Ana Menü

Gökhan Zan Fenerbahçe'de mi (!)

Başlatan Non Mollare Mai, Mayıs 12, 2008, 14:14:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Beşiktaş defansının en çok konuşulan ismi Milli futbolcu Gökhan Zan Fenerbahçe yolunda.

Beşiktaş'ın en çok tartışılan isimlerinden başarılı defans oyuncusu Gökhan Zan, Siyah-Beyazlı camia ile yollarını ayırıyor.

Bu sene mukavelesi de biten Gökhan Zan'a talip olan takımın ise Fenerbahçe olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'den gelen ciddi teklifi değerlendiren Gökhan Zan'ın transferi an meselesi. Öyle ki Gökhan Zan'ın yakın akrabaları da "Bu transfer bitti" yorumlarını yapmaya başladı.

Spor3.com / Özel

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=371637

Yok Artık Gökhan Zan !
edit

KeePSaKe

yalan gibi geliyor bana ama 2.tümör olayı inşallah olmaz
Since 1903

+18 !

tümör olayı felan olduğu yokki adamın sözleşmesi bitiyormuş istediği takıma gidebilir bırakın artık bunları arınalım artık eskiden bence ...

beckyZWICKY

$ok icerisindeyim umarim dogru degildir umarim !!! kartal yurek dediklerimize bakarmisiniz cok yazik !
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

gidermi gider hiç belli olmaz hem gitsede arkadaşın dediği gibi tümer gibi olmaz adamın kontratı bitmiş daha takımdan doğru dürüst teklif gelmemiş istediği takıma gidebilir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Yalnız Gökhan Zan da Beşiktaş tan ayrılmam diyordu önceden ondan dedim
Since 1903

eRe

bır konu acılmıstı hatırlarmısınız gokhan zanın ne kadar besıktaslı olduguna hırsına dahıl...sasırdım acıkcası
ama dogaldır bugun bu yonetım varken bu basarısızlık varken allah bılır bız yenı sozlesme teklıfı bıle yapmamısızdır kı gıderse dogal.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

MeLo

Sen değilmiydin geçen sene Fb-Bjk F.T.K maçından sonra delice sevinen !
Armanı öpüp kameralara gösteren !
Eğer gerçekse yazık hemde çok yazık !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

oruç34

çok yazık o arma öpüşünü gördüğümde işte gerçek beşiktaş lı demiştim ama madem öyle gitsin o zaman nası olsa aldığı dolarlar elbet birgün bitecek

keskinli

haber dogruysa defolup gitsin
haber yalansa böyle bi haberi hemen yalanlamazsa yine gitsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

İnanmıyorum habere, daha doğrusu inanmak istemiyorum.. Doğruluk payı nedir bilinmez..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

[KralKartal]

haberin asli varsa cikar...simdi bisey demek icin erken
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Adriano

F.BAHÇE'DEN TRANSFER ATAĞI!..

Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de gelecek sezonun transfer çalışmalarına başlandı!..

Sarı lacivertli takımın, Vestel Manisaspor'un devre arasında Beşiktaş'tan transfer ettiği Burak Yılmaz'ın peşinde olduğu öğrenildi.

Genç futbolcu ile prensipte anlaşıldığı belirtilirken, önümüzdeki hafta da Vestel Manisaspor yönetimiyle görüşülüceği gelen haberler arasında.

Turkcell Süper Lig'den bu sezon küme düşen Vestel Manisaspor'a devre arasında gelen Burak, bu sezon 8 gol attı.

GÖKHAN ZAN İDDİASI!..

Bu arada sarı lacivertlilerin, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Gökhan Zan'ın da peşinde olduğu iddia edildi. Yönetimin, Milli Takım kadrosunda yer alan başarılı stoperi kadrosuna katmak istediği ileri sürüldü.

MARATON.COM.TR ÖZEL
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Cem Goren

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 12, 2008, 14:33:36
Yalnız Gökhan Zan da Beşiktaş tan ayrılmam diyordu önceden ondan dedim
öyle diyenlerinde sonunu gördük
eğer böyle bi  haber doğruysa cehenneme kadar yolu var defolup gitsin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

iyi iyi burak yılmazı son maçta gördük nasıl oynadığını orası aslında umrumda değil ama gökhan zan hakkında cidden böyle bir
spekülasyon varsa defolup gitsin..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.