Ana Menü

Borsaya bildirilen 8 futbolcu

Başlatan NoPasaran, Mayıs 23, 2008, 11:52:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kartal şov başladı. Dün borsaya bildirilen listede tam 8 futbolcu yer aldı, İşte onlar: MARCELO BORDON

1976 doğumlu Brezilyalı savunma oyuncusu, defansın ortasında yer alıyor. Schalke'de kaptanlık görevini yapan Bordon, Alman ekibinin bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde yakaladığı başarıda da kilit rol oynadı. 1.91 boyunda ve hava toplarına hakim...

ANTHONY SERİÇ

Panathinaikos'ta forma giyen Seriç, savunmada görev yapıyor. Hırvat defans oyuncusu, yıllarca İtalya'da görev yaptıktan sonra 2005'te Yunanistan'a transfer olmuştu. 1.81 boyundaki, 29 yaşındaki Seriç, defansın solunda oynuyor.

Levan KOBİASHVİLİ

Savunmasının solunda sıkıntı yaşayan Kara Kartal, Schalke'nin yıldızı Kobiashvili'yi de borsaya bildirdi. Sol ayağını çok iyi kullanan, sert şutlarla rakip kaleyi yoklayan Kobiashvili, 30 yaşında ve 1.80 boyunda. Kobiashvili sol kanadın yanı sıra önliberoda da oynayabiliyor.

CEM ATAN

Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği, Salzburg'un hocası Trapattoni'nin rüyalarını süsleyen Cem Atan da Kartal'ın listesinde... 22 yaşındaki sağ kanat oyuncusunun Kartal'a 'evet' dediği, Mattersburg'un ise yüksek bonservis bedeli istediği biliniyor.

ADAMA COULİBALY

Siyahi futbolculara hayran  olan Beşiktaş tribünleri, transferi gerçekleşirse Coulibaly'i de çok sevecektir... 28 yaşındaki Malili defans oyuncusu, savunmanın her bölgesinde görev yapabiliyor. Güçlü bir oyuncu görüntüsü çizen Coulibaly, küme düşen Lens'ten ayrılıyor.

ANDREA CODA

İİtalya Ümit Milli Takımı'nda bir dönem görev yapan Coda da savunmanın ortasında oynuyor. 23 yaşındaki genç futbolcu, 1.88 boyunda. İki sezondur Udinese forması giyiyor ve Çizme'nin gelecek vaadeden isimleri arasında gösteriliyor.

TOMAS SİVOK

Uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde yer alan Sivok, sonunda borsaya bildirildi. Savunmada ve ön libero mevkiinde görev yapabilen genç futbolcu, Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'yla Euro 2008 finallerinde boy gösterecek.

GUGLİELMO STENDARDO

Devre arasında da ismi Beşiktaş'la anılan Stendardo, Juventus'a transfer olmuş ancak Lazio'ya kiralanmıştı. İtalyan savunma oyuncusu Juve'ye geri döndü. Savaşçı bir kimliğe sahip olan Stendardo, tarzıyla Zago'yu anımsatıyor.

Kaynak: Fanatik
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Borsaya bildirilen transferler genelde gerçekleşen transferler oluyor.
Yani her ilgilendiğimiz adamı borsaya bildirmiyoruz ki.
Kulübümüzün resmi sitesindende böyle bi açıklama yok.
Anlamadım ben..
edit

delgado1008

şu zapo ile sivok da yılan hikayesine döndü biri çıkıp açıklama bile yapmıyor
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

noumAyberk

Böyle açıklamalar resmi sitemizden yapılıyor,resmi sitede böyle birşey yok artık basın işi abarttı sırf taraftar inansın diye borsayı ortaya sokuyolar.

naanreelburn

büyük bir kandırmaca insan alacağı ilgilendiği oyuncuyu deklare edermi pazarlık yapma şansın ortadan kalkar çok acemice artı ilk defa rastlanılan bi durum

NoPasaran

Alıntı yapılan: noumAyberk - Mayıs 23, 2008, 12:08:02
Böyle açıklamalar resmi sitemizden yapılıyor,resmi sitede böyle birşey yok artık basın işi abarttı sırf taraftar inansın diye borsayı ortaya sokuyolar.

Hemen basına suç atıyoruz :) Biraz araştıralım ne olur artık ya..

http://www.imkb.gov.tr/sirketler.htm

İndir Beşiktaşın olduğu dosyayı :)

Aynen şunlar yazıyor..

TARİH:22/05/2008

HABER:
   BJKAS   Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 22.05.2008 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.
"Konu: Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği uyarınca yapılan açıklamadır.
Şirketimiz, Yunanistan futbol takımlarından Panathinaikos'un oyuncusu Anthony Seric'in transferi konusunda kendisi ve Kulubü ile görüşmelere başlamıştır."
 •   •  •   •  •   • 

HABER:
   BJKAS   Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 22.05.2008 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır.
"Konu: Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:VIII, No: 39 sayılı Tebliği uyarınca yapılan açıklamadır.
Şirketimiz, İtalya futbol takımlarından Udinese'de forma giyen Andrea Coda ve Tomas Sivok ile; Lazio'da forma giyen Guglielmo Stendardo'nun transferleri konusunda kendileri ve Kulüpleri ile görüşmelere başlamıştır."

HABER:
Şirketimiz, Fransa futbol takımlarından Racing Club de Lens'in oyuncusu Adama Coulibaly'in transferi konusunda kendisi ve Kulubü ile görüşmelere başlamıştır."

HABER:
Şirketimiz, Avusturya futbol takımlarından SV Mattersburg'da forma giyen Cem Atan'ın transferi konusunda kendisi ve Kulübü ile görüşmelere başlamıştır."

HABER:
Şirketimiz, Almanya futbol takımlarından Schalke 04'de forma giyen Marcelo Bordan ve Levan Kobiashvili'nin transferleri konusunda kendileri ve Schalke 04 klubü ile görüşmelere başlamıştır."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Demek ki doğruymuş. Keşke klübte yapsaydı açıklamayı.

Oyunculara gelince; Bordon'u izleme fırsatım oldu sadece oldukça beğendim. Çünkü her an oyunun içindeydi. Hatta bi ara izlerken spiker söylediğinde Gordon gibi gelmişti ismi sonradan dikkatle izlemeye başlamıştım.

Stendardo tam anlamıyla bi savaşçı. İnanılmaz mücadele ediyor.

Diğer oyuncular hakkında bilgim yok. Hadi hayırlısı.
edit

Kartalizmatik

Stendardo alınırsa harika olur.Hem İtalyan Hem defans :)
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

noumAyberk

Volkan Abi resmi sitede çıkacağını düşündüm olmadığından dolayı öyle yorum yaptım
Bu arada her şartta basını savunuyorsun
Yoksa sende basındanmısın ;D

Alves

Defans a takviye yapılacak bu sene

Kobiashvili gelirse yaşlı kurt iş tecrübesiyle iş yapar

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

[KralKartal]

8 oyunucuda borsaya mi bildirilir
hepsini alsa bile olmaz,
zaten o kadar yabanci kontenjani yok..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

ilgilenilen futbolculari yazmislar
bunlarin icinden 1-2 tanesi olabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Marcelo Bordon süper olur aslında adam Schalke'de banko oynuyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

evet güzel oyuncu bize gelse süper olur ama schalkeden ayrılacağını sanmıyorum.Kobiashvili bize gelirse çok güzel olur ibrahim üzülmez in yerine gelir güzel olur

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mayıs 23, 2008, 14:11:14
Marcelo Bordon süper olur aslında adam Schalke'de banko oynuyor
Since 1903

carlito1903

Kobiashvili, Sivok ve Stendardo alınırsa büyük iş yapılmış olur...

Bordon'da çok iyi bi futbolcu ancak geleceğini sanmıyorum...

A.Coda'yı fazla tanımıyorum ancak İtalya Ümit Milli takımının banko oyuncularındanmış, İtalyanlar boş oyuncu olsa oynatmazlar, o da gelirse fena olmaz...