Ana Menü

Anket // Amigo Alen'in aciklamalarini inandirici buluyormusunuz?

Başlatan [KralKartal], Mayıs 28, 2008, 20:17:07

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

sadece demirören ve ekibini lanetle anacam orası kesin

carsi_fuko

Bari biraz inandırıcı Açıklamalar yapsaydıda hepimize birazda olsa inandırabilseydi yada
Böyle inandırıcı olmayan açıklamar hiç yapmasaydı...

sevinmek_icin_sevmedik

bence alen abinin yonetıme gırmek gıbı bı cabası olduguna ınanmıyorum bu 25 yıllık bu buyuk olusumu bu nedenden dolayı fesh edeceklerınede ınanmıyorum ki arkadaslar bugun bı gercek var ki carsı besıktasın ustune cıkmıstır bugun ınsanlar buftakı besıktas macı nolcak demıyor acaba carsı bu macta ne yapcak dıyor aslına bakarsak bu dogru deıl vede bugun besıktasımız olmasaydı carsıda olmazdı bugun ınsanlar besıktası besıktas yapan onu populer kılan carsı dır dıyor ki buda ufak bı kesım deıl.............saygılarımla

pascalyptica

nası politik ya ben bunu anlayamıyorum.. 1 senedir satılmış diye bağrılıyor adamlar yine iyi sabretti..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

maverick

Sebebi ne olursa olsun... ALLAH AFFEDER, ÇARŞI AFFETMEZ..  bu sezonun vebalini almaya karar vermiş anlaşılan Alen.. Ben bir dönem  ÇARŞI nın protestosunu görmüştüm.. susmuşlardı.. ikinci yarıortalarına kadar sanırım..  stadda ne dirlik ne düzen..  bir iki  çelimsiz ses...... alen  haklı  ÇARŞI  çok büyüdü.. BEŞİKTAŞ ımla kıyaslanamaz elbet.. ama bence  işin sırrıda  burada.. ÇARŞI , ALEN ' DEN  BÜYÜK
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Cem Goren

yorumsuzu işaretledim ama bence politik bi açıklama inandırıcı değil
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ismailcem

ne dedi alen abi yıldırım demirören hayatta gördügüm en iyi besiktaslı parasıyla rezi oluyor dedi abi rezil olan kim gercekden bir söyle arkasında duran  biz mi yoksa besiktas baskanı ve yönetimi olarak her kapıyı acan kartvizitli olanlar mı yoksa bu acıklamayı yapan sen mi kim rezil oluyor alen abi kimmmmm

melankolizm

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

melankolizm

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

cEDRİc

gürol

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

pusucukurt

Alen makaryan grup kararı olarka alınan bir kararı açıkladı ve oanylandı grup olarka alınan karara göre çarş ıfeshedildi.. bunun sebebi birçok nedne oalbilir. ama en buyuk sebebi aralarında bunları bölmeye çalışan ayak takımını meydana çıkarmaktı ve bu konudada çok başarılı oldular ayak takımları açıklama yapmaya başaldılar bunlar aradan çıkarılıp eski çarşı tu mgucuyle geri dönecektir.. ama başında alen değil alen makeryanında onayladıgı kalitel ibir başka amigomuz gelecektir saygılarımla