Ana Menü

Batuhan:'Kıskanılacak Çocuğum'

Başlatan carlito1903, Mayıs 13, 2008, 09:22:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteriş

Alıntı yapılan: naanreelburn - Mayıs 13, 2008, 17:47:22
en çabuk beşiktaştan 3.lige transfer olanlardan da olabilir buda bi rekor olabilir
Güzel tespit.

beckyZWICKY

kalkmasın hemen bi yerlerin be adabınla oyna topunu ağzını açıp oranı buranı oynatma hakettiğinde jubileni yaptığında söz edersin bol bol rekorlarından. tabi umarım başarabilirsen.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Rebell

keskinli

daha bi sey yapmadan böyle konusan cocuktan bi sey olmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Batuhan senin rekor kırman için daha çooooooooooooooook çalışman gerek , rekorlar öyle kolay kırılmaz...
Since 1903

Bircan*

bu çocuğu sevmiyorum. Hatırlarsanız bu sezon kadınköydeki fener macından sonra gazetecilerin "neden bobo müsait durumdayken pas atmadın da zor pozisyonda kaleye vurdun" sorusuna kral yaratmayacaksın kral olacaksın demişti. Bu şımarıklıkla bi yere varamaz..
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 14, 2008, 00:58:17
Batuhan senin rekor kırman için daha çooooooooooooooook çalışman gerek , rekorlar öyle kolay kırılmaz...
zuhahaa nası kırılıyormus rekor bi anlatıver kac rekor kırdın :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

TurkishTank

ne bos bos konusur bu arkadas yaa...dunku macta penalti kacirmis...okuz...bi kac sene evvel nuri sahin ayni turnuvaya katildi...ne oldu, isine konsantre oldu...turnuvanin en iyi oyuncusu secildi... sen naptin...dort macta bi tane bile gol atamadin....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Bircan*

Butahan'ın şovu finale mal oldu

Milliler, U17 Avrupa Şampiyonası'nda Fransa'ya penaltılarla elenip finali kaçırırken atacağı köşeyi gösterip, topu kaleciye nişanlayan Batuhan'ın şımarık tavrı tepki çekti.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Antalya'da devam eden U17 Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takım yarı finalde Fransa'ya penaltılarla elenirken, Beşiktaş'ta disiplinsiz hareketleri ve şımarıklığı ile gündeme gelen Batuhan dünkü maça da damga vurdu. 31. dakikada Abdülkadir, 68'de de Kolodziecziak'ın golleriyle normal süresi 1-1 biten maçta eşitlik uzatmalarda da bozulmadı. Penaltılarda Abdülkadir ilk atışı kaçırırken, Metin, Tafer'i durdurup durumu eşitledi. Millilerde Emre, Özgür, Fransa'da ise Fofana ile Kakuta atışları gole çevirdi.

Batuhan tepki topladı

İlk yarıdaki Fenerbahçe derbisinde Beşiktaş 2-1 yenikken müsait pozisyondaki Higuain'e pas atmayan ve hareketini 'Kral yapmayacaksın, kral olacaksın' diyerek savunan Batuhan dün 4. penaltıyı kullanmak için topun başına geldiğinde lakayıt tavrıyla büyük tepki aldı. Kaleciyi yanıltmak isteyen ve eliyle atacağı köşeyi gösteren Batuhan topu Mezui'nin üzerine vurunca avantaj Fransa'ya geçti. Sonraki 2 atışta da kaleyi bulan Fransa, Milli Takım'a 5-4 üstünlük sağlayarak finale çıktı. Normal süresi 1-1 biten maçta Hollanda'yı 2-1'le geçen İspanya Fransa'nın rakibi olurken, final maçı cuma saat 19:30'da oynanacak.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

TurkishTank

ben antrenor olsam harbiden kulagini cekerdim...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

+18 !

gerçekten cok sımarık bi çocuk ne demek ya sen milli takımda bunları yapıyorsan ...

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Mayıs 14, 2008, 09:11:41
bu çocuğu sevmiyorum. Hatırlarsanız bu sezon kadınköydeki fener macından sonra gazetecilerin "neden bobo müsait durumdayken pas atmadın da zor pozisyonda kaleye vurdun" sorusuna kral yaratmayacaksın kral olacaksın demişti. Bu şımarıklıkla bi yere varamaz..
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 14, 2008, 00:58:17
zuhahaa nası kırılıyormus rekor bi anlatıver kac rekor kırdın :D :D

ben rekor kırdım demedimki ?
Since 1903

beckyZWICKY

bu cocuk ne zaman adam olucak.. beşiktaş duruşuna laik biri değilsin batuhan!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

sen bu kafayla kral degıl adam olamadan bıteceksın batuhan
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Şanssızlık diyelim :(

Basın bu çocuğu harcamak istiyor ama heryerde çok farklı olduğuınu belli ediyor..

Kaybetmememk lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Doruk1903