Ana Menü

Sergen yalçın

Başlatan kartalpenchesi, Mayıs 02, 2008, 16:37:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

takım İLHAN MANSIZ'a jübile yapmadı bari Sergen'e yapsın harbi yıldızdı adam ve BEŞİKTAŞ'a aşıktı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

astbjk1903

1 sene de kıbrıs magosa türk gücünde oynıcakmıs ama daha netlik kazanmadı
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Cem Goren

sergenin bu takıma gelmesine engel olan şey ne anlamıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

Eskişehir'den ayrılan Sergen için Beşiktaşlı taraftarlar ayağa kalktı, Başkan topu teknik heyete attı. Sağlam onay verirse, efsane 10 numara geri dönecek.

100. yıla imzasını attı
Beşiktaş denince akla gelen futbolcuların başındadır Sergen Yalçın... Siyah-Beyazlı formayla sayısız başarıya imza atan, kupalar kaldıran süper solak 100. yıldaki şampiyonlukta da büyük pay sahibiydi. İki sezon önce Beşiktaş ile yollarını ayıran efsane 10 numara, Eskişehirspor'un Süper Lig mücadelesinde de önemli rol oynadı, Es Es'i yarışın içinde tuttu. Ancak yönetimle yaşadığı sorunların ardından kenti terk etti, futbolu bırakmayı düşündüğünü açıkladı.

Başkan: Kapımız açıktır
Bu gelişmeler sonrasında Beşiktaşlı taraftarlar harekete geçti. İnternet sitelerinde konuyu tartışan Siyah-Beyazlı futbolseverler, Sergen'in kulübede bile oturmasının takım üzerinde olumlu etki yaratacağı görüşünde birleşti. Menacer Sinan Engin, "Sergen çok iyi bir oyuncu. Her zaman kadromuzda görmek isteriz" derken, Başkan Yıldırım Demirören çarpıcı bir açıklama yaptı: Teknik konulara karışmam ancak Sergen'e kapımız her zaman açıktır...

Son karar Sağlam'ın...
Sezon başında da Beşiktaş'a geri döneceği öne sürülen Sergen Yalçın hakkındaki son kararı teknik direktör Ertuğrul Sağlam verecek. Eğer genç çalıştırıcı 'evet' derse, süper solak 1 yıl daha maç başı anlaşmayla Siyah-Beyazlı formayı giyecek ve futbolu Beşiktaş'ta bırakacak. Eskişehir'den ayrıldıktan sonra bir açıklama yapan 35 yaşındaki yıldız futbolcu kariyerini noktalayıp, yorumculuk yapmayı düşündüğünü dile getirmişti.

Orhan YILDIRIM
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

bu haberi okudum internet ortamında tüm forumlarda sergen dönmeli adı altında to[editlendi]ler var yönetimde artık duysun bunları bi kerede olsa iyi bi iş yapsınlar

ilteriş

Bir sezonluk sözleşme yapılabilir. Oynaması önemli değil; takıma abilik yapsa, Beşiktaş ruhunu anlatsa yeter. Hem de jübilesini yuvasında yapmış olur.

Brestgerfich

bu kupayı kaldırırken yüzün bu kadar gülüyordu da neden bırakıp gittin, YİNE!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

Alıntı yapılan: ilteriş - Mayıs 04, 2008, 12:04:18
Bir sezonluk sözleşme yapılabilir. Oynaması önemli değil; takıma abilik yapsa, Beşiktaş ruhunu anlatsa yeter. Hem de jübilesini yuvasında yapmış olur.
nokta...

carsi52

SergenLe konuştuğumu biLe hatırLıyorum ya hatta kızmıştı bana birazcık ;D ;D
hey gidi sergen heyy.
Geri dönersin inşallah.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bu yazılanları yönetime keşke gösterme imkanımız olsada anlasalar bazı şeyleri

bjkerem

umarim gelir insallah takima baska bi hava katar ve genc yildizlarimiza yardimci ve futboluyla ornek olur.son hafta inonude oynicamiz macta su tezahurati yapalim(imparator engin bize sergeni getir)hem sinan engine de biraz guven gelir.hep destek tam destek

[KralKartal]

sergensiz sifosuz besiktas hep kaybetmistir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

gelsinde takımda en azından biraz ruh oluşsun
Since 1903

gözzde_bjk

Eski videolara,resimlere baktıkça ''Gelsin tabi'' demekten kendimi alıkoyamıyorum.Böyle eksik devam ettikçe onlara olan özlem hep artacak.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

sergenin gelmesi hayal gibi ama çok güzel bir hayal