Ana Menü

Beko Basketbol Ligi Haberleri

Başlatan akbaba71, Mayıs 26, 2008, 20:55:17

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bu saatten sonra bir prüz cıkmazsa Ömer Ünveri aldık.

Casa Ted Kolejlerde oynadı.

20 dk ortalama ile oynadı. 7 sayı ve %40 ile üclük atıyor.
Sezon içinde 6 üclükle rekorunu bize karşı kırdı  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Ligin en iyi yerli şutörlerinden biri Ömer Ünver...

Özellikle 3 lük yüzdesi çok yüksek...

Aldıysak ne mutlu bize :)

gözzde_bjk

Ya şu ligdeki takımlarda illa her klüpte bizden birileri olmak zorunda mı?
Bıktım her maç bizden gidenlerin şovunu izlemekten.Birilerini de elimizde tutalım artık.Alt yapıyla çıkıcaz herhalde maçlara!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Muratcan,Barış,Khalid,Bekir,Haluk,Michael Wrigt bizden giden 6 oyuncu vardı Telekomda  :) .
1-2 tanesini tutabilseydik şuanda farklı şeyleri konuşuyorduk belkide.

gözzde_bjk

Kesinlikle ya ve gitmeleri yetmezmiş gibi sen misin beni yollayan dercesine tüm güçleriyle oynuyorlar.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

O 6 oyuncudan sadece El Amin bizde olsaydı ya da Telekomda olmasaydı çok farklı yerlerde olurduk kesinlikle....

erkann

ilhan mansız_melis

Onur Aydın Mersin'e gitti Erkan Veyseloğlu da Banvit'i seçti :(
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erkann

Ted Kolej'den Ömer Ünver'le anlaşmışlar galiba

Cem Goren

yabancıları tutsalar bari türklerden bi cevhermi kaldı şimdi sinanda gidiyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BerkAy1903

Ömer Ünver resmen Beşiktaş'ta
Beko Basketbol Ligi'nde bu sezon umduğunu bulamayan ve play-off yarı final serisinde elenmesinin ardından antrenör Ergin Ataman ile yollarını ayıran Beşiktaş Cola Turka, ilk transferini gerçekleştirdi ve Ömer Ünver'i kadrosuna kattı.

Beşiktaş Cola Turka Genel Menajeri Burak Bıyıktay, bu sezon CASA TED Kolejliler'de forma giyen Ömer Ünver ile anlaşma sağladıklarını ve kendisiyle 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Bıyıktay, sezonun başarılı oyuncularından Ömer Ünver'i kadroların kattıkları için mutlu olduklarını belirterek, ''Uzun vadede bize yararlı olacak bir transfer gerçekleştirdik. Ömer'in Beşiktaş'a katkı yapacağına inanıyorum'' dedi.

Sezon içinde gerçekleştirilen All Star organizasyonunda 3 sayılık atışlarda birinci olan 27 yaşında ve 2.04 metre boyundaki Ömer Ünver, siyah-beyazlı takımın ilk transferi oldu.

04.06.2008
19o3

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Haziran 03, 2008, 20:35:50
Bu saatten sonra bir prüz cıkmazsa Ömer Ünveri aldık.

Casa Ted Kolejlerde oynadı.

20 dk ortalama ile oynadı. 7 sayı ve %40 ile üclük atıyor.
Sezon içinde 6 üclükle rekorunu bize karşı kırdı  :)

İlk bilen siz olun  8)   :D

saldır beşiktaş

Sarıca ve Güler de Efes Pilsen yolunda
Coach Ergin Ataman'ı Efes Pilsen'e kaptıran Beşiktaş Cola Turka'da kan kaybı devam ediyor.
4.6.2008

Sinan da gitti gibi
Coach Ergin Ataman'ı Efes Pilsen'e kaptıran Beşiktaş Cola Turka'da kan kaybı devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne transfer olan Onur Aydın ve Banvit ile anlaşan Erkan Veyseloğlu'nun ardından, Sinan Güler de Efes Pilsen ile anlaşmak üzere. Geçtiğimiz sezon özellikle oyunun savunma yönünde gösterdiği performansla büyük beğeni kazanan genç oyuncunun, Lacivert-Beyazlı ekibe çok yakın olduğu öğrenildi.

Yönetimle kritik zirve
Siyah-Beyazlı ekibin, Ataman'ın yerine head coach olarak takımın başına geçirmeyi düşündüğü düşündüğü Ufuk Sarıca'nın da Efes'ten cazip bir teklif aldığı ve yine Ergin Ataman'ın yardımcısı olarak Lacivert-Beyazlı kulüpte görev yapmaya yakın olduğu bildirildi. Bugünlerde Beşiktaş yönetimiyle bir araya gelecek olan genç çalıştırıcının, son kararını bu görüşmenin ardından vereceği ve idarecilerin de yeni sezonu bu şekilde şekillendireceği ifade edildi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Adriano

Murat Didin geri gelecekmiş gibime geliyor.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

gözzde_bjk

Bizimkiler Ufuk Sarıca'yı başa getirmeyi planlarken adam en doğrusunu yapar giderse.Ben olsam bende 1dakika durmam bu takımda.
Transfer olmayacak,yabancılar ve yerliler tek tek elinden kaçacak sana alt yapı gibi bir takım verecekler;sonrada başarı bekleyecekler.Efes'te yardımcı antrenör olsa bile başarısına başarı katar.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!