siyah-beyazlıları seçeceğini yazan gazete, Eto'o'nun Katalan kulübüyle ilişkisini keseceğini de duyurdu.

El Mundo Deportivo, Eto'o transferinin sürprizlere açık olduğunun altını çizerek, "Inter istiyor ama onu Türkler ve İngilizler de çok istiyor" yorumunu yaptı.

Mehmet ÇİFTÇİ-Milliyet

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

gürol

beşiktaş semtine tatile gelebilir neden öyle söylüyorsunuz ki ama.
dolmabahçe sarayı çok meşhur dünyada.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Kartalizmatik

Bizim oyunculara imza vermeye de geliyor olabilir :D
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: gürol - Mayıs 31, 2008, 14:13:15
beşiktaş semtine tatile gelebilir neden öyle söylüyorsunuz ki ama.
dolmabahçe sarayı çok meşhur dünyada.
doğru:)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

gürol

el mundo bile bizle dalga geçiyor anlaşılan.araştırdım bunu buldum el mundodan...

Eto'o se decide por el Inter
Enviar noticia a un amigo Email del destinatario Nombre del destinatario Email del remitente Nombre del remitente Comentario   
Normas de uso: Solo puedes enviar la página una vez.
  R. Torelló/F. Aguilar - 29/05/2008 03:00Samuel Eto'o ya ha decidido su destino para la próxima temporada. Después de que el Barça le colgara el cartel de transferible junto a Ronaldinho y Deco tras confirmarse el segundo año consecutivo sin títulos, el delantero camerunés dio órdenes a su agente para que le buscara equipo. Los pitos que le dedicó la grada del Camp Nou en su último partido en el Estadi, tras borrarse del Bernabéu, además del enorme mosqueo que le provocaron, no hicieron más que abrirle los ojos para certificar que su etapa en el Barça había acabado.

Tras rechazar importantes ofertas de --------((((((Tottenham, Besiktas y Fenerbahçe))))-------, y a pesar de que los representantes del Milan también mostraron un gran interés por él en la cena que el pasado viernes tuvo en Barcelona con Laporta, Soriano, Ingla y Txiki, Eto'o ya ha comunicado a sus allegados que la próxima temporada jugará en el Inter de Milán.

beşiktaş lafı geçiyor ama ispanyolca bilmek lazım  :)

NoPasaran

Fener Beşiktaş ve Tothenam istemiş ama kabul etmemişler :)

İnter milana evet demiş :)

öle yazıyor :P
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Gürol abi orda demek istiyor ki 'Eto'o transfer edecek takımlar arasından Tottenham,fb ve Beşiktaş'ı eledi' diyor.

Haber kesinlikle yalan.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gürol

herkeste ispanyolca biliyormuş bea :)
haberin yalan olduğu kesinde.benim dikkatimi çeken şey haberde altta yorum kısmında beşiktaşlılar doldurmuştu forza beşiktaş şeklinde bi dünya yorum :)

ist.hatirasi/3-4

hepimiz etoyuz pankartını görünce duygulanır gelirdi.
YÖNETİM İSTİFA !!!

yns.mr

Daha neler yahu.Sırada hangi futbolcuyu göreceğiz.

KeePSaKe

ah keşke... gelse dağıtır ortalığı :D
Since 1903

Asigo

sonrada ronaldınhoyu alırız desene

Guti ORÇ.

belki pankarttan etkilenmiştir :D