Ana Menü

Sorumluluk benimdir

Başlatan akbaba71, Mayıs 17, 2008, 08:30:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Menaceri Sinan Engin iddialı konuştu: Zapotocny ile Sivok´a çok güveniyorum. İki oyuncuya da inanıyorum ve transferdeki tüm sorumluluğu alıyorum.
17.5.2008

'Defansa güç katacaklar'
Sivok ile Zapotocny'i renklerine bağlayan Beşiktaş'ta menacer Sinan Engin camiaya mesaj gönderdi. İki futbolcuya da övgüler yağdıran Engin, "Çok önemli transferler yaptık. Savunmamızdaki sıkıntıyı çözecekler. Bu transferdeki tüm sorumluluğu üzerime alıyorum, olumsuz bir durumda öne çıkarım. Zapotocny İtalya'da görev yapan ayağını yere sağlam basan, sert bir oyuncu. Savunmamıza güç katacaktır" ifadesini kullandı.

'Prag'ın kaptanını aldık'
Tomas Sivok'u uzun süredir takip ettiklerini dile getiren Engin, "Tam bir joker. Savunmanın her yerinde oynayabilir. Solda, sağda, ortada... Topu oyuna çok rahat sokuyor. Ön liberoda da görev yapabilir. Çek Cumhuriyeti'nin Euro 2008 kadrosunda da yer alıyor. Orta sahada Edouard Cisse'ye de destek verecek, savunmamıza da katkı sağlayacak. Ayrıca kendisi çok kişilikli, Sparta Prag'ın kaptanlığını yapıyor" diye konuştu.
'En önemli sorunu çözdük'
Görüşmelerin tüm hızıyla devam ettiğini belirten Sinan Engin, "Transfer gündemimizdeki ilk sorunu çözdük. Savunmamız bizim en çok sıkıntı yaşadığımız bölgeydi. Aynı dili konuşan, birbirlerini tamamlayan iki oyuncu aldık. Şimdi kadromuzdaki oyuncularla kaynaşmalarını sağlayıp, takımı başarıya taşıyacağız. Bundan sonra transfer yapmamız halinde, kalburüstü yabancılar alacağımızı söyleyebilirim" dedi. 

Orhan YILDIRIM

Klasniç mi? Neden olmasın...
Forvet transferine de açıklık getiren Sinan Engin, ancak Bobo'nun takımdan ayrılması durumunda Klasniç'i alabileceklerini söyledi. "Kadromuzda Holosko, Nobre, Bobo, Batuhan var. Şimdi bunların yanına Klasniç gibi üstdüzey bir santrforu almamız gereksiz... Ancak Bobo'ya cazip bir teklif gelir ve ayrılırsa, Hırvat futbolcuyu düşünürüz. Klasniç bize menacerler aracılığıyla teklif edildi. İyi bir golcü ancak tabii ki Bobo'nun kalmasını tercih ederiz" dedi.
'En önemli sorunu çözdük'
Görüşmelerin tüm hızıyla devam ettiğini belirten Sinan Engin, "Transfer gündemimizdeki ilk sorunu çözdük. Savunmamız bizim en çok sıkıntı yaşadığımız bölgeydi. Aynı dili konuşan, birbirlerini tamamlayan iki oyuncu aldık. Şimdi kadromuzdaki oyuncularla kaynaşmalarını sağlayıp, takımı başarıya taşıyacağız. Bundan sonra transfer yapmamız halinde, kalburüstü yabancılar alacağımızı söyleyebilirim" dedi. 

Orhan YILDIRIM

Klasniç mi? Neden olmasın...
Forvet transferine de açıklık getiren Sinan Engin, ancak Bobo'nun takımdan ayrılması durumunda Klasniç'i alabileceklerini söyledi. "Kadromuzda Holosko, Nobre, Bobo, Batuhan var. Şimdi bunların yanına Klasniç gibi üstdüzey bir santrforu almamız gereksiz... Ancak Bobo'ya cazip bir teklif gelir ve ayrılırsa, Hırvat futbolcuyu düşünürüz. Klasniç bize menacerler aracılığıyla teklif edildi. İyi bir golcü ancak tabii ki Bobo'nun kalmasını tercih ederiz" dedi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

O kadar güvenimizi sarstın ki sayın Engin zamanında, artık verdiğin hiç bir söze söylediğin hiçbirşeye inanamıyorum...

Kralkartal21

İnşallah dediklerin doğrudur Sinan Engin. Bir yanlış transferi artık kaldıramaz bu takım.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Guti ORÇ.

Klasnici alırsak iyi olur bence ama bu adama güvenemiyor insan..

gözzde_bjk

Sinan Engin'in tek kelime söyldiği lafa inanmıyorum.Herhangi bir aksilikte gene çıkıp ''Ben öyle dememiştim'' der sıyrılır işin içinden.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carsi52

SorumLuLuk sana kaLdıysa eyvahh yandık biz.
Bölünür senin için uykular!

gürol

"Bundan sonra transfer yapmamız halinde, kalburüstü yabancılar alacağımızı söyleyebilirim" ben bu lafına takımış durumdayım..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Simurg

İnanmıyorum inanmıcamda adam tek ayağı üstünde neler söylüyor daha dün bizi tehdit eden o değilmiydi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

evet sinan engin tüm sorumluluk senin
bu takim mafyayla anilir bi takimsa,sebebi sensin tüm sorumluluk sende
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

kaç senedir hep aynı laflar bu senede değişen birşey olmayacak...
Since 1903

yenerr17

alamazsak adam çıkar diğer sezon için söylemiştim ben o sözleri der !!!

onaT

nobre gitsin klasnic gelsin

SercanBjk

Suç sende değil seni stada alanda paf takımı nerede taraftar burada ?

NoPasaran

Geçen seneki tranfer yanlışlarından sonra Sinan Engine bu sene güveniyorum..

Futbol altyapşısı Sağlamdan daha iyi olduğu kesin..

Sivoku savunmada mı oynatacak bunlar anlamadım  ???

Eğer bu transferler gerçekleşti ise Cisse bece gidecektir.Elde çıkarılmış futbolcu gibi gösterlmek istenmiyor sanırım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 18, 2008, 16:23:33
Eğer bu transferler gerçekleşti ise Cisse bece gidecektir.Elde çıkarılmış futbolcu gibi gösterlmek istenmiyor sanırım..
Cisse gitmek istediğini kulübe bildirmiş.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]