Ana Menü

Kalkavan,Mansimov ve Shevchenko

Başlatan erasca, Mayıs 31, 2008, 02:17:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Mansimov: Kalkavanım al sana 80 milyon Avro...Beşiktaş ımızın bütün borçlarını kapat ve Beşiktaş ımıza Başkan ol.Putin,Abramoviç,Ben ve Sen çok iyi dostuz.işimiz gücümüz kalmadı bari Beşiktaş a seni başkan yapalım...
Kalkavan:Mansimovcum tamam güzel diyosunda 80 milyon Avro yetmezki...,
Mansimov:Tamam o zaman bi de sana Shevchenko yu hediye ediyorum...
Kalkavan:o zaman biraz düşüneyim...

Mansimov,İhsan Kalkavan'a böyle demiş...

carlito1903

Kaynak nedir ??

Nerde geçmiş bu konuşma ??

Gerçeklik payı nedir ??

erasca

Fotomaç :)
Olay geçiyor,bende konuşma yaptım kendimce

carlito1903

Bunlar büyük işadamları arkadaş olmaları normal aralarında espriyle karışık böyle bi konuşma geçmiştir...

Fotomaç işin içindeyse inanmak zor geliyor insana :)

erasca

Walla ama bu sıralarda İhsan Kalkavan çok gözükmeye başladı...fakat 2010 diyor.2 sene sonrada Shevchenko futbolu bırakır :)

pascalyptica

2010'da da shevchenko olmaz arshavin olur :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erasca

Allah Mansimov ve İhsan Kalkavan a uzun ömürler versin...

erasca

yeni bi haber de de (el mundo) eğer inter iyi bir teklif yapmazsa Eto Beşiktaş a gelecekmiş...

gürol

Sheva'yı Beşiktaş'a getiririm

Azerilerin Abramovich'i olarak tanınan petrol milyarderi Beşiktaş sempatizanı Mubariz Mansimov, yakın dostu İhsan Kalkavan'a müthiş bir teklif yaptı: "Beşiktaş'a başkan ol, Shevchenko'yu sana hediye edeyim."

Sheva'yı size getiririm

Koyu Beşiktaşlı olan Mansimov, Kalkavan'a "Beşiktaş'a başkan ol, Shevchenko'yu sana hediye edeyim" dedi Azerbaycanlı petrol milyarderi Mubariz Mansimov, yakın dostu İhsan Kalkavan'a müthiş bir teklif yaptı.

Beşiktaş'a Azerbaycan'dan tarihi bir teklif geldi... Azerbaycan'ın Hazar Lankeren kulübünün petrol milyarderi Mubariz Mansimov'un yakın dostu İhsan Kalkavan'ı arayarak inanılmaz bir öneri getirdiği öğrenildi. G.Saray'ın gözden çıkardığı Hakan Şükür ile de anlaştığı iddia edilen Mansimov'un, Kalkavan ile yaptığı görüşmede, 
"Beşiktaş'a başkan ol, ben de sana Shevchenko'yu hediye edeyim" dediği ifade edildi.

PUTİN'İN DE DOSTU
Siyah-beyazlı kulübün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan'ın iyi dostu olan petrol milyarderinin, Beşiktaş'a başkan olması durumunda Kalkavan'a dünyaca ünlü yıldız Shevchenko'yu hediye edeceğini söylemesi bomba etkisi yarattı. "Yakında Türk futboluna giren bir ışık olacağım" yorumunu yapan Mansimov'un, Rusya eski Devlet Başkanı Putin ve ünlü Rus işadamı Roman Abramovich'in de yakın arkadaşı olduğu belirtildi.

Shevchenko KiMDiR?
Doğum tarihi: 29 Eylül 1976
Doğum yeri: Ukrayna
Boy: 1.83 m Kilo: 78 kg
Mevki: Forvet
Kariyeri: 536 maç / 289 gol
Milli takım: 80 maç / 37 gol

Başarıları: Dinamo Kiev: Lig şampiyonluğu (1995, 1996, 1997, 1998, 1999), Ukrayna Kupası (1996, 1998, 1999), Milan: Serie A (2004), İtalya Kupası (2003), İtalya Süper Kupası (2004), Şampiyonlar Ligi (2003), Süper Kupa (2003), Chelsea: Carling Cup (2007), FA Cup (2007)

Kişisel başarıları: Ukrayna gol krallığı, Serie A gol krallığı (2 kez), Avrupa'da yılın futbolcusu (2004), Şampiyonlar Ligi gol krallığı (1999, 2001, 2006), Ukrayna'da ylın futbolcusu (1997, 1999, 2000, 2001, 2004, 2005), Şampiyonlar Ligi en iyi forvet (1999), Serie A'da yılın yabancı futbolcusu (2000)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

kartalpenchesi

bende yeni okudum hiç inandırıcı değil :)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

maverick

ihsan kalkavan .. lütfen uzak dur  yaa..  sen yolunu çizmişsin abicim .. devam o yoldan..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

NoPasaran

Nasılda reklam yapmışlar güzel güzel..

Zaman gazetesinde nası haber olmamış alla alla

Hadi yafrum uzak durun bizden..

Sizin işiniz gücünüz vardır, gemi ticareti ile uğraşın siz  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

İhsan Kalkavan zamanında asbaşkan olarak kulübe çok büyük katkılar yapmıştır, tarihimizin en başarılı dönemlerini yaşarken yönetim kurulundaydı...

Şimdi cemaat işlerine falan girmiş ne farkeder, bunun bize ne zararı var adamın hür seçimi kulübe bunu yansıtmadığı sürece sorun yok...

Ben başkan olmasında hiç bi sakınca görmüyorum şahsen...

NoPasaran

Geçen seçimde nerelerdeydi?

Reklamdan başka hiç bir şey değil bunlar bence..

Seçim dönemi mumla arasınız bu tipleri..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Umarım bu seçimlerde çıkar birileri ortalığa yoksa halimiz harap...

Seçimlere de 2 sene var be :(