Ana Menü

hakan arıkan-rüştü reçber

Başlatan mr.eagle, Mayıs 23, 2008, 17:07:32

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Rüştü ve Hakanın nedense yeterli olacağı konusunda hem fikirim diğer arkadaşlarla..

Kale güven işidir..

Seyirci çok baskı yapıyor malesef bizde kalecilere ve bunun sıkıntılarını çekiyoruz :)

Runje ne zaman seyirciyi taktı hatalı gol yedi
Ne zaman kimseyi sallamıyorum dedi "Runje Runje " diye inledi stat :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

ben kaleme güveniyorum hakan bu sezon hata yaptığı maçlarda oldu bazen çok güzel oynadığıda oldu ayrıca rüştü den ben memnunum asıl sorun defans defansa bir an önce transfer yapılması lazım
Since 1903

saldır beşiktaş

beşiktaş defansı ile kaleciler arsından büyük problem var maç esnasında birbirleriyle konuşmuyorlar hatırlasanıza 2 hafta üst üst rüştü ibrahimlerin üstüne çıkınca gooleri yedik
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 23, 2008, 17:09:14
Yabancı hakkımızı kaleciyle doldurmamamız gerekir bence...

Bence kalemiz sağlam kim ne derse desin...
bence de kale çok sağlam kaleciye gerek yok bence
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alves

Hakan Arıkan ı tercih ederim

Çünkü genç ve önünde oynayacak daha çok senesi var
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

mr.eagle

Alıntı yapılan: kArtAL03 - Mayıs 23, 2008, 20:55:01
Hakan Arıkan ı tercih ederim

Çünkü genç ve önünde oynayacak daha çok senesi var
hakan 25 yaşında hatırlatırım 25 yaş mı genç casillas 17 sinde madrid kalesini koruyodu.
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

Kralkartal21

Rüştü Reçber derim...

Adam her maçta tecrübesini konuşturuyor.

Hakan biraz daha pasif duruyor.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eyup1903

kesinlikle rüştü tecrübesi yeter

yns.mr

onaT

yabancı hakkını kaleye atmak pek mantıklı değil. şu an acil nokta orası değil inan bana

ferdikoclu

Sizi bilmem ama HASAGİÇ diye bir oyuncu var. Bildiğim kadarıyla  türk statüsünde.. Çok iyi kaleci.
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

carsi52

Rüştü bizi 1 sezon boyunca idare edemez.
Hakan arıkan çok kötü çok vasat beşiktaş kaLesini koruyacak özeLLikLere sahip değiL.
Yabancı kaLeci aLınmamaLı kontenjanı kaLeci iLe doLdurmamaLıyız.
Bölünür senin için uykular!

mr.eagle

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 24, 2008, 12:35:44
Rüştü bizi 1 sezon boyunca idare edemez.
Hakan arıkan çok kötü çok vasat beşiktaş kaLesini koruyacak özeLLikLere sahip değiL.
Yabancı kaLeci aLınmamaLı kontenjanı kaLeci iLe doLdurmamaLıyız.
doğru söylüyosun hakan ve rüştü hakkında ama türkiyede bize yakışcak bi kaleci var mı ben göremiyorum arkadaş hasagiç demiş hasagiç her maçı fenere satan bi insan
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

carlito1903

Biz kalecileri bu kadar tartışıp en ufak hatalarında bile çok büyük tepkiler verirsek Buffon'u da getirsek boş...

Şu kaleci olayını biraz akışına bırakın...