Ana Menü

Transfer Komitesi İsviçrenin Yolunu Tuttu.

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 31, 2008, 10:43:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Ertuğrul Sağlam'ın listesinde yer alan oyuncuları izlemek üzere transfer tarama ekibiyle birlikte İsviçre'ye gidiyor.

BEŞİKTAŞ, yeni sezon için teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği üzerine yurt dışına açılıyor. Siyah beyazlı kulübün asbaşkanı Levent Erdoğan, bugün tranfser tarama ekibiyle birlikte Euro 2008 maçlarını izlemek üzere İsviçre'ye gidiyor.

İsviçre Milli Takımı kadrosunda yer alan Türk asıllı 3 oyuncu; Gökhan İnler, Eren Derdiyok ve Hakan Yakın başta olmak üzere listede yer alan oyuncuları yakın takibe alacaklarını ifade eden Erdoğan, "Beşiktaş'ta transfer henüz bitmedi. İsviçre, Avusturya ve Almanya'da top koşturan önemli oyuncularla ilgileniyoruz. Bunların kulüpleri ve kendileri ile oturup konuşacağız" dedi.

Derneklere ziyaret

Beşiktaş Kulübü olarak Avrupa'daki dernekleri de gezeceklerini vurgulayan Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Geçtiğimiz haftalarda Hollanda Beşiktaşlılar Derneği süper bir gece düzenledi. Öncelikle dernek yöneticilerini tebrik etmek istiyorum. Bu arada Basel, Zürih ve Cenevre'de Beşiktaşlılar gecesi tertip edilecek. Hem hocamızın istediği oyuncuları şampiyonada takip etme imkanı bulacağız, hem de dernek ve kongre üyelerimizle hasret gidereceğiz."

Transferler bitmedi

Siyah beyazlı takımın yurt dışı ve yurt içi transferlerinin devam ettiğini vurgulayan Levent Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bursaspor, Trabzonspor, Ankaragücü, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Eskişehirspor ve İnegölspor'dan görüştüğümüz oyuncular var. Fakat bu oyuncuların bonservisleri konusunda net ve sağlıklı bir rakam konusunda anlaşma sağlanmadı.

Altay'da oynayan Adem Büyük, Kocaelispor'da oynayan Can Erdem gibi alt yapımızdan yetişen yıldız oyuncularımızı kadromuza tekrar kazandırmak istiyoruz. Bunun kararını teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam verecek. Sezona her mevkide rekabet olacak şekilde kadro ile girme düşüncesindeyiz."

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

Levent Erdoğan'ın herhangi bir transferi bitirebileceğine inanmıyorum.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

saldır beşiktaş

herkes almanya'yı fransayı dolaşıyo bizmkiler isviçreyi peh
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

İsviçrede Euro 2008 var arkadaşım o yüzden.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

olsun ev sahibi oldukları için katılıyorlar bence elemelere girselerdi katılamazlardı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Batuhan

aferin onlara
onun yerine brezilyaya arjantine gitseler ne olur,maçları televizyondan da izlerler :D
Koca hestiy aya bedenem ?

Kartalizmatik

Yattara 3 yıl daha Trabzon'da bildiğim kadarıyla.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Doruk1903

yabancı alamazlar Beşiktaşta oynayabilecek yerliler de sınırlı...Yalan olur

eRe

yattara turk statusune de gecıcek sanırım valla tek ıstegım suan yattara
sonra kadroyu tutsunlar yeter
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

muhsin_1903

hırvatistan ve isviçreden sonra tanzanya'ya gideceklermiş oyuncu izlemek için
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

carlito1903

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Mayıs 31, 2008, 10:56:12
herkes almanya'yı fransayı dolaşıyo bizmkiler isviçreyi peh

Şuan da futbolcu bakmak için en iyi yer İsviçre :)

Herkes orda zaten :)

alper_1903

Transfer KOMITESIMI ???

:D

neyin komitesi bu arkadaslar
komitesi yeri geldimi sinan engin yeri geldimi levent erdogan

komite diye birsey yok
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

ist.hatirasi/3-4

transfer bahane euro 2008 var burada mı izleyecekler!
YÖNETİM İSTİFA !!!