Ana Menü

Sevdasını Çıkar Uğruna Satmayanlara Teşekkürler.

Başlatan SercanBjk, Mayıs 09, 2008, 21:31:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

beyler bakın bu kapalı üst bağırmadı demeniz de tam anlamıyla doğru değil kapalı üst ün bi kısmı bağırmadı.
tüm çarşıyı suçlamamak lazım aralarında itiraz ednler de var işte bu yuzden aralarında tartışmalar oluyor ve kavgalar çıkıyor.
biraz daha yapıcı olalım.bu konudaki ilk çarşı karşıtı yazıyı ben yazdım ama gördüm ki çok abartmışsınız o kadar uzun boylu değil çarşının yaptıkları.buna izin vermezler zaten.çarşı beşiktaşın gemi dümeni değil.çarşının da bi dümeni var oradan başlayarak çarşı kendini düzeltecektir.
sadece şu çocuklara iş yaptıran zihniyetleri ayırsınlar aralarından diğerleri elit insanlar zaten...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ata vicente

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 14, 2008, 14:32:27
beyler bakın bu kapalı üst bağırmadı demeniz de tam anlamıyla doğru değil kapalı üst ün bi kısmı bağırmadı.
tüm çarşıyı suçlamamak lazım aralarında itiraz ednler de var işte bu yuzden aralarında tartışmalar oluyor ve kavgalar çıkıyor.
biraz daha yapıcı olalım.bu konudaki ilk çarşı karşıtı yazıyı ben yazdım ama gördüm ki çok abartmışsınız o kadar uzun boylu değil çarşının yaptıkları.buna izin vermezler zaten.çarşı beşiktaşın gemi dümeni değil.çarşının da bi dümeni var oradan başlayarak çarşı kendini düzeltecektir.
sadece şu çocuklara iş yaptıran zihniyetleri ayırsınlar aralarından diğerleri elit insanlar zaten...
Zaten kapalı ust bagırmadı demedık benım dedıgım sadece kapalı ust kutudur.bence de carsı kımseye aıt deıldır.Carsı hepımızındr.Kapalı ust kutu ıcın soyledıklerımın hala arkasındayım.Hemde bırtanesını bıle ayırt etmıorum.Kımı menfaatınden kımı de menfaatcılerden korktugu ıcın ses cıkaramadı.Okadar uzun boylu degıl demıssın bencede daha uzun boylu.Hepımız aynı dusuncelerdeyız buna emın ol ama BESIKTAS taraftarının farkını kımse unutmasın Turkıye hatta dunya bılıyor ama ıcımızdekıler unutuyor.

ismailcem

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 14, 2008, 14:32:27

ben diyorum kapalı üst BA-GIR-AMA-DI kim ne derse desin kendi gözlerimle gördüm bagırdıkları ilk an tepki geldi abilerden benimde anlamadıgım insanların bu kadar laf söyledigi bir ortamda nasıl olurda hala birsey olmamıs gibi davranabiliyorlar cok merak ediyorum

ata vicente

yok yanlıs gormussun kusura bakma sadece kutu bagırmadı locaların altı gayet ıyıo bagırıodu.Ust dersek bazı renkdaslarımıza haksızlık etmıs oluruz.Ama kutunun ıcındekı kımse bagırmadı

karakartal35

ben inanıyorum ki beşiktaşım eski günlerine dönücek arada istenmedik olaylar oluyor ama bunun içinde bir iş var bunu tam bilmeden yorum yapmak yanlış olur...
başın öne eğilmesin
aldırma kartal aldırma.
en büyük sen değil misin
aldırma kartal aldırma
aldırma kartal aldırma
kartal aldırma.  sendeki bu büyük taraftar bir gün coşar bir gün ağlar seni bu sesler oyalar aldırma kartal aldırma aldırma kartal aldırma kartal aldırma  yenilsen de bazı bazı taraftar

ismailcem

Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 14, 2008, 18:02:05
yok yanlıs gormussun kusura bakma sadece kutu bagırmadı locaların altı gayet ıyıo bagırıodu.Ust dersek bazı renkdaslarımıza haksızlık etmıs oluruz.Ama kutunun ıcındekı kımse bagırmadı

ben zaten kutu olarak söyledim bagıramadılar diye yoksa bende üstte kösedeydim gayetde güzel bagırdım yeter diye bir ara istifa diye bagırdım ama kimseden ses cıkmadı herkesin gözü abilerdeydi bize bakıyormu diye

ata vicente

Alıntı yapılan: ismailcem - Mayıs 14, 2008, 18:10:06
Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 14, 2008, 18:02:05

ben zaten kutu olarak söyledim bagıramadılar diye yoksa bende üstte kösedeydim gayetde güzel bagırdım yeter diye bir ara istifa diye bagırdım ama kimseden ses cıkmadı herkesin gözü abilerdeydi bize bakıyormu diye
Evet dogrudur.Neyse yınede satınalınamayan BUYUK BESIKTASIN BUYUK TARAFTARLARININ oldugunu bılmek guzel.Buarada o kutuda bır tane bıle abı sıftaını alacak ınsanda yoktur bunu da belırteyım!!!

Bircan*

af buyurun ist. dısındayım ve inönüye gitmek nasip olmadı. kutu??
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ata vicente

Kutu kapalı orta ust bolumdur???

sercAn1903

Çarşı nın her maçta bulunduğu yer..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ata vicente

Alıntı yapılan: sercAn1903 - Mayıs 14, 2008, 18:48:30
Çarşı nın her maçta bulunduğu yer..
Bakın sıze soyle soylıyım Carsı o kutunun ıcı deıl belkıde %99unun carsıyla alakası yok carsı bızız hepımızız hepımızın ruhudur carsı.Kutudakıler kısılerdır asla Carsı olamazlar

gürol

şimdi bi kere olayı bi anlatayım bilmeyen arkadaşlar bilgi edinsin.
kapalı üstte grup siyah beyaz ve suadiye de vardı localar yapılana kadar.sonra localar yapılınca çarşı diğerlerini aşağıya inmelerine zorladı ve başardı.kapalı üst orta yani kutu denilen yerde sadece çarşı var bu demek olmuyor ki kapalı üst komple çarşı diye.kapalı üst sağ sol larda eskiden tribünü koşturmuş abilerimiz duruyor ve bazı zengin münferit beşiktaşlılar duruyor.
o yuzdendir ki çarşıyı pek sevmezler kapalı alttaki dernek grupları.
o maçta da çarşıdan hatta çarşının çok önemli isimlerinden olan halamın oğlundan haber aldım maçtan önce kutu da bağırmış istifa diye.ama maç bağlayınca hemen 4 gol atınca ve bu skorla yemeden korunursa uefaya gidileceği için takımı baltalamamak adına bağırmamış kutu.o arada kapalı alt laf sokmaya başlamış kutuya kutu da satılmış dernekler(grup siyah beyaz asya kartalları yani forumcuları kastetmişler.)
satılmış derrneklerden kasıtları demirören localardan sonra bir anda derneklerden para desteğini çekmiş ve forumlarda asya kartallarıyla grup siyah beyaz başta olmak üzere demirörenin üstüne gitmeye başlamış.
o yuzden çarşı da satılmış dernekler diye bağırmış.
halamın oğlunun dediğine göre tam net değil olmadığı için yani 4-0 olduğu bi gol yesek çıkamayacağımız için bağırmamış 6-7----0 olsaydı maç bizde bağıracaktık dedi.ne kadar inandırıcı bilinmez.ayrıca alenin üstüne çok gittim ama alenin daha cezası bitmemiş ve maçta da yokmuş.bugun 6 aylık cezası bitmiş alenin.ayrıca alenin de suyu ısınıyor diye söyledi halamın oğlu.
not:halamın oğlu dediğime bakmayın çoluk çocuk değildir kendisi 32 yaşında ve hatta 17 yaşından itibaren beşiktaşın idmanlarını bile kaçırmayan bi beşiktaş delisidir.alenle oturup fikir ayrılıkları oldupu için kavga da eden biridir.yani çarşının kalbinden biridir.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ata vicente

Halanın oglunun Carsının gobegınden oldugu bellı.Bellıkı herseyı kendı tarafından anlatmıs.Cunku orada bızde vardık yanı kapalı altta bız ne dernegız ne forumuz assagı yukarı 100 kısılık bı arkadas grubuyuz.Benım Besıktasla alakalı sevgııden baska tek bagım bu sıteye uyelıgımdır.Satılmıs dernekler dıye bı laf kımse soylemedı,dernekler ıstıfa dendıı bu birr.Ikıncısı kapalı ust kutu ne mactan once ne de mactan sonra hıcbırsekılde ıstıfa veya protesto edecek hıc bır slogan atmadı zaten tehdıtler mactan bır hafta once baslamıstı.Ucuncusu kım alene ne derse desın orda kı en mantıklı en duzzguın adam alen makaryandır.Zaten o gıttıgınden berı kutu ıyıce sacmalamaya basladı.

yorumbjk

ya arkadaşlar ne birbirinizi kırıyor zorluyorsunuz.
her şeyin sebebi o lanet lidyalıların bulduğu napolyonunda adını zikrettiği para.

Bu gün paraile ülkesini namusunu vatanını satan yöneticiler varken para için bjkyı satmışlar çokmu.

Ağır oldu ama lanet olsun bu paraya

ata vicente

Cıkar ugruna sevdalarını satanlar bırgun mutlaka satılacaklar