Ana Menü

Her Beşiktaşlı çArŞılı mıdır?

Başlatan erasca, Nisan 27, 2008, 18:34:36

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

1.çArŞı yı sorduklarında bize derdik Bütün Beşiktaşlıları içinde bulunduran şemsiye diye.
2.çArŞı bir gurup değil tüm Beşiktaşlı ların ruhu diye
3.çArŞı haklının yanında haksızın yanında diye
4.çArŞı Atamız hariç herkese karşı diye
.
.
.
say say bitmez di çArŞı nın özellikleri...
Ama şimdi 10 kişinin yönettiği bir gurup haline geldi Beşiktaş
Ama şimdi adnan polatın azizenin kankası,Beşiktaşımız için hiç bir yere laf geçiremeyen Demirören in laf geçirdiği tek bir gurup oldu çArŞı

çArŞı bitiyor arkadaşlar.Yıldırım Demirören i destekleyen Beşiktaş ı ayaklarının altına alan demektir.Tribüne gelen 40 bin kişiden 39 bini istifa isterken bin kişi istemiyor diye bağırmaya hakkın yok diyenler Beşiktaş ımı susturuyor demektir.Haklı olan taraftar haksız olan yönetim ve futbolcularken tam tersini savunanlar zaten Beşiktaşlı değildir.Sebayı gönderdik hata yaptık diyip Demirören e sahip çıkanlar Seba nın yüzüne nasıl Bakacaklar?Baki yi Gordo nu savunanlar nasıl Pascal ın Şifo nun Şeref Beyin yüzüne bakacaklar.
Beşiktaş ıma Sahip Çıkamayanlar Nasıl O Stada Gelip Beşiktaş Diye Bağıracaklar?

Son sözüm çArŞı benim için bitmiştir geçmişine dönene kadar.
Forzadaki bir arkadaşın dediği gibi:

çArŞı da öldü Yasımız Büyük...

Kartalizmatik

Biri bunların nedenini açıklasın lütfen...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

erasca

Açıklaması Beşiktaş ı birilerin yoketmesi ve bazı insanların sanırım bilmeyerek onlara alet olması...

gözzde_bjk

Çarşı'yı iktidar gibi düşünsek yanlış olmaz.Çarşı iyiken,dünya Çarşı'yı konuşurken herkes Beşiktaş'tan önce Çarşılıydı.(lütfen üstüne alınması gerekenler alınsın,kimseyi zan altında bırakmak gibi bir niyetim yoktur.)

Şimdi ise herkes Çarşı'ya cephe almış,zamanında pohpohladığı ''tribün aşkını'' yerlebir etmekte.(Bu cümleden asla Çarşı'nın şuanki durumunu tasvip ettiğim anlaşılmasın.)

Yıllar önce takım kötüyken küfürlerle gönderilen Seba'nın ardından şimdilerde inzivaya çekilmiş durumda ''Asi Ruh''lar.Yapılan hatalardan ders alınmış ve artık aynı hataların yapılamayacağı söylenmekte.Yayınlanan açıklamada hiç ama hiç samimi değil ve geçmişte olanlarla çelişmekte.

Ne demektir ''Artık yönetime etki etmek istemiyoruz.'' Beşiktaş bu kadar kötü yönetilirken,''değerleri'' ayaklar altına alınırken geçmişte günah keçisi ilan edilmenin sonucunda susmak mı yakışır Çarşı'ya?

Karşında ''İstifa etmiyorum'' diyen bir başkan dururken nasıl olursa muhalefetten yardım beklersin?Adam stada her ayağını attığında ayakları geri geri gitmeli.Öyle baskı altına almalısın ki artık tepkilerden usanmalı.Öyle bir maç değil,her maç bağıracaksın ki ''Aman nasıl olsa haftaya önemli bir maç var unuturlar/sinirden bağırmışlardır.'' diye düşünemeyecek.Evet belki bunun tamamını Çarşı yapmayacak ama o stadda ''Çarşı'' bağırmadan bağırmayan adamlar varken Çarşı'dan başkalarınında ''istifa'' diye bağırmasını beklememek lazım.

Sivas maçında nasıl kutunun önderliğinde bağırıldıysa Manisa maçında da aynı durum olmalı.Çarşı istifa derken susacak bir Beşiktaşlı olduğunu düşünmüyorum.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

djinonu

arkadaslar hepiniz haklisiniz daha demin gs macina baktim
resmen diyorlar ki DERBILERIN DERBISI ben BESIKTASTA bunu hic duymadim cok yazik takim gittikce kücülüyor yani BESIKTASin duru$u kücülüyor buda cok üzücü
ama bu baskan istifa etmez sanmiyorum tmm iyi niyetli oda bizim gibi gönülden besiktasli kac kez göz yaslar icinde maca baktigini gördüm istiyor ama bilmiyor biraksa gercekten daha iyi olur ben diyordumki besiktas birgün cok büyük olacak hemde bu baskanla ama görüyorumki her sene ayni olaylar oluyor bjk tam liderlige sarildiktan sonra hakemlerle is bitiyor

sandimki fener kötü zamaninda aziz y. basindaydi simdi fener gercekten $Ikeyle cartla curtla büyük oldu avrupada biraz $ansiyla parladi ve büyük oldu ,bende bunun aynisini bizim bskn yapar saniyordum ama ümidimi yitirdim
gecen sene bizim bskn dediki
BIZ BU I$LERIN NASIL DÖNDÜGÜNÜ ÖGRENDIK
ögrendiysen uygula
senin sectirdigin federasyon bskni ulusoy sana kazik atti hemde cok büyük
bacisinin kocasi besiktasi ne hale getirdi...
bu bskn bisi yapamiyacak ne kadar istekli olsada olmuyor arkadas
ve bisey daha diyecegim abiler ablalar kardesler

bu actiginiz konu cok hassas yani besiktas ailesinin özel konusu ve nasil desem baska takimlardan girip buraya üye olup dalga gecenler bile olabilir ve yani ÖZEL diye birseyimiz kalmaz
yalnis anlamayin lütfen bu sözümde adminlere bir önlem alinamazmi sizce

saygilar,

Serdar

Brestgerfich

Çarşılılık ??? Bu nedir ? Çarşı hayranı olmak mı ? Yoksa kastettiğiniz ÇARŞI olmak mı ? Bir ruh değil midir bu? O ruha sahip olanlar da ÇARŞI değil midir ? Beşiktaşlıyız, Beşiktaş'ız ve ÇARŞI'yız...
Beşiktaş'ın değerlerini yok etmeye çalışanlara, Beşiktaş'a zarar verenlere karşıyız...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

:)

Çok net yanıt veriyorum

HAYIR DEĞİLDİR..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Kesinlikle... Maçtan maça takımı takip eden, sadece futbol takımını bilen, kadrodaki oyuncuları bilmeyen, skorlardan, puan durumundan haberdar olmayan, sadece sevincinde yanında olan bi adam tabi ki ÇARŞI olamaz..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

SATUKBLADE

@Mucizevi Alamet

peki dediklerinin hepsini biliyor
ve kapalıya giriyor bu adam
ama takım berabere giderken DAT DİRİ DAT DAT derse çarşı mıdır ?

NoPasaran

Her maçı yerine takip ediyorum
basketbol, futbol şu bu takip ediyorum
kadromuzu adan zeye biliyorum
skordan ve puan durumunda haberdarım
Sevincindede üzüntüsündede Biz Beşiktaşlıyız diyerek gurur duyabiliyorum

Ama ÇARŞI yı şu anki haliyle sevmiyorum..

Ne olacak şimdi?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_06

belki maça gitmemiş bir ben çarşıyım diye bilir ama

herkez BEŞİKTAŞLI olamaz

Delirdik

Kendimi biLdim biLeLi BeşiktaşLıyım.
3 sene öncesine kadarda kapaLıyı anca açıktan izLeyebiLen gücü ona yeten taraftardan öte bişi değiLdim.
daha sonra kapaLı üstede çıktık, depLasmanada gittik.. bir kez ben çarşıyım demişLiğim yoktur.

Saygı duyman, gurur duyman ayrı ' ben çarşıyım ' demen ayrı..

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

toygarcana

Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 27, 2008, 18:34:36
1.çArŞı yı sorduklarında bize derdik Bütün Beşiktaşlıları içinde bulunduran şemsiye diye.
2.çArŞı bir gurup değil tüm Beşiktaşlı ların ruhu diye
3.çArŞı haklının yanında haksızın yanında diye
4.çArŞı Atamız hariç herkese karşı diye
.
.
.
say say bitmez di çArŞı nın özellikleri...
Ama şimdi 10 kişinin yönettiği bir gurup haline geldi Beşiktaş
Ama şimdi adnan polatın azizenin kankası,Beşiktaşımız için hiç bir yere laf geçiremeyen Demirören in laf geçirdiği tek bir gurup oldu çArŞı

çArŞı bitiyor arkadaşlar.Yıldırım Demirören i destekleyen Beşiktaş ı ayaklarının altına alan demektir.Tribüne gelen 40 bin kişiden 39 bini istifa isterken bin kişi istemiyor diye bağırmaya hakkın yok diyenler Beşiktaş ımı susturuyor demektir.Haklı olan taraftar haksız olan yönetim ve futbolcularken tam tersini savunanlar zaten Beşiktaşlı değildir.Sebayı gönderdik hata yaptık diyip Demirören e sahip çıkanlar Seba nın yüzüne nasıl Bakacaklar?Baki yi Gordo nu savunanlar nasıl Pascal ın Şifo nun Şeref Beyin yüzüne bakacaklar.
Beşiktaş ıma Sahip Çıkamayanlar Nasıl O Stada Gelip Beşiktaş Diye Bağıracaklar?

Son sözüm çArŞı benim için bitmiştir geçmişine dönene kadar.
Forzadaki bir arkadaşın dediği gibi:

çArŞı da öldü Yasımız Büyük...

resmi siteye bunu yazınca banı yiyoruz... hey BEŞİKTAŞIM bu günleri de mi görücektin?
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

keskinli

besiktasliyiz!
carsili degil!
carsi yokkende besiktas vardi,carsi bitincede besiktas olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

herkesin çarşı olduğu bu dönemde ben münferit bir beşiktaş taraftarıyım...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R