Ana Menü

Sinan Güler'in İnancı Tam!

Başlatan BerkAy1903, Mayıs 13, 2008, 18:15:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Sinan Güler'in inancı tam!
Beko Basketbol Ligi'nin güçlü takımlarından Beşiktaş Cola Turka'nın genç oyuncusu Sinan Güler, bu sezon şampiyon olmak istediklerini belirterek, ''Yarı final serisi için hazırlıklara başladık ve finale kalmak için her şeyi yapmaya hazırız'' dedi.
Beşiktaş'ın resmi internet sitesinde taraftarların sorularını yanıtlayan Sinan, bu sezon çeşitli sıkıntılar yaşamış olsalar da, Beşiktaş'ta mutlu bir sezon geçirdiğini ifade ederek, ''Fakat bu sezonun hedefi olan şampiyonluğu alınca bu mutluluk daha da yükselir'' diye konuştu.

Sinan Güler, Beşiktaş taraftarlarına da övgüler yağdırıp, ''Taraftarın etkisi ve sevgisi tartışılmaz. Zaten Beşiktaş taraftarının katkısını bu sene hem futbolda hem basketbolda bir çok maçta gördük. Özellikle futbolda Liverpool maçı, basketbolda ise Kızılyıldız ve Jerusalem maçlarında Beşiktaş taraftarının bizim yanımızda olması bizi pozitif yönde etkilemiştir. Beşiktaş'ta da sezonun başından beri beni en çok etkileyen bu olmuştur'' diye konuştu.

Beşiktaş'ta, savunma gücünün ön plana çıktığını belirten Sinan, ''Takımda hücum gücü benden daha yüksek oyuncular var ama gerektiği zaman bu konuda takıma ne kadar yardımcı olabileceğimi sezon içerisinde göstermiş olduğumu düşünüyorum. Hücum açısından kendimi daha geliştirebileceğimin farkındayım, antrenörlerimin ekstra desteği ve yardımı ile bu konuda ekstra çalışmalara başladım. Ufuk Sarıca gibi bir hücum silahının bana bu konuda yardımcı olabilmesi benim için büyük bir kazanç'' şeklinde konuştu.

Sinan, Avrupa'da oynama hedefinin olup olmadığı sorusuna ise ''Avrupa'da basketbol oynamak istiyorum. Fakat Türkiye zaten Avrupa basketbolunun en iyi 3 liginden biri, o yüzden bu ligin bir parçası olmak güzel bir şey ama İspanya liginde oynamak çok isterim'' diye yanıt verdi.

19o3

gözzde_bjk

Sinan Beşiktaş dergisine verdiği röportajda da ''Takımı ateşlemek benim görevim,bazen kendimi taraftarlarımızla karıştırıyorum ve maç sonu kazanış oluyorsak bu inancı herkese aşıladığım için gurur duyuyorum.'' demişti.

İnşallah bu inancını tüm takıma yansıtmaya devam eder ve sezon sonu kendisi ile daha çok gurur duyar.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

+18 !

Sinan'da gerçekten BeşiktaşLı ruhu var

Yürü Sinan Kim Tutar Seniii...

muhsin_1903

telekom serisinde işallah el-amini durdurursun
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

Cem Goren

sinandan telekom serisinde biraz daha fazla gayret bekliyoruz savunma yönünü biraz daha iyi kullanıp telekomun üçlükcülerini savunmalı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

3lüklerin önünü kesersek zorlanmayız..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carlito1903

Sinan'dan çok iyi savunma yapmasını bekliyorum Telekom serisinde...

Cem Goren

normal sezon oyunun birazcık üzerine çıkması lazım ki telekomun üçlükçülerini durdursun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

yns.mr

Sinan bu takımdaki en iyi oyunculardan.

onaT

bastır sinan yine süperdin bugün inşallah nbaye kadar yükselirsin