Ana Menü

"Bobo'ya bağlı değiliz"

Başlatan carlito1903, Mayıs 08, 2008, 08:17:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Soğancıoğlu Bobo için resmi teklif gelmediğini belirterek, transferin ona bağlı olmadığını söyledi.

2007-2008 sezonu sona ererken son hafta oynanacak maçların ardından Beşiktaş'ta transfer konusunda hareketli saatler yaşanacak. Sezon sonu takımdan ayrılması ve satılması gündemde olan Brezilyalı yıldız ile ilgili son açıklamayı Siyah-beyazlı kulübün mali işlerden sorumlu Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu yaptı. Soğancıoğlu, son dönemde Bobo ile ilgili transfer tekliflerinin gerçeği yansıtmadığını, şu anda bu oyuncuyla ilgili kendilerine ulaşan bir teklif olmadığını belirtti.

Asbaşkan Soğancıoğlu, Bobo'nun satılması konusunda herhangi bir kararlarının olmadığını ifade ederek, "Bobo bizim çok değerli bir futbolcumuz. Kendisinin değeri de kalitesini gösterecek şekilde olacak. Beşiktaş yönetimi olarak bu oyuncuya bir bedel belirlemedik. Vestel Manisaspor maçından sonra eğer bir teklif gelirse yönetim olarak oturup karar verebiliriz" dedi. Beşiktaş'ın transfer politikasını Bobo'dan gelecek olan gelirle belirlemeyeceklerini vurgulayan Soğancıoğlu: "Beşiktaş kulübü Bobo satılırsa eğer, oradan gelecek gelire göre transfer politikasını belirlemeyecek. Bizim, Bobo satılmasa da yapmayı düşündüğümüz transferler için maddi gücümüz bulunuyor. Transfer politikamızı böyle bir oyuncunun satışından gelecek paraya göre değerlendirmeyeceğiz. Beşiktaş kulübü Bobo'yu satarsa eğer, bu bizim için sadece ek gelir olur" diye konuştu.

Kaynak: DHA

ist.hatirasi/3-4

forum kurulu tarafından editlenmiştir.

Forumumuzda küfür KESİNLİKLE YASAKTIR
YÖNETİM İSTİFA !!!

Anarchy*

Büyük yönetimin büyükLüğü şimdi çıkmış ortaya :)

Adriano

Bu saatten sonra Bobo kalmaz malesef, kalamaz daha doğrusu. Ucuza gitmese bari..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

saldır beşiktaş

adamı kovmaktan beter ettiler be ben olsam bende kalmam bence büyük bir golcüyü kaybettik
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Beşiktaş'ın golcü futbolcusu hakkındaki transfer dedikoduları bitmek bilmiyor. Son olarak bir Fransız internet sitesi Brezilyalı futbolcunun Fransa'nın Marsilya kulübüyle ile ön portokol imzaladığını iddia etti.

Haberde, Marsilya'nın Bobo için daha önce önerdiği bnoservis bedelini 1 milyon euro daha arttırak 11 milyon euro'ya çıkardığını, Brezilyalı golcüye ise yıllık 3 milyon euro vermeye hazır olduğu ifade edildi.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

bobo gidecek gibi görünüyor onun yerine bir forvet almamız lazım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eyup1903

bobo gitsin

neden gitsin? bobo bu sene bize ihanet etmiştir amatör bi hareket yaparak en zor zamanlarda bizi yanlız bıraktı yaptığı hareket e 4 maç verilmezdi doğru ama kesinlikle yapmamalıydı 11 milyon euro diyorlar hemen satsınlar

bjkerem

evet 11 veriyorlarsa ki bence 5 ten fazla kimse vermez ona,hemen gitsin

hepsiyAh

Bu sene iyi bi fiyata gönderilmesinden yanayım..

Yoksa seneye sanmıyorum iyi bi fiyata gidecegini..

KeePSaKe

ne ihaneti ya şampiyonluğun kaybedilmesi bobo ya mı bağlı şimdi ? unutmayınki bobo Beşiktaş ta büyük bir işler yapmıştır yaptığı bir hareket ile hain olamaz transferde yüksek bir rakam onermedikleri sürece gönderilmesin !
Since 1903