Ana Menü

Ülker Grubu İle Pazarlık

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 02, 2008, 08:33:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

ceza sahasına giremeyen acil durumlarda işe yaramayan bir oyuncu

ama yeteneği tartışılmaz

carlito1903

Delgado yetenekli bi oyuncu ama maç içerisinde bazen oyundan kopuyor, orta sahada basan takımlara karşı hiç birşey yapamıyor, top rakipteyken kayıpları oynuyor...

Bu karşılaştırmayı yapmak istemiyorum ama Alex kadar golü koklayan bi yapısı yok, kanatlara atılan toplarda biraz daha ceza sahasına hareketlense daha çok verimli olur (Zürich maçında yaptığı gibi)...

Kalacaksa orta saha da oynayan diğer oyuncuların daha defansif olması lazım...

carsi52

Bence kaLmaLı en azından sözLeşmesi uzatıLmaLı deLgado'yu satmaya kaLksak çok iyi paraya satarız.
Eğer deLgadoyu şimdi biz satarsak ondan daha iyi oyuncu buLamıcakLarı kesin bişey :)
en iyisi kaLsın.
Bölünür senin için uykular!

ilteriş

Delgado'yu da yollarsak maçın kaderini değiştirebilecek oyuncu sayımız sıfıra iner. Kesinlikle kalmalı bence. Evet, potansiyelini sahaya yansıtamadığı bir gerçek ama o da bunun farkında. Her röportajında "Beşiktaş taraftarının bana olan sevgisine layık olamadım henüz" diyor. Sözleşmesi 1 sene daha uzatılıp satılacaksa öbür sezon satılmalı. Zaten bonservisini biz ödememiştik, satıştan gelen parayı da biz almayacağız; o yüzden o nokta sorun değil.

Delirdik

DeLgado'nun sadece maç başı aLdığı para bizden çıkmıyor mu.. satsakta kasaya birşey girmeyecek zaten
pek bir faydası oLmayacaksa biLe yinede takımda durmaLıdır bence

futboLcuya bu gözLe bakmakta berbat be   >:(
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Gökhan hayır dediğin mantık yanlış..

Ülker onu satacak yerine başkasını getiecek :)

Onu istiyorum ben..

Reklam ve vergi düşümleri nedeni ile ülker seve seve kabul edecektir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Ülker size bir futboLcu aLacağım dedi aLdı getirdi.
İkinci bir futboLcuyu aLacağı kesin oLduğu zaman düşünüLür eLbette

ama şu durumda bi zararı yok deLgadonun bize :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

sampiyonlar ligine tek basina tasidi delgado
bu bile onun 5 milyonluk maliyetini cikardigini gösterir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

levent1903

katılıyorum takımın beyni olmaz bi kere adam orta sahanın ortasının topçusu değil zaten.forvet arkası..
ama kalmasını isterim orta sahaya bi oyun kurucu alma şartıyla.zaten allaha şükürler olsun rico gitti.
[/quote]
benim fikrimde böyle, orta saha ya iyi bir oyun kurucu alinirsa delgado bizde cok is yapar.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

onaT

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 03, 2008, 18:59:35
sampiyonlar ligine tek basina tasidi delgado
bu bile onun 5 milyonluk maliyetini cikardigini gösterir

onuda ülker ödedi zaten ;)