Ana Menü

"Sahaya adam arıyoruz"

Başlatan akbaba71, Mayıs 18, 2008, 11:09:19

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"Sahaya adam arıyoruz"
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Ertuğrul Kumcuoğlu, G.Saray ve Fenerbahçe'nin transfer politikalarını eleştirerek, Beşiktaş'ın tribün için değil saha için transferler yapacağını söyledi.
Kumcuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın basit hakem hatalarından kaynaklanan puan kayıpları ile şampiyonluk yarışından koptuğunu belirterek, geçmişi bir kenara bırakarak, yeni sezonun hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

Beşiktaş'ın Türk futbolunun vazgeçilmezi üç büyük takımından birisi olduğunu kaydeden Kumcuoğlu, ''Yönetim kurulu olarak Beşiktaş'ın bu konumunu koruma bilinci ile hareket ediyoruz. Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak için çalışıyoruz ve bu konuda da iddialıyız. Bunun için de şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu oluşturmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda gerek Türkiye'de gerek de yurt dışında Beşiktaş'ın kalitesine ve ruhuna uygun futbolcular ile görüşme halindeyiz'' dedi.

Ani fiyat artışlarına karşı, görüştükleri futbolcuların isimlerini kamuoyu ile paylaşmamaya gayret sarf ettiklerini aktaran Kumcuoğlu, şöyle devam etti:

''Dikkat ederseniz basında bizim transfer listemizde olduğu iddia edilen isimler hakkında bile yorum yapmıyoruz. Bizim amacımız takıma katkı sağlayacağını düşündüğümüz futbolcuları bir an önce takıma kazandırmak. Bunun için diğer takımlar gibi Avrupa Şampiyonası'nın bitmesini beklemeyeceğiz. Her konuda anlaştığımız bir futbolcuyu vakit kaybetmeden renklerimize bağlayabiliriz.

Bazı takımlar yeşil sahalar için değil tribünler için transfer yaparlar. Bu gelir amaçlı uygulanan bir stratejidir. Beşiktaş mevcut şartlarda tribünlere transfer yapmayacak. Çünkü biz sahaya adam arıyoruz, tribüne değil.''

GALATASARAY'IN ŞAMPİYONLUĞU SÜRPRİZ

Fenerbahçe'nin uluslararası maçlarından dolayı lige yorgun döneceğini ve bunun da Beşiktaş için bir fırsat olacağına inandığını anımsatan Kumcuoğlu, ''Hakem hatalarından dolayı yaşadığımız puan kayıpları olmasaydı, şampiyonluk yarışı Beşiktaş ile Galatasaray arasında geçecekti. Bunun için de Fenerbahçe'nin şampiyon olamaması benim için sürpriz değil. Ama Galatasaray'ın şampiyon olması sürpriz. Beşiktaş, Fenerbahçe ile yorgun olmadığı dönemde oynarken, Galatasaray, Fenerbahçe'nin yorgun olduğu dönemde oynadı. Bunlar şampiyonluğu etkileyen faktörler'' diye konuştu.

TÜRKİYE'NİN YERİ İLK DÖRTTE OLMALI

Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek (A) Milli Futbol Takımı'nın yetenekli bir kuşağa sahip olduğunu ifade eden Kumcuoğlu, (A) Millilerin rakiplerini oldukça zorlayacak bir kapasitesinin bulunduğunu, hedefe uygun hareket edilmesi ve hedefe giden yolda taviz verilmemesi halinde şampiyonadaki yerinin en az ilk dörtte olacağını söyledi.

18.05.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Doruk1903

Geçen sene sahaya aldığınız adamları da gördük...Aman aman...

Batuhan

aman dikkat edelim,çünkü bu adam bizi tahrik edecek tribünü coşturmayan bir yıldız göstersinler bana kafamı keserim !
Koca hestiy aya bedenem ?

onaT

alın o zaman neyi bekliyorsunuz

CarsiDK

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 18, 2008, 11:09:19

''Dikkat ederseniz basında bizim transfer listemizde olduğu iddia edilen isimler hakkında bile yorum yapmıyoruz.... Bunun için diğer takımlar gibi Avrupa Şampiyonası'nın bitmesini beklemeyeceğiz.

Dün Erdogan Avrupa Sampiyonasindan sonra transfer olacak demedimi???

Bu ne celiskidir, bu ne rezalettir anlamadim!!!

SercanBjk

Görüyoruz almak istediğiniz adamları ikinci sınıf topçu transferine devam edin önümüzdeki sene stadı siz yıkmadan biz yıkıcaz başınıza.

YÖNETİM İSTİFA

onaT

ne kadar kötü transfer varsa hepsi ertuğrul veya tigananın aldığı.

yönetim transfer konusunda en son suçlanacak unsur.

(bkz. baki, diatta, shildenfeld...)

SercanBjk

Yönetim parayı bastıda Ertuğrul Hoca veya Tigana aldırmadı dimi :)

Para yok para tüp satışları durdu malum yaz geldi... !

NoPasaran

Bu sene umutluyum bu transfer işlerinden :)

Gordon ve Diatta bizi adam edecek anlaşılan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mayıs 18, 2008, 16:16:42

http://kartalhaber.com/haber/13008795/ali-gultikenden-carpici-aciklamalar-.html

ertuğrul diattayı Paris Saint Germain'den Yepes, Bolton'dan Faye, Basel'den Majstoroviç, Juventus'tan Legrottaglie, Benfica'dan Anderson ve Zenith'ten Hagenin yerine seçmiş.

bakiyide kim ısrarla getirdi??

ferdikoclu

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 18, 2008, 16:33:00

ne kadar başarılı bir seçim Ertuğrul Hoca..

ertuğrul diattayı Paris Saint Germain'den Yepes, Bolton'dan Faye, Basel'den Majstoroviç, Juventus'tan Legrottaglie, Benfica'dan Anderson ve Zenith'ten Hagenin yerine seçmiş.

Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

carlito1903

Ertuğrul saf mı gidip o kadar iyi adam varken kötüsünü alsın, yönetim alamadı sonra da hoca istemedi diyerek suçu hocaya yıktı...

Anlayın artık şunu...

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

astbjk1903

sahaya adam arıyosan biz de bir dunya var niye bakiyi gönderiyosun o zaman o gelecek yabancılarin bakiden ne fazlasi var onu merak ediyorum hayret ediyorum demekki bu sezon da tekniği olmayan kosarak mücadele ederek açıklarini kapatan adam alacaksınız zaten biz de bir dunya var boşuna transfer yapmayın o zaman
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 19, 2008, 10:30:38

Ertuğrul saf mı gidip o kadar iyi adam varken kötüsünü alsın, yönetim alamadı sonra da hoca istemedi diyerek suçu hocaya yıktı...

Anlayın artık şunu...

nereden biliyorsunuz ki? hadi bu yalan olsun, sizin ki neden doğru?