Ana Menü

2 Futbolcu ile Yollar Ayrıldı

Başlatan akbaba71, Mayıs 18, 2008, 14:58:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'a sezon başında büyük umutlarla transfer edilen ve geçtiğimiz sezon bekleneni veremeyen Mehmet Yozgatlı ve Baki Mercimek ile yollar ayrıldı.

Mehmet Yozgatlı'ya alacakları karşılığında bonservisi bedava verildiği ve kulüple ilişkisi kesildiği öğrenildi.

Baki Mercimek ise gönderilmesi konusunda Beşiktaş yönetimine sitem etti."Gönderilmem Beşiktaş'a ne kazandırdı anlamadım Beşiktaş'ta iyi kötü iki sene mücadele ettim elimden geleni yaptım"dedi.

MARATON.COM.TR
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Ben Mehmet Yozgatlı'ya biraz daha şans verilmesi gerektiğini düşünüyordum ama başarısızlığa tahammülümüz olmadığı için iyi olmuş.

Baki için ise isabet olmuş.Futbol kariyerinde başarılar dilerim.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

YakalarSAM

w@nted_68

baki elinden geleni yapıyordu ama adamda kapasite yoktu mehmet yozgatlıda hep sakattı zaten... yolları açık olsun...

Adriano

Belki birçok kişi sağ kanat için umutlanmıştı Yozgatlı ile.. Benimde ondan güzel beklentilerim vardı..

Fakat olmadı, oynatılmadı veya oynamadı. Geldiği günden bu yana hiçbir katkısı olmadı malesef.. Geldiği gibi gidiyor ve boş transferler listesine adını yazdırıyor..

Gelelim Baki'ye.. Kısıtlı yeteneklerine rağmen, her zaman iyi niyetiyle hizmet etmeye çalıştı ama hiçbir zaman Beşiktaş'ın oyuncusu olmadı, olamazdı.. Kendisine futbol hayatında başarılar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Bircan*

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 18, 2008, 15:01:23
Ben Mehmet Yozgatlı'ya biraz daha şans verilmesi gerektiğini düşünüyordum ama başarısızlığa tahammülümüz olmadığı için iyi olmuş.

Baki için ise isabet olmuş.Futbol kariyerinde başarılar dilerim.
budur...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ariff07

gitmesine sevindiğim tek futbolcular Baki ve M.Yozgatlı olmuştur sanırım :) :)

onaT

Alıntı yapılan: w@nted_68 - Mayıs 18, 2008, 15:08:56
baki elinden geleni yapıyordu ama adamda kapasite yoktu mehmet yozgatlıda hep sakattı zaten... yolları açık olsun...

anadolu takımı değiliz bu bir. adam kötüyse yollayacaksın bu kadar basit.

ikincisi baki elinden geleni falan yapmıyordu. fener maçında o geriden dönmeye uğraşamadığı için gol yedik.

unutalım bu kişileri.

CarsiDK

Kadroda biraz temizlik sart tabii..

Ikisininda yollari acik olsun. Özellikle Bakiye basarilar dilerim...

SercanBjk

Ali Tandoğan ve İbrahim Üzülmez kaldı onlarda gittimi kurtulduk sayılır :D

onaT

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mayıs 18, 2008, 16:01:55
Ali Tandoğan ve İbrahim Üzülmez kaldı onlarda gittimi kurtulduk sayılır :D

tandoğan kalsın üzülmez acil kargoyla

akbaba71

Üzülmez gitmemeli kadroda kalsın ama mümkünse ilk 18 e alınmasın gelecek sezon jubilesini yapsın  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Bircan*

ilk 18e alınmayacaksa neden kalsın?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

NoPasaran

Bu saatten sonra ikiside bu takıma bişey veremezdi..

Kadro kalabalığından kurtulmamız lazımdı iyi olmuş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

bakinin yolu açık olsun ama diğeri zaten hiç bir zaman maç oynamadıki sezon boyunca yatıp para aldı kime giderse gitsin umrumda değil!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene