Ana Menü

Yeni alternatif Gebze stadı

Başlatan carlito1903, Mayıs 28, 2008, 10:00:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

hep laf bunlar daha stadı yıkamadınız yok gebze de yok kasımpaşa stadında oynanılcak deniyor
Since 1903

yorumbjk

ya ne gebzesi hayali bırakın bunlar statı yıkmazda yapamazda zamn gösterecek bunu yıldırım demiröeren son derece kabiliyetsiz bir adam defolup gitmeli

delgado1008

Nerde oynanacağına bi karar verseler artık. 
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

Kartalizmatik

İnönüde oynanacak yine merak etme.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

delgado1008

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Mayıs 29, 2008, 12:46:21
İnönüde oynanacak yine merak etme.
o zaman kombine satışına başlansın elalem aldı başını gidiyor...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

Kartalizmatik

Bizde bu başkan varken hiç birşeye şaşırmamak gerekir, sezon açılmadan 1 gün önce başlarlar kombine satışlarına...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

gözzde_bjk

19 haziranda mahkeme sonuçlanmadan nerde oynayacağımız belli olmaz.Aylarca bekledik 20 gün daha sabredicez.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

büyük olasılık burası olacak.

akbaba71

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 29, 2008, 21:22:17

Kulübümüz'den Açıklama
29.05.2008 18:17

Bugün bir haber ajansı tarafından yapılan  "İnönü'nün alternatifi Gebze" başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır. 
Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bugün Gebze'de değerli bir kongre üyesi dostlarının öğle yemeği daveti öncesinde, Gebzespor yöneticileri ile birlikte arzuları üzerine Gebze stadını da  gezmişlerdir.

Ancak haberdeki, "İnönü'nün alternatifi Gebze" iddiası tamamen asılsız olduğu gibi, Genel Sekreterimiz ve İcra Kurulu Başkanımız Kenan Öner'e atfedilen ifadeler de hayal ürünüdür.

Gerek Genel Sekreterimiz ve gerekse orada bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz kimseye böyle bir konuda beyanat vermemişlerdir.

Bu haberin çarpıtılmış olduğunu ayrıca Beşiktaş'ın maçlarını oynaması için Gebze stadının BJK İnönü'nün asla bir alternatifi olamayacağını ve maçlarımızı orada oynayamayacağımızı kesin bir dille kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

BEŞİKTAŞ JK

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 30, 2008, 19:02:52
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 29, 2008, 21:22:17

Kulübümüz'den Açıklama
29.05.2008 18:17

Bugün bir haber ajansı tarafından yapılan  "İnönü'nün alternatifi Gebze" başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır. 
Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bugün Gebze'de değerli bir kongre üyesi dostlarının öğle yemeği daveti öncesinde, Gebzespor yöneticileri ile birlikte arzuları üzerine Gebze stadını da  gezmişlerdir.

Ancak haberdeki, "İnönü'nün alternatifi Gebze" iddiası tamamen asılsız olduğu gibi, Genel Sekreterimiz ve İcra Kurulu Başkanımız Kenan Öner'e atfedilen ifadeler de hayal ürünüdür.

Gerek Genel Sekreterimiz ve gerekse orada bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz kimseye böyle bir konuda beyanat vermemişlerdir.

Bu haberin çarpıtılmış olduğunu ayrıca Beşiktaş'ın maçlarını oynaması için Gebze stadının BJK İnönü'nün asla bir alternatifi olamayacağını ve maçlarımızı orada oynayamayacağımızı kesin bir dille kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

BEŞİKTAŞ JK

=)=)

Kralkartal21

İnönü yıkılsında sonra konuşuruz bu olayları.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

yıkılsa'da yıkılmasada bu sene stadlar dolmaz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

rudy1903

biz ufacık bir yerde oynıcas ve bu senemizde gidicek maalesef demirören bu sene içinde stad yapılıo oyuncular iyi konsantre olamadı ama seneye mutlaka şampiyonuz parolasıyla bizi yine kandırıcak beyler demedi demeyin.bu adamın şimdiden planı belli
3 kuruş fazla ver inönü yerindeyken kısım kısım yaptır febe öyle yaptı gayet de güzel oldu adamlar hiç bir sene kaybetmediler ama bizde nerde para lanet olsun bu yönetime

BjKli_10-ur

Bu seneye yıkılmaz,yetişemez ondan bence İnönüyle bir yıl daha inşallah:)
Sensiz geçen günlerin ...