Ana Menü

Masa Tenisi’nde Ligi 5. Bitirdik

Başlatan BerkAy1903, Mayıs 25, 2008, 18:42:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Masa Tenisi'nde Ligi 5. Bitirdik
25.05.2008 16:17

Masa Tenisi Süper Ligi'nde 2007-2008 sezonu bugün oynanan play-off karşılaşmalarıyla sona erdi. Takımımız, ligi 5. bitirerek ülkemizi gelecek sezon Avrupa'da temsil etmeye hak kazandı. 
Dün Kocaeli Sarkuysan ekibini 5-1 ardından da Tofaş'ı 5-2 yenen Siyah-Beyazlılarımız, bugün de sezonun son karşılaşmasında Solvay'i 5-1 mağlup etti.

Ligi 5. sırada tamamlayan Siyah-Beyazlılarımız, gelecek sezon ülkemizi Avrupa'da temsil etmeye hak kazandı.

Masa Tenisi Şubesi Genel Menajerimiz Sabahattin Sabrioğlu, bu sezon ligde yabancı oyuncusuz oynayan tek ekibin Beşiktaş olduğunu belirterek, "İlk 4 takım yabancı oyunlarla oynadığı için avantajlıydı. Tek yabancısız olan takım bizdik. Ayrıca bu sezon alt yapıda da çok başarılı bir sezon geçirdik" diye konuştu.

Siyah-Beyazlılarımız, çiftlerde ise Halil Hacı ve Hüseyin Gazi ile Türkiye Şampiyonluğu elde etti.

19o3

carsi52

Masa tenisinde bari yüzümüz güLseydi :D
Bölünür senin için uykular!

gözzde_bjk

Yönetim olarak 5.olduğumuza üzülmedikleri için sanki bize ''Siz yabancısız oynayacaksınız'' demişler gibi bir de yabancısız oynayarak gelinen noktayı ''başarı'' sayıyorlar.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!