Ana Menü

Çarşı Kapatılamaz..

Başlatan serkan45, Mayıs 29, 2008, 13:37:44

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Yaptıkları saygısızlık efsane diye nitelendirilen çarşıyı sadece onlar yaratmadı.efsaneyi stadLARA giden insanlar yarattı.kapatanlar o zamn liverpool maçında yaratsaydı efsaneyi tek başlarına yapabilirlermiydi imkansız dükkan kapatır gibi çekip gitmek olmuyor.arkalarında 20-25 milyon insan vardı,yönetim istifa deselerdi.Bana göre artık kimse kalmadı!
YÖNETİM İSTİFA !!!

serkan45

http://carsikapanmasin.com

site kurulmuş isteyen ismini yazabilir arkadaşlar
forzakartal

Brestgerfich

Kazım Kanat çok dedi... ÇARŞI, eski ÇARŞI değil. Bir an önce kendine gelmeli diye...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

kartal-39

Dükkan mı kapatıyorsunuz kardeşim
Bu acıklamalar Büyük Beşiktaş taraftarına çok büyük zarar vermiştir!
Alen abi gidebilir ama çArşı ismini kaldırmak onun neyine
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

carsibxl

Hersey bi tarafa, bugün birlesme günüdür, bugün BESIKTASLILARIN kenetlenecegi gündür, bugün o gündur ! :bjk
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

anti fener

doğru budur sen keyfinden kapatıyosun çarşıyı yok ya !!! varmı öle mantık binlerin sevdası çarşıyı rekorlar kırmış çarşıyı hadi kapatıom deyip kapatıyosun harbıden çarşıyı anlamamıssınız !!!

gürol

Sahi Çarşı nedir?
Çarşı Şeref'tir, Seba'dır, Baba Hakkı'dır, Yusuf'tur, Vedat'ttır, Sanlı'dır, Sarı'dır, Metin-Ali-Feyyaz'dır, Optik'tir..

benim ricam ordan feyyazı çıkartman kardeşim.
seba ile fayyaz aynı cümlede yakışmıyor.
fayyazın nasıl biri olduğunu herkes bilir.metin ile alinin şerefi altında büyüyen bi değerdi o kadar sonra foyası çıktı ortaya.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

KeePSaKe

Since 1903

delgado1008

Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

M34

ben imza falan atmiyorum kardesim. ne yani? carsi bitmismis .. istifa ettiniz, dogrusunu yapdiniz. gecikdiniz bile. siz olmadan'da carsi ruhu devam eder; bu sefer görevini layiki ile yapar ve demirören'i istifaya zorlar. umarim 1-2 ay sonra gelip de "cok istek var, Besiktasimizi bu kötü günde sahipsiz birakamayiz, vicdanlarimiz el vermiyor, devam etme karari aldik" gibi birseyler gevelemeseler. tek korkum bu. 

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: delgado1008 - Mayıs 29, 2008, 19:49:10
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 29, 2008, 19:47:27
Alıntı yapılan: serkan45 - Mayıs 29, 2008, 16:36:39
http://carsikapanmasin.com

site kurulmuş isteyen ismini yazabilir arkadaşlar

ben yazdım
bu siteyi yapanlar önce bi renklerimizi öğrensinler
yav bir harket yapıcaksanız bile birlik olup yapın ama nerde herkes kafasınna göre bir site kurmuş
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Onur1903

çArşı biter,aşk bitmez,herkes gider biz kalırız,inadına BEŞİKTAŞ...

cArsi_faruk

gercekten cok güzel bir yazi
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

onaT

çarşı kendine darbe yapmıştır. gerekiyordu.

carsi52

çArşı kapatıLamaz çünkü dükkan değiLdir !
Bölünür senin için uykular!