Ana Menü

2007-2008 Sezonu Beşiktaşta Branşlar

Başlatan akbaba71, Mayıs 22, 2008, 16:02:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bilindiği gibi Başkanımız Yıldırım Demirören göreve geldiği zaman Beşiktaş Armasının olduğu her branşta zirvede olucak demişti.
Aynı sözü ilginçtir Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırımda söylemişti.Bakalım bu sezonki durumumuza

Futbol
Beşiktaşımız ligi 3.sırada tamamladı.Şlde gruptan cıkamadı.Türkiye Kupasında Çeyrek Finalde elendi.Süper Kupayı Fenere kaybetti.
Fenerbahce ligi 2.sırada tamamladı.Şlde çeyrek final oynadı.Türkiye Kupasında Çeyrek Finalde elendi.Süper Kupayı kazandı.

Erkek Basketbol
Beşiktaşımız ligde yarı finalde elendi.Kupada Yarı Finalde elendi.Ulebde (Futbolun Uefası gibi) Çeyrek Final oynadı.
Fenerbahce ligde finale yükseldi.Kupada Yarı Final oynadı.Euroleaguede(Futbolun Şlsi gibi) Çeyrek Final oynadı.

Bayan Basketbol
Beşiktaşımız ligde yarı finalde elendi.Kupada ceyrek finalde elendi.Avrupada başarısız bir sezon gecirdi.
Fenerbahce ligde şampiyon oldu.Kupada şampiyon oldu.Avrupada çeyrek final oynadı. (yarı finalde olabilir)

Erkek Voleybol
Beşiktaşımız 2.LİGDE bu branşta ve 1.lige yükselemedi.
Fenerbahce ise şampiyon oldu.

Bayan Voleybol
Beşiktaşımız çeyrek finalde fenerbahceye 3-0 la gecilerek elendi.
Fenerbahce 2.sırada tamamladı sezonu.

Atletizm
Beşiktaşımız Atletizmde başarlı sonuclar alsada Bayanlarda 3.sırada Erkeklerde derecesi yok.
Fenerbahce Atletizmde Bayanlarda Enkanın ardından 2. Erkeklerde ise 1.sırada tamamladı.

Son olarakda Avrupada Nisan Ayının en iyi Atleti olan Selim Bayrakı transfer ettiler.

Kürek
Beşiktaşımız sezonu 3.olarak bitirdi
Fenerbahce ise şampiyon oldu.

Boks
Beşiktaşımız Türkiye Kulüplerarası Boks Şampiyonasında ilk 3 e giremedi.
Fenerbahce ise turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Masa Tenisi
Beşiktaşımız süper ligi 5.sırada tamamladı.
Fenerbahce ise finalde.

Birazda ortak olmayan branşlarımızdan bahsediyim.

Hentbol
Hersene şampiyon olduğumuz Hentbolda sezonu 3.sırada tamamladık.

Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol
Hersene şampiyon olduğumuz bu dalda gecen sene kurulan galatasaray gecen sezon şampiyon oldu ve bu sezon Avrupa şampiyonu oldu.Ligdede oynadığımız maçları kaybettik muhtemelen bundada şampiyon olamıycaz.

Sözün özü Beşiktaş Armasının olduğu her branşta zirvedeyiz !!!

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

beckyZWICKY

içimden birşeyler söylemek geliyor fakat söz bulamıyorum sadece, yazık diyebiliyorum. YAZIK.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

erkann

Çok güzel özetlemişsin gerçekten çok üzücü hep ezeli rakiplerimizin
altında kalmışız Demirören'in olduğu her yerde kötüyüz

eRe

karşılaştırılma olunsun hıc ıstemezdım ancak
madem baskanımız o kadar yarıs halınde madem sureklı onlarla karsılastırma yapılıyo
bu duruma getırdıgını de anlasın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

güzel günler görecegiz,günesli günler...
demek isterim ama gelecegede pek ümitli bakamiyoruz maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Bu sefer gerçekten inanalım
Ölmeden mezara bi kes daha koymayın bizi!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

hepsiyAh

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

koskoca bir sezon beşiktaş adına kupasız geçiyor fazla söze gerek yok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Anarchy*

Biz güzeL günLere inanmaktan usanmadık.
Ama..

delgado1008

aslında Futbol dışında bütün branşları kapatacaksın Bir klup hepsiyle uğraşamaz ki bunuda görüyoruz ben aynı anda 15 branşta başarılı olan klup görmedim tabi (bizim bu yönetimle) her branşta başarısız olan klupte görmedim.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

metin16

vayyyyyyy beeee   yazık yazıkkkk  bu kadar taraftara bu kadar harcanan paralara yazıkkk
sensiz geçen günlerin......

sercAn1903

işte insanın içinde inanç olmayınca doğal olarak bu sonuçlar ortaya çıkıyor. bize Yazık! çektiğimiz çilelere.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

carlito1903

Bakıyorum bakıyorum hani belki olurda Beşiktaş'ta yolunda giden bişey bulurum diye ama bulamıyorum malesef :(