Ana Menü

'2010'da görüşürüz'

Başlatan Bircan*, Mayıs 13, 2008, 15:58:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Taraftarın tepki gösterdiği Demirören, İtalya´dan camiaya seslendi: Beni üzen tribünlerin bölünmesi. Başkanlığa talip olan varsa, karşıma 2010´da çıksın.

'Hep hakem hataları...'
Manisaspor karşılaşmasında Siyah-Beyazlı tribünlerin büyük tepki gösterdiği ve istifaya davet ettiği Yıldırım Demirören, transfer görüşmeleri için bulunduğu İtalya'dan camiaya seslendi. Teknik heyetin bu sezon tecrübe kazandığını dile getiren Başkan, "Genç bir takım kurduk, teknik heyetimiz deneyim kazandı. Bütün bu sorunları geride bıraktık ancak hakem hatalarına çözüm bulamazdık. Yine de şampiyonluğu kovaladık" dedi.

'Kongreyle gideriz'
Tribünlerin tepkisi hakkında yorumda bulunan Başkan Yıldırım Demirören, "Böyle şeyler yaşanabilir. Ancak beni üzen tribünlerin bölünmesi. Bazıları destek verirken, kimileri istifa diye bağırıyor. Kimsenin bu camiayı bölmeye hakkı yok. Burası Beşiktaş... Yönetimler kongreyle gelir, kongreyle gider. Ne kongrede ne de mali genel kurulda karşımıza kimse çıkmadı. Ancak şimdi herkes Başkan olmak istiyor" diye konuştu.

'Ders çıkaracağız'
"Bu iş tribünle çözülmez" ifadesini kullanan Başkan sözlerini şöyle noktaladı: Mutlaka bizim de hatalarımız var. Şapkamızı önümüze alıp, hatalarımızdan ders çıkaracağız. Şimdi transfer görüşmelerinde bulunuyoruz. Takımımızın ihtiyaç duyulan mevkiilerine gereken takviyeyi yapacağız. Beşiktaş Camiası şampiyonluğa hasret. Biz de elele verip, gelecek sezon beklenen kupayı müzemize koyacağız... 

Orhan YILDIRIM

Karşıma 2010'da çıksın ne demek ya!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

naanreelburn

2010 yılında şampiyon olunca 5 kez üst üste şampiyon olmuş sayılcak o yüzden bekliyor adam kızmayın

Kartalizmatik

2 yıl daha sabredeceğiz eğer yine seçilirse bank asya 1.lig...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ferdikoclu

2 Sene daha sabredersek çatlarız sinirden..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

+18 !

ne diyor bu adam ya Tribünlerin bölünmesine üzülmüş kendi bölmüş haberi yok :)

ferdikoclu

YETER DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM..

YakalarSAM

2010 da  sen yine  bi  bahane bulursun.. 2015  bekleyın  Ozman  görüşürüz  sen babanın çifliği  gibi

Kullanıyon  külübü ..     İstifa  Etde kurtulak....  Tamam  Sinan  almadan git ama  git ...

keskinli

haaala anlayamamis
senin istifani isteyenlerin cogu sportif basarisizliktan istemiyor sayin baskan
besiktas iyice durusunu kaybetmeye basladi,cok sayginlik yitirdik
anla artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Daha şimdiden 2010 daki seçimi düşünmeye başlamış...

C.Kolot ta aday olacağım dedi 2010 da...

Seçime sadece Kolot ve Demirören aday olarak girerlerse yazık olur bu kulübe...

Umarım karşılarına iyi bi aday çıkarabilir muhalifler...

ferdikoclu

Şimdi ağzımı pek açmak istemiyordum bu konuda ama..Şunu söylemek istiyorum..Kalkavan'ın nurcu olduğunu idda edip klübe kötü etiket olucak diyen zihniyet bu adamlara neden birşey demiyor.. O zaman nurcu başkanımız olucaktı belki ama bu kadar koltuk sevdalısıda olmayacaktı.. Klübün duruşu bu kadar bozuk olmayacaktı..

GİT ARTIK DEMİRÖREN..

Cem Goren

2010a kadar beraberiz desene ne mutlu bize!!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

dogukang

angut bu ya.babası  bizim klubu oyalansın işlere karışmasın diye finanse ediyor.

gözzde_bjk

4 senedir yeteri kadar ders çıkaramamış Sayın Demirören birşeyler öğrenmek için 2 sene daha istiyor.Batıracağın milyon dolarlar,yapacağın gaflar için önünde koskoca 2sene var tepe tepe kullan!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

CR7

Eğer şu demirören'in karşısına Tuncay Özilhan çıksa süper olur. Hem futbolda takarız digerlerine hem de demirören varken basketbol takımı böyleyse O gelince efes-bjk ile birlikte esamesini okutmayız digerlerinin de basketbolda
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erasca

Başkanın düdüğüde sadece işine gelince ötüyor.elimizden bişey gelmiyor işte.zorlamayalım ve seyredelim Demirören i.