Ana Menü

Kapalının Safı Belli Açık Olarak Bir Çılgınlık Yapalım

Başlatan yorumbjk, Mayıs 09, 2008, 09:43:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allen ıverson

Varsın bagırılmasın kardeşim büyük çogunlugun sessizliginde kaybolup gidecekler!
Bunu hep beraber yaşayıp görecez  :bjk

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Mayıs 11, 2008, 12:25:10
susturmaya çalışıyolar tepki gösterenleri ama inada inat yönetim istifa!

bunu yazmayacaktım ama yazmazsam olmayacak dün yeni açıkta antipatinin olduğu bölgedeydim maç başlamadan 5 dakika önce yeter yıldırım demirören yeter yaptık ordaki antipatiden4 büyük abi vardı bunlar anitpatiyi kuran insanlar her neyse bi büyük abi vardı demirörene bağırmaycaksınız dedi sonra diğer büyük abi inadına ilk ben bağırcam dedi diğer amigo kapalıdan birine telefon açtı artık kime açtı bilmiyorum ama telefon geldikten sonra isteyen bağırsın dedi zaten yeni açıktan herkes bağıryordu

ama ilginç olan kapalıya neden telefon açtı herkes düşüncesini belli etmeyi bilmiyor mu?
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ismailcem

valla kardesim kusura bakma ama dün sag üstte yönetim istifa diye bagırıyoruz kimseden ses cıkmıyor herkes abilere bakıyor ki bize bakıyormu diye dayak yememek için o yüzden hani bir söz vardır ya

güçsüzler güçlüler kadar cesur olmazsa hiç birsey basaramazlar diye dün artık benim hiç kimseye saygım kalmadı gözümde sıfırdan daha degersiz rantcılardır kim ne derse desin yönetimden destek alıyorlarki sesleri cıkmıyor yoksa bu kadar düşünceli olup gelecegi ön görmeleri ve herseye eyvallah demeleri imkansız