Ana Menü

transfer komitesi gereklimi ?

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 28, 2008, 23:43:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

transfer komitesi bence cok gerekli ama bu işi iyi bilen ve sadece bir kaç aylına degil 2010 -2011 yıllarına kadar calışcak bir merkez olmalı cünkü bir yıl boyunca futbolcu izlenecek bana göre bu komitede 18 kişiden oluşmalı 6sı türkiye bakmalı 12 si yabancı futbolcuları izlicek ve tekrar bana göre bu komitenin içinde sinan vardar seref yalçın ali güntekin rasim kara ve beyenmedigimiz celal kolot olabilir saglam hoca nereye ne futbolcu istedigini söylicek buyrun futbolcuyu birde siz izleyin denilecek kötü cıkarsa yönetim hesap bu komiteden sorulacak beyenilme komiteden kişiler cıkarıp yerine yeni birisi sokulacak ve beşiktaşlı eski futbolcular örnek şifo zago ronolda gibi futbolcularda görüş alışverişi verilecek

sizlerin yorumlarını bekliyorum komite gereklimi ve kimler olmalı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

SercanBjk

Bu yönetimin oluşturacağı komitenin içine edim.!

keskinli

aslinda futboldan ve futbolcudan anlayan bi hoca bide menejer yeter
bir sürü masrafda etmeyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

bjkerem

bence gerekli ve eger sifo komitenin basinda olucaksa sonuna kadar desteklerim ve her besiktaslinin desteklemesini isterim

onaT

-Sinan Vardar
-Ertuğrul Sağlam
-Celal Kolot
-Mario Berk
-Pascal Nouma

komite budur beyler.

carlito1903

Öyle bi ekip kurulmalı ki adamların tek işi gidip yerinde futbolcu izlemek olmalı ve bunlar futboldan anlayan ve Beşiktaşlılığı bilen adamlar olmalı...

Gidipte yöneticilerden transfer komitesi kurmaya kalkarlarsa faydalı olmaz bu iş....

Aslında en güzeli adam gibi bi 'scouting' ekibi kurmak ama o da Türkiye'de ki mevcut şartlarda işe yaramaz...

M34

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 29, 2008, 21:20:25
-Sinan Vardar
-Ertuğrul Sağlam
-Celal Kolot
-Mario Berk
-Pascal Nouma

komite budur beyler.
Celal Kolot mu? Nouma mi? Nouma diskoya götürür, Celal Kolot orada kavga cikartir, Ertugrul Saglam kavgayi önlemeye calisir, Sinan Vardar bunlari karakoldan alir, Mario Berk'de mahkeme isleri ile ugrasir. Transfer falan olmaz bu komite ile.

onaT

Alıntı yapılan: metini34 - Nisan 30, 2008, 22:17:39
Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 29, 2008, 21:20:25
-Sinan Vardar
-Ertuğrul Sağlam
-Celal Kolot
-Mario Berk
-Pascal Nouma

komite budur beyler.
Celal Kolot mu? Nouma mi? Nouma diskoya götürür, Celal Kolot orada kavga cikartir, Ertugrul Saglam kavgayi önlemeye calisir, Sinan Vardar bunlari karakoldan alir, Mario Berk'de mahkeme isleri ile ugrasir. Transfer falan olmaz bu komite ile.

o kötü senaryo.

pascal ve celal kolot adamları bulur, mario alır, ertuğrul onaylar.

sinan vardar genç yetenekleri bulur

erasca

Sinan Vardar
Şifo
Zago
Pascal
Ali-Metin-Feyyaz

alper_1903

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 29, 2008, 14:07:51
Bu yönetimin oluşturacağı komitenin içine edim.!

aldigim duyumlara göre
transfer komitesinde

Mehmet Özdilek ve onun bir Elektrikci arkadasi yer alacaklarmis :D

resmen gülünc ya millet isi profesyonellige döküyor bizimkiler Elektrikci getiriyor, tabii aldigim duyum eger dogruysa ki yetkili birisinden duydum...

Sifo Mehmet ama dogru bir karar aferin yönetim bravo alkis  :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Alves

Transfer komitesi gerekli elbette
Koca bir sezonu bir kaç adama bırakamayız
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

onaT

tamam dur son hali=)

-Sinan Vardar

-Oktay Derelioğlu

-Sergen Yalçın

-Ertuğrul Sağlam

-Pascal Nouma

-Mario Berk

-Celal Kolot

M34

Celal Kolot ismini okuyunca tüylerim diken diken oluyor ... ne alaka? adam resmen Besiktas koltugunu 2 milyona satin aliyor, gidince de parasini aliyor ... Besiktas'imizi sirf kendi reklami icin kullaniyor .. hadi yönetimden alistik .. bari biz yapmayalim

onaT

Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 02, 2008, 21:58:20
Celal Kolot ismini okuyunca tüylerim diken diken oluyor ... ne alaka? adam resmen Besiktas koltugunu 2 milyona satin aliyor, gidince de parasini aliyor ... Besiktas'imizi sirf kendi reklami icin kullaniyor .. hadi yönetimden alistik .. bari biz yapmayalim

bende hiç sevmem ama beşiktaşa iyi oyuncu getirecekse katlanabilirim

adam diatta+higuain yerine santa cruzu önermişti bizim akıllılar kabul etmemiştim

ayrıca tello'yu getiren o (öneren değil ama getiren)

Mr-Syco

ben bu komitenin icine ediyim aynen sercanbjk dedigi gibi....
biz besiktasli taraftarlar olarak bile daha iyi futbolcular buluruz... ve bu arada aklimda super bi fikir var..
ben hollandada oturuyom ben hollandada yetisen super gencler taniyom mac yaparken goruyom bunlardan biri genc futbolcu muslu nalbanoglu sag back oynuyor...
eger almanyada oturan besiktaslilar versa onlarda orda yetisen futbolcular bulur ve hepimiz oturdugumuz bolgeden futbolcular onerir isek super olur bence burda ajax takimida oyle yapiyor:p
sizce bunlar yetenekleri nasil gidip kapiyor:d
bu fikiri bi iyice dusunup yonetime bir sekilde belirtilirse bence super olur..

herkeze selamlar