Ana Menü

Bu kadar mı kötü bir şey şu INTERTOTO?

Başlatan onaT, Mayıs 06, 2008, 20:02:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

benim korkum yenilgiler degil
benim üzüntüm böyle kalitesiz ligde ancak intertotoya gidebilmek
bence cogu kisinin düsünceside benim gibi
yoksa gazozuna oynanan macta bile destegini esirgemez hic bi besiktasli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canavar_bjk

arkadaşlar biz güvenmezsek futbolcular güvenmezse nasıl umut bekleyebiliriz ki hepimizin takımın arkasında dimdik durması lazım ne olursa olsun güveninizi azaltmayın kümede düşsek lige çıkmak için bile güvenmek lazım zaman birlik beraberlik zamanı benim şahsi düşüncem bu ama eğer ben BEŞİKTAŞ lıysam hiç bir zaman güvensizlik yapmam bakalım gs ile fb şampiyonlar ligine gidince ne yapacaklar bakalım sivas uefa da ne yapacak hiç onu düşünmüyorsunuz ben her zaman BEŞİKTAŞ ımın arkasındayım ne olursa olsun şartlar ne gerektirirse gerektirsin
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

CarsiDK

Intertoto´ya gitmek benim icin daha iyi olur.

Daha cok deplasman olur.

Forza Deplasman, Forza Berlin!

M34

Intertoto'ya gitsek ne olur gitmesek ne olur? düsmüsüz zaten yeterince adamlarin diline ... paf takimi ile maca cikma bildirisi, carsi-yönetiminin Besiktas yönetimini desteklemesi, demirören'ün varligi, liverpool 0:8 maci, sinan engin'in varligi ... intertoto'dan elenmek dokunmaz fazla artik gibime geliyor ..

... ve bunlari hak ediyoruz da dogrusu. taraftarlar haketmiyor denilebilir ama bizlerde hakediyoruz. taraftarlar = carsi degil demek istedigim, sessiz cogunluluk.

canavar_bjk

Beşiktaş, Sivas´ı sollayıp UEFA´ya kalırsa sorun yok. Aksi durumda İntertoto´da ilk maçını 5 Temmuz´da oynayacak.
Bu da, kısa tatil ve erken kamp demek.

7.5.2008

Beşiktaş'ın önünde sadece iki seçenek var
1: Manisaspor'u gole boğacak
2: 5 Temmuz'da maça çıkacak

Sivas'tan 4 fazla atmalı
Gelinen nokta çok net artık Beşiktaş için. UEFA için ya Manisa'yı yenip Sivas'ın puan kaybetmesini bekleyecek ya da Sivas'ın da kazanacağını hesap edip rakibini genel averajda sollayacak. Bu da şu demek, Sivas kaç farkla kazanırsa, Beşiktaş 4+Sivas'ın attığı kadar golle kazanmak zorunda. Aksi takdirde İntertoto yolları... Aslında İntertoto'yu küçümsememek gerekir. Sonuçta fazla zorlu olmayan bu yolun sonunda da UEFA Kupası var. Ancak İntertoto maçlarının başlama tarihi sorun yaratıyor.

Trabzonspor örneği taze
Kartal, sezonun dördüncü bitirirse İntertoto'daki ilk mücadelesini 5 Temmuz'da verecek. Bu da, futbolcuların tatilini erken kesmesi ve takımın erken kampa girmesi anlamına geliyor. Bunun da ötesinde, maç trafiğinden ötürü yeterince çalışma imkanı olmuyor. Ve belki de daha önemlisi, erken form tutma zorunluluğu ve ligler başlayınca takımın düşüşe geçme riski. Geçen sezon İntertoto'ya katılan Trabzonspor'un yaşadıkları gün gibi ortada. İşte bu nedenle Beşiktaş ne yapıp edip UEFA'ya asılıyor.

kaynak : fanatik
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

saldır beşiktaş

bencede inter toto riskli kimseyi küçümsememeliyiz inşallah son maç sivas takılırsa uefaya direkt katılalım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

evet intertoto alışık olmadığımız bir yer ama orasıda sonuçta avrupa arenası ve büyük iht.  oraya gideceiz yapcak bişey yok biz bu kadar kendimizi paralarken keşke topçularda kendini birazcık parçalyıp bize bunları konuşturmasaydı
elenirsek nolur çok basit tromsoya elenengalatasaray pendik gibi bi takıma elenen fenerbahçeden bi farkımız kalmaz rezil oluruz ve kimsede bunu unutmaz en azından biz beşiktaş taraftarı unutmayız

iyi tarafıda temmuzda herkez tatil yaparken o sıcakta top oynayan futbolcularımızın belki akılları başlarına gelirde bişeyler kafalarına dang eder
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 06, 2008, 21:43:18
İnter toto ya gidip te elenmek Liverpool'dan 8 yemekten çok daha kötü sonuçlar doğurur...

Üstelik sezon başına gelen bu süreçte yaşayacağımız çöküntü sezona çok kötü başlamamıza neden olabilir...

Eğer adam gibi transferler yaparsak belki gidilebilir ama ben gidilmemesi taraftarıyım...

bende gidilmemesini istiyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

akbaba71

Basın bu kadar taraflıyken bizim intertotoda oynamaktan kacınmamız cok sağlam malzeme olur onlara ben intertotaya gidilmesi taraftarıyım sezona ne kadar erken başlarsak o kadar iyi olur,yönetim en azından transferleri zamanında yapar..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Beşiktaş İntertotoya gitse kesin çıkar bundan şüphe duymuyorum

Ancak ben başka forumlarda gidip moderatörlük yapamam bu onun gibi bişey :)

Yakışmaz admine mod olmak
Yakışmaz Beşiktaşıma İntertotoda oynamak  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

seyde guzel olur..

Inter totoyu alip, ordan da UEFAYI almak, super , yani UEFAYI alipta Super kupa icin
final oynamak ayri guzel...

onuda alirsak, 3 kupa mi almis oluruz :) inter totonunda kupasi varmiydi :p
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mayıs 07, 2008, 20:07:08
seyde guzel olur..

Inter totoyu alip, ordan da UEFAYI almak, super , yani UEFAYI alipta Super kupa icin
final oynamak ayri guzel...

onuda alirsak, 3 kupa mi almis oluruz :) inter totonunda kupasi varmiydi :p

var, elle tutulur bir şey değil ama istersen en ilk mesajı oku

gözzde_bjk

Koskoca Beşiktaş'ın İnter Toto'da oynayacak olması çok büyük bir hayal kırıklığı.4 sene sonra Şampiyonlar Ligi'ne gitmenin mutluluğunu yaşarken aynı sene İnter Toto'ya kadar düşmemiz şanssızlıkla nitelendirilemeyecek kadar kötü bir durum.Şayet İnter Toto'ya gidildiği takdirde Uefa'ya çıkılacaktır ama Beşiktaş'ın adının orada anılması prestij kaybı olacak.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

SATUKBLADE

bi ingiltere de köklü klup gidiyorsa bi ispanyada köklü  klup gidiyorsa
buna beşiktaş'ta katılmalı

BİZ İNTERTOTO'ya gitmeyiz diyenler
orada ismi duyulmadık bi takıma elenmeni korkusu içinde olup nasıl hesap vereceklerini düşündüklerinden dolayı biz katılmayacaz demektedirler
bunu uefa ya gitme şansı ile alakası yok korku ile alakası var

M34

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 07, 2008, 20:23:51
Şampiyonlar Ligi'ne gitmenin mutluluğunu yaşarken

iyi oldu sampiyonlar ligine gitmedigimiz. durun hele, bu yili bir sindirelim.