Ana Menü

Her Beşiktaşlı çArŞılı mıdır?

Başlatan erasca, Nisan 27, 2008, 18:34:36

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Alıntı yapılan: Mucizevi Alamet - Nisan 27, 2008, 21:46:23
Çarşılılık ??? Bu nedir ? Çarşı hayranı olmak mı ? Yoksa kastettiğiniz ÇARŞI olmak mı ? Bir ruh değil midir bu? O ruha sahip olanlar da ÇARŞI değil midir ? Beşiktaşlıyız, Beşiktaş'ız ve ÇARŞI'yız...
Beşiktaş'ın değerlerini yok etmeye çalışanlara, Beşiktaş'a zarar verenlere karşıyız...

önceden çArŞı ydık.çünkü çArşı ruhtu.ama şimdi ruh değil yönetilen bir grup oldu bir insan grup olamaz.o grubun üyesi olur.çArŞı yken çArŞı lı olamam.çünkü ben çArŞıydım.Anlatabildim mi orda ki çArŞı(lılık) yı

erasca

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Nisan 27, 2008, 20:24:36
Çarşı'yı iktidar gibi düşünsek yanlış olmaz.Çarşı iyiken,dünya Çarşı'yı konuşurken herkes Beşiktaş'tan önce Çarşılıydı.(lütfen üstüne alınması gerekenler alınsın,kimseyi zan altında bırakmak gibi bir niyetim yoktur.)

Şimdi ise herkes Çarşı'ya cephe almış,zamanında pohpohladığı ''tribün aşkını'' yerlebir etmekte.(Bu cümleden asla Çarşı'nın şuanki durumunu tasvip ettiğim anlaşılmasın.)

1.si dünya çArŞı yımı konuştu Beşiktaş taraftarını mı?Ben de ordaydım ama eski halini alana kadar çArŞı bitti benim için.o zaman konuşulanlar içinde ben yokum.
2.tribün aşkı sadece çArŞı da değil tüm maça gelen taraftarda vardır.biz oraya maç seyretmeye gelmiyoruz çünkü...

ve şu anda çArŞı(bizim sevdiğimiz ve içinde bulunduğumuz ) her zaman haklının yanında haksıza karşı mücadele etmiştir...ey şu an ki çArŞılılar Y.D mi haklı taraftar mı?

carlito1903

Malesef  'Çarşı', Beşiktaş'ın önüne geçmiş durumda, insanlar nerdeyse Beşiktaşlıyım değil Çarşılıyım diyecek...

Bence bu durumdan en yakın zamanda kurtulmak lazım, Çarşılıyım diye bi deyim bana çok saçma geliyor...

Ahmet abinin dediği gibi;

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 27, 2008, 23:21:28
besiktasliyiz!
carsili degil!
carsi yokkende besiktas vardi,carsi bitincede besiktas olacak

gözzde_bjk

erascarsi

1.Dünya Beşiktaş taraftarını konuşurken ''Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'' ibaresini kullanmadı mı?O zaman hepimiz Çarşı değilmiydik, hanı bu bir ruhtu?kast ettiğim Liverpool maçıdır o maçta bende tribündeydim ve bende televizyonlarda ÇARŞI adının kullanılmasıyla gurur duymuş ve kendimi de o gurura ait hissetmiştim.
2.Tribün aşkı derken anlatmaya çalıştığım şudur:Hepimiz küçükken tribünlerimize hayran olmuştuk ve bunu sağlayan Çarşıydı.Genel anlamda alırsak tabıki Beşiktaş taraftarıydı.Çarşı ile Beşiktaş taraftarını ayrı düşünmemiz olanak dışı.

Sonuçta anlatmaya çalıştığım iyi günde kötü günde Beşiktaşlıysak(Çarşı dahil) elimizden geleni ardına koymadan Beşiktaşa zarar verenleri kulüpten kurtarmak zorundayız.ÇARŞI önderliğinde....
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

evet çok doğru şu an çarşı beşiktaşıın önüne geçmiş durumda sonuçta çarşıda beşiktaş old.için ortaya çıkmıştır bunu bi düşünelim derim ben
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

"çArşı bir ruhtur bedene indirgenemez. Kendini Beşiktaşlı hisseden herkes çArşıdır!"
                                              Alen Markaryan.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Nisan 28, 2008, 17:32:14
"çArşı bir ruhtur bedene indirgenemez. Kendini Beşiktaşlı hisseden herkes çArşıdır!"
                                              Alen Markaryan.
ben kendimi bildim bileli kendimi besiktasli hissetmiyorum cünkü zaten besiktasliyim!hic bi zamanda kendimi carsili hissetmedim,zamaninda sempati duydum,gurur duydum sadece
ama o zamanlar geceli cok oldu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

lafları çarpıtmayalım.. burada alen abinin dediğini anlayalım sindirelim o yeter ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

senin alen abininin her sözü altinmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

yani alende bizde çarşıda geçici olabilir ama baki kalan BEŞİKTAŞTIR

Bircan*

Bircan*

Alıntı yapılan: cem_goren - Nisan 28, 2008, 17:54:14
yani alende bizde çarşıda geçici olabilir ama baki kalan BEŞİKTAŞTIR
Elbette... İsimler fani renkler bakidir. ;)

Cem Goren

o zaman çarşı beşiktaşın önüne geçiyor şu anda :s:s:s

Bircan*

nası algılamak ıstersenız algılayın.. bence de geçmemeli ama geçiyor.. beşiktaşın adını duyuran çArşı değil miydi???!!!

alper_1903

Ya yapmayin allah askina
Carsi Besiktasin ismini nezaman duyurdu???
ben almanyada yasiyorum eger duyurduysa burdaki insanlar bilmesi lazim Carsi´nin ney oldugunu...
Carsi Besiktasin önüne gecemez bu abuk sabuk bir konu.

BESIKTAS, Besiktas sayesinde bugün Sampiyonlar Liginde UEFA da boy gösteren bir kulüp oldu.

Carsi Grubunun son zamanlarda gösterdigi performans beni hic tatmin etmedi bende gurur duyuyorum herzaman taraftarimizdan iyi günde kötü günde herzaman takimin arkasindalar ama dananin kuyrugunun koptugu maclarda yoktu Carsi, Liverpool maci haric hakkini verelim taraftarin...

bu arada konu sapti :D

Konuyla ilgili, cok zor bir soru aslinda, her Besiktasli Carsimidir...
ben cevaplandiramiyacagim...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...