Ana Menü

İbrahim Toraman "Terime yalakalık yapmadık, o yüzden alınmadık"

Başlatan toraman17, Mayıs 12, 2008, 07:24:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

İbrahim Toraman hata yaptığı kadar da takımıda kurtarmış oyunculardan biridir zaten defans ta sorunlar var Servet sakatlanmış bence oda olmalıydı Fatih Terim le sorunu varmış heralde ondan Fatih Terim istemedi bence
Since 1903

MeLo

Fatih Terim'den beklenir.
Doğru söylemiş ilahi adalet yerini bulur.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

oruç34

beyler yapmayın ya ibrahim toraman formda değilmiş abi adam gökhan ın baki nin gordon un hatalarını düzelmekle uğraştı bütün sezon ayrıca formda olmasaydı gene de emre aşık ve gökhan zan dan daha iyi oynardı ve son olarak da serdar özkan ı da çağırması gerekirdi diye düşünüyorum

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Adriano

Bu sezon gerçek performansından uzaktı, kabul.. Fakat kadrodaki savunmacılardan aşağı kalır yanı yok fazla.. Kadroya çağrılabilirdi, olmadı ama bu açıklamalar yakışmadı Toraman'a.. Bir daha seçilme şansı olsa bile bunu şimdiden yitirdi.. Geçmiş olsun sana Toraman..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

Sen hak ettiğinde başkası cağrılsın,senle performansı aynı adamlar olduğunda başkası cağrılsın,kadrodaki adamlar senden kotu olmasına rağmen başkası cağrılsın toraman sonunda patlamış bencede iyi yapmış zaten fatih terim varken milli takıma giremiyordu değişen birşey olmadı.  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kartalpenchesi

i.toramanın, serdar özkanın ümit karanın mehmet topuzun alınmaması, colin kazım gibi adamların alınması kesinlikle ''Skandal''

''Terim İstifa''
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

gürol

ben olsam bende almazdım ama şu da bi gerçek ki ibrahim toraman böyle bişey söylemez yalan haber bence.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

bence alınmalıydı en azından i.kaşın yerine toraman olmalıydı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

pekii oynadigin süre icerisinde terime yalaklikmi yaptin diye bi soru cikmazmi ortaya?
futbolcular yorumlarinda biraz daha dikkatli olmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Toraman o şok sözleri söyledi mi?

İbrahim Toraman, bugün gazetelerde kendi ağzından yayınlanan ve Fatih Terim için "İnsanda biraz adalet ve görgü olur. Bu tarafsız bir teknik adamın alacağı karar değil. Başkaları gibi araya adam sokmayıp, yalakalık yapmadığımız için kadroya çağrılmadık. Bunun başka bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Artık suskun kalmayacağım" dediğinin öne sürüldüğü haberleri yalanladı.

Toraman, kamuoyunda da büyük şaşkınlık yaratan bu sözleri kesinlikle söylemediğini belirterek, "Milli Takım'da olmayacağımı zaten önceden biliyordum, dolayısıyla böyle bir beklentim yoktu" dedi.

Lig TV Beşiktaş Muhabiri Atakan Kurt'a konuşan İbrahim Toraman, "Basında çıkan o lafları ben söylemedim, söylemek de haddim değil." derken, kadroda olmadığını üzüldüğünü ama bu şekilde saygısızlık yapmanın kişiliğine yakışmayacağını vurguladı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Delirdik

BöyLe bir şeyi akLından geçirmiş oLması büyük ihtimaL :) ama ne oLursa oLsun böyLe bir cümLeyi akLı başında biri söyLemez zaten.

Birde madem söyLememiş dava açsın arkadaşım
Hesap sorsun haberi yapandan..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Toraman'ı aLmıyorsan Emre Aşık'ıda aLmamaLısın :)
Emre aşığı nasıL aLabiLiyosan işte o zamanda toramanı aLabiLirsin.
Bölünür senin için uykular!

onaT

astbjk1903

milli takım maçlarını zaten izlemeyi çok sevmezdim bir suru gs li var diye şimdi hiç izlemicem milli takıma bile antipati oluştudurduğu için fatih hocaya derin küfürlerimi sunuyorum
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL