Ana Menü

Kapalının Safı Belli Açık Olarak Bir Çılgınlık Yapalım

Başlatan yorumbjk, Mayıs 09, 2008, 09:43:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadıR

ben yıldırım demirörenin kalmasını asla istemiyom ama  güzel veda edelim şerefbeye
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

onaT

bu kadar organize-özürlü, kısıtlı tepkilerle bu inat adam gitmez

Kralkartal21

Yarın Annem ve abim İstanbul'a gidiyor.Ben de gidersem Beşiktaş maçını izlemeden dönmem diyorum.
Bakalım ne olacak.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gürol

kapalıyı bastırıp sesinizi duyuramazsınız.hiç başaramadınız şimdi de başaramazsınız.ama belki kapalıda da saf konusunda bölünmeler olursa o zaman sesinizi duyurabilirsiniz.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Beşiktaş Tribünleri kolay kolay kapalıdan farklı ses çıkaracağını düşünmüyorum..

Bu kadar yazılandan sonra Kapalının tepki vermesi yada vermemeside artık çok umrumda değil..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

doğru kapalıdan farkılı bişey olacağını bende düşünmüyorum zaten bu saaaten sonra tepki olsada hiç bişey değişmez gibime geliyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Kapalı tirbün bu maçta gelen tepkiler sonucu belkie kendini affettirmek için Tepki koyacaklar

O zaman ne olacak biliyormusunuz

Aynı kişiler bu sefer başka topiclerde

"İşte çarşı
Çarşı tepkisi böyle olur
Çarşıdan aleme inat tepki"

......

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Bu yüzden en iyisi onlar yine bildikleri yolda devam etsinler, tepki verselerde gitmeyecek Demirören...

Cem Goren

yani değişen bişey olmayacak o yüzden bari takıma destek versinlerde belki uefaya direk gitmemiz sağlanır
tepki olarakda en fazla "Aldırma Kartal" söylenir

gürol

maçta evet büyük protesto vardı ama volkanın dediği gibi kendini affettirmek adına yapılan yapmacık protestolar.bu kadar benim de üstüme gelin en büyük fener bile derim(şakasına ha aman allah göstermesin)
ama bi ara gerçekten protesto yapanlar kapalıdan kızınıda al git kızınıda kızınıda diye de bağırdılar.gerçek protesto o idi.her ne kadar kimsenin ailesine laf edilmemesini istesekte ne yazıkki gerçek protesto o idi.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

saldır beşiktaş

susturmaya çalışıyolar tepki gösterenleri ama inada inat yönetim istifa!
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

evet dün çarşını old. bölümde istifa derken ses yok gibiydi neler oluyor acaba

allen ıverson

Arkadaşlar bende dün şu tezaruhatı yapanlardanım.
Taraftar çıldırdı,İstifa bekliyo kapalının altından ve yanlarındanda çok bagrıldı.
Orta bölümden ses çıkmamış olabilir herkezin demokratik hakkı böle olaylara çok takılmamak lazım..
Biz burda şu nedenlerle bagrılmadı falan bu tartışmalar bizi trübünde bölüyo varsın bagırmak istemeyenler bagırmasın.
Zaten o kadar karizma  kaybı oldu ki,tepki koymayan kesimler tarafına buda yeteri kadar hepimizi üzüyo,tekrar söylüyorum ben istifa diyenlerdenim bu benim hakkım ama istifa diye bagırmıyanlarıda demokratik haklarını kullandıklarına inanıyorum ve onlara saygı duyuyorum.
Bu günleri atlatır güzel günler yaşarız inşallah :bjk

ismailcem

dün son barikat yıkıldı kardeslerim gecmiş olsun sevinmedik için sevmedik diyenler dün 3 lügü bahane ederek sessiz kaldılar ne zaman yeter sesi cıksa cem abi ayaga kalkarak millete kızıyordu en son yeter denildiginde ikinci yarı olsun denildi ikinci yarı ortasında da mac bitsin denildi mac bitti ses seda yok hayırlı ugurlu olsun besiktasdan kim ne menfaati bekliyorsa nerden bekleyecegini iyi biliyor