Ana Menü

Beşiktaş'ta DECO SesLeri.....!!

Başlatan BerkAy1903, Mayıs 26, 2008, 17:31:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Kartal'da dev atak

Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçe'nin de gündemine gelen Portekizli yıldız için sürpriz bir harekât başlattı. Ani bir operasyonla Avrupa'ya giden başkan Yıldırım Demirören'in, Barcelona'nın yıldızına yıllık 3.5 milyon euro teklif etmeyi planladığı öğrenildi.

Deco harekatı

Portekizli futbolcuya yıllık 3.5 milyon euro önerilecek. Siyah-beyazlı yönetim Deco'nun bonservisi için de 11 milyon euro'yu gözden çıkardı.

Transferin hızlı takımı Beşiktaş, şimdi de Deco'nun peşinde. Başkan Yıldırım Demirören'in, "İşim var" diyerek Divan toplantısını erken terk etmesinin arkasında transferin yattığı öğrenildi. Barcelona'nın gözden çıkardığı 31 yaşındaki oyuncu daha önce G.Saray ve F.Bahçe'nin de gündemine gelmişti. Menajerine, "İlk tercihlerim İtalya ya da İngiltere" talimatı 
veren Brezilya asıllı Portekizli oyuncu Türkiye'ye de soğuk bakmıyor.

TÜRKİYE OLABİLİR
Deco'nun, "Belki de hayatımın son transferini yapacağım. Bu nedenle maddi konular ön planda gelir" şeklindeki sözleri Yıldırım Demirören'i harekete geçirdi. Demirören'in yakın çevresine, "Ne gerekiyorsa verip, Deco'yu alacağım" dediği de belirtiliyor. Deco, kendisiyle ilgilenen Manchester United ve İnter'in tekliflerini az bulduğunu söyledi. Barça, 2010 yılına kadar sözleşmesi olmasına rağmen Portekizli yıldızı satacağını açıklamıştı.
Fatih DOĞAN
19o3

Bircan*

yok artık..
yalan haber..
geçiniz..!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Anarchy*

GüLsem mi ağLasam mı (:
Yalanın böyLesi.
BakaLım kimLere mantıklı geLecek bu haber.BeLki,bekLentisi oLan vardır.

+18 !

bu decoda bi fenere geliyo bi bize anlayamadık :D

gözzde_bjk

Fotomaçta okuyunca mutlu olmadım desem yalan olur.Yalandan da olsa Deco'nun Beşiktaş'la adının anılması güzeldi. :)
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Anarchy*

Zaten adı sadece BeşiktaşLa anıLır daha iLerisi oLmaz (:

BerkAy1903

Bugün Kocaman Manşet Vardı Fotomaşta =)
19o3

Kralkartal21

Beşiktaş Deco ile ilgileniyor diyor aldı demiyor ki.
Siz yalan haber kolpa diye tutturuyorsunuz.

Beşiktaş ilgilenebilir yani doğal bişey alamazsada alamaz yani.

Ben burda bir yalancılık göremiyorum.Fener ilgileniyorsa ve hala alamadıysa,Beşiktaş'ta ilgilenir ama alamaz.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

neyse ilgilenmemeiz bile hoş aslında yıldırım demirörenin böyle bir transfer kesin yapması gerekir ama.. inanmak cidden çok ama çok zor..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Anarchy*

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 26, 2008, 17:40:39
Beşiktaş Deco ile ilgileniyor diyor aldı demiyor ki.
Siz yalan haber kolpa diye tutturuyorsunuz.

Beşiktaş ilgilenebilir yani doğal bişey alamazsada alamaz yani.

Ben burda bir yalancılık göremiyorum.Fener ilgileniyorsa ve hala alamadıysa,Beşiktaş'ta ilgilenir ama alamaz.

Bizde sadece iLgiLenmekLe kaLıyoruz diyoruz.
Sadece böyLe saçma sapan gazete manşetlerinde aynı ortamda buLunursunuz.
Çok hayaLperestiz yahu :)

BerkAy1903

Roberto Carlos Fenere Geliyorda Niye Deco Beşiktaşa Gelemiyor?
19o3