Ana Menü

Gordon Schildenfeld ile Yollar Ayrıldı

Başlatan akbaba71, Mayıs 24, 2008, 20:29:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"3 YABANCIYLA ANLAŞTIK"   

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, ''Avrupa Şampiyonası'na katılacak milli takımımızın, ülkesine en son dönen takım olmasını umut ediyorum'' dedi.

Ertuğrul Sağlam, Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde düzenlenen ''futbol şenliği'' etkinliklerine katılmak üzere geldiği Beyçayırı Stadı'nda, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın gelecek sezon çok fazla transfer yapmayacağını söyledi.

Gordon Schildenfeld ile konuşarak yollarını ayırdıklarını belirten Sağlam, Delgado ve Bobo ile ilgili ciddi sorunlarının bulunmadığını, her 2 futbolcudan da memnun olduklarını kaydetti.

Sağlam, şöyle devam etti:

''Bu futbolcularımızla ilgili başka bir takımdan transfer teklifi olması durumunda, Beşiktaş'ı da memnun edecek, kulübün menfaatleri doğrultusunda astronomik teklif karşısında bir değerlendirme yaparız. Şu anda hiçbir oyuncumuzu bırakmayı düşünmüyoruz. Bugüne kadar 3 yabancı futbolcuyla anlaştık. İçeride de 1-2 futbolcuyla anlaşarak transferimizi tamamlayacağız.''

MİLLİ TAKIMIN BAŞARISI

Milli takımın son durumunun iyi olduğunu ve kaliteli bir kadroya sahip bulunduğunu ifade eden Sağlam, ''Milli takımın başında da çok tecrübeli ve sevdiğimiz bir teknik direktör var. Dolayısıyla onlardan beklentilerimiz çok fazla. Avrupa Şampiyonası'na katılacak milli takımımızın, ülkesine en son dönen takım olmasını umut ediyorum'' diye konuştu.

Eski FIFA kokartlı hakemlerden Cem Papila'nın konuşma yaptığı sırada bir grup, Trabzonspor flaması açarak aleyhte slogan attı.

Papila, ''Yaptığımız işin gereği hatalarımız da olabilir. Ne yazık ki bu tür tepkiler de olabiliyor, ancak üzüldüm'' diye konuştu.

Sağlam ve Papila, taraftarların forma, şapka ve defterlerini imzaladı.

Bu arada etkinlikleri izleyen amatör kulüplerden Gülüç Belediyespor'un malzemecisi İbrahim Seyhan (35), baygınlık geçirmesi üzerine ambulansla Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sağlam, kaymakam Osman Ekşi, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Türker Ertürk, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Likoğlu ile protokol üyelerinden oluşan takımların 15'er dakikalık 2 devre oynadığı müsabaka 3-2 tamamlandı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

yuNuS1903

Non Mollare Mai

edit

beckyZWICKY

başkan soğuk su iç. 2 milyon $ üstüne.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

akbaba71

Sağlam ve Papila, taraftarların forma, şapka ve defterlerini imzaladı.      ???
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Onda para tükenmez. Önce Beşiktaş'ın parasını yedi. ( koca parası) şimdi de kendi şirketini yiyip bitiriyor.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

madem gidecekti niye aldık hay Allah'ım yaa
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Biz neden böyle futbolculara biraz daha tahammül edemiyoruz?

Gordon kaç maç oynadı ya kaç maç..!!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

demekki yeterince oynadi ki gidiyor;)
ayni diatta gibi

adam gitti newcastle de banko oynuyor :)

ferdikoclu

Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

keskinli

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 24, 2008, 20:36:40
Sağlam ve Papila, taraftarların forma, şapka ve defterlerini imzaladı.      ???

bende buna sasirdim acikcasi,kin ve nefretin yayilmasi taraftari degilim ama hocamizin bu adamla ayni yerde gösteri yapmasi cok düsündürücü
2 hemseri bizi yakti ve yakiyor anlasilan
biri düdügüyle biri transfer hatalariyla
Allahim sen bana ve bize sabir ver!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cArsi_faruk

Yönetim akilli olsa önce bir kiralar sonra hosuna giderse transfer eder
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

bahadıR

neyse önemli olan gitmesiydi zaten sevindim
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

mr.eagle

bu son 4 yılda milyonlarca euro verip alıpta hemen gönderdiğimiz kaçıncı adam biri hesaplayabilir mi?
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK