Ana Menü

"Öyle transfer yapacağız ki..."

Başlatan akbaba71, Mayıs 09, 2008, 18:56:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Sinan Engin'den transfer konusunda iddialı sözler !.. "Bu sene doğru transferler yapacağız, herkes bunu görecek" diyen Beşiktaş Menajeri, gelecek sezon transfere bile ihtiyaç duymayacaklarını öne sürdü.

Antalya'da Atakan Kurt'un sorularını yanıtlayan Sinan Engin, U17 Milli Takımı'nda Batuhan Karadeniz'in performansını çok beğendiğini söylerken, 3-4 genç futbolcuyu beğendiğini dile getirdi.

Bu sene çok önemli ve doğru transferler yapacaklarını söyleyen Engin "Herkes bunu görecek. Alacağımız oyuncular belli. Hem başkanımız hem de yöneticilerimiz pazarlıkları sürdürüyor. Yıldız olması önemli değil. İyi takımlarda oynayan, iyi oynayan, mücadaleci oyuncular olacak." diye konuştu.

"Bu sene kuracağımız takım uzun yıllar devam edecek. Gelecek sezon ne devre arası ne de sezon sonu oyuncuya ihtiyaç duymayacağız." diyen Sinan Engin; takımdan gönderilecek yerli oyuncuların yerini yine yerli futbolcularla dolduracaklarını söyledi. Engin hakemleri eleştirmekten de geri durmadı. Engin son olarak Sergen Yalçın'ın gündemlerinde olmadığını da ifade etti.

kaynak:ligtv
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

RCA

başladık yine aynı şeyler her sene yıldızlarla başlıcaz diyor. sonrada yıldız olmucak takımlarında iyi oynyanalr mücadeleci kimlikle oynayanları alacağız diyor.. neyse inşaalh bunun sonu diatta higuain gordon gibi olmaz..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Bakiniz Gecen sene : Gene husran gene cok buyuk oyuncu aLicaz bu sene LafLAri yemeyiz artik

NoPasaran

Bu sene temkinliler yine :)

Klupte para yok belli :)

Ben nedense bu sene inanıyorum iy futbolcuları bulacaklarına :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

zaten mazerette belli bobo satılacak para tümüyle transfere harcanacak..

transfer komitesini görücez nasıl trasfer yapcaklar :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

akbaba71

Bu sezon yerli olarak
Rüştü,Hakan,Mehmet Yozgatlıyı aldık.Rüştü diğer ikisine nazaran başarılı oldu. 3 de 1 yaptık.
Yabancılardaysa
Gordon,Diatta,Higuain,Tello,Holosko,Cisseyi aldık ilk 3 ü başarısız son 3 başarılı oldu.
Sonuç itibariyle bu sezon 9 transferden bence 4 ü başarılı oldu umarım bu sene daha isabetli transfer yapılır.

gözzde_bjk

Sezon arasında da Sinan Engin böyle bir açıklama yapmıştı.Yıldız değil takıma gerekli oyuncu alınacaktı.Devre arasında gelen gerekli futbolcu Gordon olmuştu.Umarım bu açıklamanın ardından da yeni Gordonlar takımı istila etmez.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Mayıs 09, 2008, 19:48:47
boş laflara artık karnımız tok.

ha bin yasa karnimiz doydu

üzüntü ve göz yaslariyla doldurdunuz karnimizi yani artik yemeyiz :)

carsi52

Hiç sanmıyorum.
Boş işLer boş lafLar bunLar.
Bölünür senin için uykular!

mdc

Beşiktaş'ın transfer ihtiyacı yok mu ?

Futbol bilgin ne kadar var bilmiyorum ama bir taraftar gözüyle baktığım zaman ;
Defansda ve orta saha da çok büyük zaaflarımız var.

Hala bu bölgelere her hangi bir transfere ihtiyaç yok diye diretiyorsanız sizlere diyecek birşeyim yoktur...

Beşiktaş'ıma zarar vermeden ne halt yiyorsanız yiyin.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

akbaba71

Duru bu sezon derken 2008-2009 u kastetmiş Sinan engin hatta transferler cok iyi olucak 2009-2010 da transfer yapmayacağız demiş  :)

onaT

sergeni getir sinan bize hatalarını affedeyim