Ana Menü

Dua Etsinler Ben Görevde Kalayım -SE-

Başlatan hAlil21, Mayıs 12, 2008, 09:44:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

Alıntı yapılan: smyrna_1903

Sinan Engin, tribünlerin kendisine gösterdiği tepki için ilginç açıklamalar yaptı. Engin, "Taraftar bu sezon önce kendini sorgulamalı.Kaybettiğimiz Sivasspor ve G.Birliği Oftaş karşılaşmalarında yaptıkları tutum yüzünden puan kayıpları yaşadık mı yaşamadık mı ona baksınlar. Ben sadece başkanımız Yıldırım Demirören'e hesap veririm. Gelecek sezon çok başarılı olacağız. O zaman da benim hakkımda güzel tezahuratlar söylerler. Bunların hiçbirini kafama takmıyorum" dedi.
Engin, "Bazıları sadece benimle uğraşıyor. Onlar dua etsinler, ben görevden kalayım. Eğer sinan Engin görevi bırakırsa işte o zaman onlarla hesaplaşacağım. O zaman ben gerekeni yapacağım" ifadesini kullandı.

---

:lol:
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

hAlil21

Alıntı Yap"Taraftar bu sezon önce kendini sorgulamalı''
daha ne yapacak bu taraftar vicdansız herif.daha ne yapacakk!
sen ve senin gibi insanlar Beşiktaş'ı yönetmeye devam ettikçe daha çok küfürler ederiz biz.
Sen kimsin ki Beşiktaş taraftarını tehdit ediyorsun?

Bu adamı destekleyen bir kişi kendine ''Beşiktaşlıyım'' diyorsa ben Beşiktaşlı değilim.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Şu açıklamaları görüpte hala senin arkanda duranlar var ben daha ne diyim...

Kasım ayında 'lig sonunda şampiyon olamazsak taraftar beni İnönü Stadının önünde assın' demiştin, bakıyorum da hemen yemişssin sözünü...

Beşiktaş aşkını paraya takas edenler varken sen ve senin gibilerden temizlenemez bu kulüp...

105 yıllık çınarı ne hale getirdiniz, utanın !!

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: hAlil21 - Mayıs 12, 2008, 09:44:27
Alıntı yapılan: smyrna_1903
Engin, "Bazıları sadece benimle uğraşıyor. Onlar dua etsinler, ben görevden kalayım. Eğer sinan Engin görevi bırakırsa işte o zaman onlarla hesaplaşacağım. O zaman ben gerekeni yapacağım" ifadesini kullandı.

Nasıl hesaplaşacakmış anlamadım ? Ulan adam taraftarı tehdit ediyor ya yok böyle bi şey.
Seni Beşiktaş Klubüne layık görenin de senin de alnından öpeyim.(!)
edit

NoPasaran

Bu haberin kaynağı nedir ya :D

Böyle bir açıklama yakışıyormu bize ya..Bu ne ciddiyetsizlik :)

Taraftar için söylediklerine aynen katılıyorum :) Özellikle sivas maçı nedeni ile affetmeyeceğim onları!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Yaptığı bunca rezaletten sonra onu kurtarıcı olarak göreve alırsan kendini kahraman zanneden bu adamda böyle ağa gibi konuşmaya devam eder.

''Ben sadece başkana hesap veririm.'' demek ne demektir?Bu takım Demirören'in mi yoksa milyonlarca BEŞİKTAŞ TARAFTARININ MI?Siz kendinizi Beşiktaş'tan önde görmeye devam ettikçe bu taraftarın sizinle derdi bitmez!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 12, 2008, 12:05:16
Yaptığı bunca rezaletten sonra onu kurtarıcı olarak göreve alırsan kendini kahraman zanneden bu adamda böyle ağa gibi konuşmaya devam eder.

''Ben sadece başkana hesap veririm.'' demek ne demektir?Bu takım Demirören'in mi yoksa milyonlarca BEŞİKTAŞ TARAFTARININ MI?Siz kendinizi Beşiktaş'tan önde görmeye devam ettikçe bu taraftarın sizinle derdi bitmez!

Biter gözde biterr

Her derdin bi ilacı vardır
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 12, 2008, 12:02:55
Bu haberin kaynağı nedir ya :D

Böyle bir açıklama yakışıyormu bize ya..Bu ne ciddiyetsizlik :)

Taraftar için söylediklerine aynen katılıyorum :) Özellikle sivas maçı nedeni ile affetmeyeceğim onları!

sen bilirsin tertip :)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

naanreelburn

suçlu aramaktansa suçu kendinde ara sinan ve onurlu ol istifa et

allen ıverson

Beşiktaş'a zarar veriyosun)
Ali gültiken gibi adamı yediniz!
Lütfen istifa et :boks

beckyZWICKY

ya sus ulan sus yeter herseyin bedelini taraftarlara futbolculara atiyorsun birazda kendinize bakin susun artik icraat yapin agziniz konusmasin elleriniz yurekleriniz i$ yapsin!!!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

merak etme gıtmen ıcın dua edıyoruz...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

bu adam Beşiktaş gibi bi takımın yöneticisi kurul üyesi temizlikcisi dahi olamaz ...

saldır beşiktaş

dua etsinler diyo bide senin gitmen için artık 5 vakit namaza başlıycam be ne diyosun
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan