Ana Menü

Kartal'dan sola takviye

Başlatan akbaba71, Mayıs 23, 2008, 17:49:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Transferin hızlı takımı Beşiktaş, Çek futbolcular Sivok ve Zapotocny'nin ardından Anthony Seric'le de imza aşamasına geldi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Panathinaikos'un Hırvat sol kanat oyuncusunu kadrolarına katmak üzere olduklarını söyledi.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 16:56 TSİ 23 Mayıs 2008 Cuma

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Çek defans oyuncuları Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok'un transferlerini doğrularken, Panathinaikos'ta forma giyen Anthony Seric'in transferinde de sona yaklaşıldığını söyledi.

Genç teknik adam, bir okulun panelinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Zapotocny ve Sivok'un büyük ihtimalle siyah-beyazlı formayı giyeceğini ifade etti. Sağlam ayrıca Panathinaikos'un sol kanat oyuncusu Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını, aksilik olmazsa bu oyuncuyu da alacaklarını söyledi.

Ertuğrul Sağlam çok fazla transfer yapmayacaklarını ifade ederken, "Çok oyuncu alıp kadromuzu şişirmeyeceğiz. Orta sahaya bir veya iki oyuncu alacağız, transferde yoğunluk yaşamak istemiyoruz. Az, kaliteli, istediklerimizi giderecek oyuncular alacağız'" diyerek siyah-beyazlı kulübün transfer politikasını da dile getirmiş oldu.

Bu arada Zapotocny ve Sivok'un bonservislerinin hafta başına kadar siyah-beyazlı kulübe ulaşması beklenirken, ödenecek bedeller hakkında açıklama yapılmadı. İki futbolcuyla yapılan anlaşmanın pazartesi günü Borsa'ya bildirileceği belirtiliyor.

Sol bek ve orta sahanın solunda görev yapan Seric'in bonservis bedelinin elinde olması ise bu transferin gerçekleşmesini sağlayacak en önemli etkenlerden biri. Hafta sonunda İstanbul'a dönecek olan Sinan Engin'in transfer döneminin açılmasıyla bu üç futbolcuyu İstanbul'a davet edeceği öğrenildi.

Son 3 sezondur Panathinaikos forması giyen Anthony Seric, 3 sezonda Yunan ekibiyle 68 maça çıkarken 1 gol kaydetti. Yunanistan'a gelmeden önce İtalya'da Verona, Brescia, Parma ve Lazio takımlarının formasını giyen Seric, 5 yıllık İtalya serüveninde ise 111 maça çıktı.

1998, 2002 ve 2006 Dünya Kupası'nda Hırvatistan Milli Takımı kadrolarına da çağrılan 29 yaşındaki oyuncu, teknik direktör Slaven Bilic ile yaşadığı tartışma nedeniyle EURO 2008 kadrosuna alınmadı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Sonunda yıllardan sonra takıma sol bek almak akıllarına geldi...

İtalya'da oynamış olması iyi, savunma yönü iyidir umarım...

Non Mollare Mai

Hadi hayırlısı. Görmeden daha fazla bi şey söylemek mümkün değil.
edit

bahadıR

gordondan sonra hırvatlardan korkmaya başladım ama..
hayırlı olsun
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

sercAn1903

inşallah iyi bir oyuncudur. nasıl oynadığını hiç görmedim. hayırlısı...
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

carlito1903

Bu sezon 17 maçta oynamış sadece, ondan önceki sezon da 24...

19 numaralı formayı giyiyormuş Panathinaikos'ta, Üzülmez'in yerine geldiği belli ;D :P

sercAn1903

karıştı :D konuya girip çıkınca :) bende önce biri mesaj attı karıştı konular.

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

carlito1903

Kardeşim yanlış konuya mesaj attın heralde :)

Batuhan

bence bunun yerine

GUGLİELMO STENDARDO

bu adam alınsa daha iyidi
Koca hestiy aya bedenem ?

carlito1903

Batuhan senin dediğin adam Stoper, ama Seric Sol Bek ;)

Ama bana göre Stendardo'da alınması gereken bi oyuncu...

NoPasaran

Hiç bilgim yok bu oyuncu hakkında :)

Duydum ama nereden duydum bilmiyorum başkasıda olabilir buda olabilire..

FM de görmüşümdür muhtemelen ama hiç dikkatimi çekmedi :D

Beşiktaşın defansını baştan aşağı değişştirdiğini görmekten mutluluk duyuyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alves

Hadi hayırlısı bakalım oynasın göreceğiz nasıl futbolcu
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Alves

Alıntı yapılan: bahadıR - Mayıs 23, 2008, 18:10:22
gordondan sonra hırvatlardan korkmaya başladım ama..
hayırlı olsun

Korkma Bahadır :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Kralkartal21

Adını hiç duymamıştım.

Savunma yönü iyi ise başarılı olabilir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

cArsi_faruk

hayirli olsun insallah iyidir biliyorsunuz tello nun da bonservisi elindeydi
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !