Ana Menü

Kalkavan,Mansimov ve Shevchenko

Başlatan erasca, Mayıs 31, 2008, 02:17:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Kralkartal21

Azerilerin Abramovich'i olarak tanınan petrol milyarderi Beşiktaş sempatizanı Mubariz Mansimov, yakın dostu İhsan Kalkavan'a müthiş bir teklif yaptı: "Beşiktaş'a başkan ol, Shevchenko'yu sana hediye edeyim."

Sheva'yı size getiririm

Koyu Beşiktaşlı olan Mansimov, Kalkavan'a "Beşiktaş'a başkan ol, Shevchenko'yu sana hediye edeyim" dedi Azerbaycanlı petrol milyarderi Mubariz Mansimov, yakın dostu İhsan Kalkavan'a müthiş bir teklif yaptı.

Beşiktaş'a Azerbaycan'dan tarihi bir teklif geldi... Azerbaycan'ın Hazar Lankeren kulübünün petrol milyarderi Mubariz Mansimov'un yakın dostu İhsan Kalkavan'ı arayarak inanılmaz bir öneri getirdiği öğrenildi. G.Saray'ın gözden çıkardığı Hakan Şükür ile de anlaştığı iddia edilen Mansimov'un, Kalkavan ile yaptığı görüşmede, 
"Beşiktaş'a başkan ol, ben de sana Shevchenko'yu hediye edeyim" dediği ifade edildi.

PUTİN'İN DE DOSTU
Siyah-beyazlı kulübün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan'ın iyi dostu olan petrol milyarderinin, Beşiktaş'a başkan olması durumunda Kalkavan'a dünyaca ünlü yıldız Shevchenko'yu hediye edeceğini söylemesi bomba etkisi yarattı. "Yakında Türk futboluna giren bir ışık olacağım" yorumunu yapan Mansimov'un, Rusya eski Devlet Başkanı Putin ve ünlü Rus işadamı Roman Abramovich'in de yakın arkadaşı olduğu belirtildi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Bu adam hem Putinin hem Abromovichin yakın dostuymuş  :hayde

İyide putin kaç senedir Abramovich dahil bir çok zengini ülkesine sokmuyor :hayde,

Yalanın bu kadarına pes  :hayde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yns.mr

Evet seçim zamanı ruh olmasalar iyi bence.Yıldırım Demirören engelini bir aşsın sonrasına bakar.

gürol

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 31, 2008, 14:43:21
Bu adam hem Putinin hem Abromovichin yakın dostuymuş  :hayde

İyide putin kaç senedir Abramovich dahil bir çok zengini ülkesine sokmuyor :hayde,

Yalanın bu kadarına pes  :hayde
işte doğru haber bu...
zamanında da zaten bi zenginin ailesini katletmişler paraya el koymak için.daha sonra öldürülen adamın kızı ortaya çıkmış sansasyon olmuş bildiğim kadarıyla.
yani tatilde tanıştığım bi rus bayan anlatmıştı :)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

delgado1008

Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

erasca

cemaat falan farketmez yeterki yararlı olsun.bu adam da Beşiktaş ın her kötü gününde meydanlarda ama seçim zamanı kayıp.yarar gelmez.

keskinli

haber dogrumu bilemem
ama kesin bildigim kalkavanin ve masimovun besiktasli olduklari
ben kisilerin görüsüne bakmam,is yapacak,besiktasa yeniden sayginlik kazandiracak herkesi desteklerim
ama sayin kalkavanin sportif acidan dogru adaya olacagina inanmiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 31, 2008, 09:47:15
Geçen seçimde nerelerdeydi?

Reklamdan başka hiç bir şey değil bunlar bence..

Seçim dönemi mumla arasınız bu tipleri..

bu zamana kadr gözükmeyen birisi bugün bi anda yok şu arkadaşım yok bu kankam diyerek reklam yapıp kendini göstermeye çalışıyo
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ya harbiden bırakın bu işLeri ;D
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

yorumsuz açıkcası olabilirde olmaya bilirde %10 olur ve %90 olmaz

erasca

ama artık neyin ne olacağı belli olmaz beni Başkan yapın bende size Allianz arenayı hediye ediim.yetmezse yanında da Ronaldinho!o da yetmezse Şampiyonlar ligi kupası...

Bak sözde ne kadar kolay...istediğiniz warsa söyleyin...

ferdikoclu

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 31, 2008, 09:42:22
İhsan Kalkavan zamanında asbaşkan olarak kulübe çok büyük katkılar yapmıştır, tarihimizin en başarılı dönemlerini yaşarken yönetim kurulundaydı...

Şimdi cemaat işlerine falan girmiş ne farkeder, bunun bize ne zararı var adamın hür seçimi kulübe bunu yansıtmadığı sürece sorun yok...

Ben başkan olmasında hiç bi sakınca görmüyorum şahsen...

Beyler Kalkavan'ın bu tür para konularında pek problemi olduğunu düşünmüyorum.. Hatırı sayılır dostları var. Onun dışında bir duruşu vardır Kalkavanın.. Demirörene sabreden zihniyet neden 2-3 sende Kalkavana sabretmesin ki??? Arkadaşa katılıyorum.. Bencede başkan olmasında bir sakınca yok..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

NoPasaran

Para konusunda pek sıkıntıları olmadığını düşündüğünüz adamların hangisi size parasını hibe ediyor. Demiöreninde ailesi çok zengin bir aile ancak borç borçtur..

70-80 milyon dolarla az paralar değil ne sana ne bana nede Kalkavana..

Bunların hepsi reklam kokan hareketler başka bir şey değil..

Beşiktaşın başkanı olacak adam çıkıp Televizyonlarda yorum yapacak kadar piyasaya düşmüş olmaması gerekir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ferdikoclu

Beşiktaşın başkanı olucak adam Şampiyonluğa giden yolda takımın dengelerini bozup,yönetimini başkanını satan adamdır.. Reklam yapmadıda ne yaptı şimdiki başkan?
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..