Ana Menü

Sergen yalçın

Başlatan kartalpenchesi, Mayıs 02, 2008, 16:37:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maTem

Alıntı yapılan: Onur Tural - Mayıs 02, 2008, 17:24:30
Cordoba bir uzun top attı. Sergen koşuyor seker mi sekti, Sergen Cuducini Sergen bomboş Sergeeeennn ve Gooooollll... Beşiktaş Sergen'le uçuyor. Stamford Bridge'de Beşiktaş'ın kanat sesleri var. 2-0 Sergeeeenn Yalçınn... Yine o sol ayak yine...

carsi52

YararLı oLmasına gerek yok zamanında çok yararLı oLdu zaten.
Kendisine yakışan bi jübiLe yaptırırsak süper oLur :)
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Sergen attı şampiyonluk geldi. Sergen'le KaraKartal şampiyonluğa koşuyor !...

Ne günlerdi be. Özledik.
Mümkün olsada İlhan'lı, Ahmet Dursun'lu, Sergen'li, Ronaldo'lu, Zago'lu ve daha nice 100. Yılda formamızı giymiş herkesi bir arada görsek..

Bu şekilde bırakmak olmaz üstad, yakışmaz.
Beşiktaş Klubü sana sahip çıkacak ve en iyi şekilde uğurlayacaktır.
Yolun açık olsun Sergen'im.
edit

onaT

beşiktaşta 3 sezon
beşiktaşta 3 şampiyonluk

bu kadar basit!=)

carlito1903

Şöyle gelip az da olsa son kez Beşiktaş formasını giyse ne güzel olur :)

Jübeli zaten hakkı, yapmamak ayıp olur eğer bıraktıysa futbolu...

osi_bjk

Sergen bence Türkiye'nin en iyi sol ayağı.Bu adama jubile yapılması lazım bu şekilde bırakmamalı futbolu.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

+18 !

ne diyebilirimki istinasız her gördüğümde tüylerim kalkıyor ismimle gurur duyuyorum babamıda bana bu ismi verdiği için kutluyorum... Teşekkürler Beni BeşiktaşLı Yapan Adam...

Anarchy*

KraL Sergen..
GözLeri yaşarıyor adamın geçen günLeri anımsadıkça..
Bi daha geLmez böyLesi..
Seni unutan namerttir!

Cem Goren

ben fıtbolu bıraktığını duymadım ama sanmıyorumda öyle bişey gelsin kulübede otursun yeter
eğer bırakıyorsada bi jubileyi hakediyor

SERGEN ATTI  ŞAMPİYONLUK GELDİİİİİİ
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erasca

%90 bırakıcam demiş.sanırım %10 Beşiktal ta bi sene daha oynama isteği.ama Ertuğrul da Metin Diyadin gibi olmayayım diye istemez.Yaş engeli koyar :)sylvinho ya koyduğu gibi.laf geçiremez kısacası.

KeePSaKe

Sergen in kesinlikle takıma gelmesi lazım sergen  delgado,ricardinho,alex,lilcoln dan
daha iyi bir futbolcu bir kaç sene bizim takımda oynarsa süper olur ve rico nun yerine girebilir
Since 1903

Cem Goren

ya oynamaına gerek yok gelsin sadece o yedek kulübesinde otursun takımda bi abi old. anlaşuılsın

Guti ORÇ.

sergen attı şampiyonluk geldi sergen attı şampiyonluk geldi....

ah keşke gelse...

RCA

ya gel bi maç oyna bizde o attığın chelsea ye golleri unutmuyoruz denizlispora attığı gol yani bu adam inanılmaz biri ...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

bence bize gelicek en azında bi jubile yapalım