Ana Menü

Hedef Pascal

Başlatan akbaba71, Nisan 26, 2008, 08:40:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Gelecek sezonun kadrosu için yabancı arayışlarını sürdüren Beşiktaş, daha önce gündemine giren bir yıldızı tekrar takibe aldı: Pascal Feindouno...
26.4.2008

29 maçta 7 gol
Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma'dan sonra bir Pascal daha Kartal olabilir! Bobo'nun takımdan ayrılmasının büyük ölçüde kesinleşmesinin ardından, Siyah-Beyazlılar golcü arayışlarına hız verdi. Rıza Çalımbay döneminde de Beşiktaş'ın gündeminde yer alan Saint-Etienne'in Gineli yıldızı Pascal Feindouno yine transfer listesinde yer alıyor. 27 yaşındaki yıldız oyuncu bu sezon 29 maçta 7 gol attı.

Taliplisi çok
Forvetin yanı sıra orta sahada da görev yapabilen Gineli futbolcu, tarzıyla Trabzonsporlu İbrahima Yattara'yı anımsatıyor. Ancak Feindouno, vatandaşının aksine daha mücadeleci bir görüntü çiziyor. Devre arasında ismi Sevilla'yla da anılan siyahi yıldıza Dinamo Kiev de talip olmuştu. Ancak transfer döneminin de yaklaşmasıyla, Fransız internet sitelerinde Feindouno'nun Kartal'a yakın olduğu ifade ediliyor.

kaynak:fanatik
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ilteriş

Üç sezondur bu adamı transfer ediyoruz. :D Gerçekten iyi bir oyuncu. Tam bir forvet değil aslında.

Ayrıca transferi maliyetli olur. En az 5 milyon avro ister kulübü. Bu kadar yüksek bedelli bir transfere karşıyım. Hücum hattımız zaten iyi.

Kralkartal21

Adam 27 yaşında ve 29 maçta 7 gol atmış.Çok az bence.

Ben gelmesini istemem.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

astbjk1903

ismi sirf pascal diye alacaklar valla bobo satılıp da bu adam mı alınır yalan bi habere benziyor ama gerceksede ertugrul hocanın da aklından suphe ederim
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

kaliteli ama ne olduğu belli değil yani adaptasyon şu bu derken az gol attı diye yollanır ne olduğunu anlamayız onun yerine SANTA CRUZ veya NİANGı tercih ederim

Guti ORÇ.

bencede niang iyi olur..

alper_1903

Feindouno ile anlasmistik ben ilk agizdan bilgiler aldim
ama hoca istememisti o zaman Riza Calimbay döneminde iyi bir oyuncu
ama eger yani sen anlasip da hocan istemiyor diye almiyorsan bu oyuncuyu ben akli dengenden süphe ederim...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Kartalizmatik

Bir takımın istikrar yakalaması için defansının güçlü olması gerekir.Hücum hattı istediği kadar iyi olsun...Örneğin biz
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

DeLgado gibi bir adam herhaLde bu.
yoksa forvet mi.
Bölünür senin için uykular!

astbjk1903

su niang hangi takımda oynuyor video larına baktım da manyak bir futbolcu cok teknik
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Nisan 26, 2008, 23:35:15
su niang hangi takımda oynuyor video larına baktım da manyak bir futbolcu cok teknik

marseille

ist.hatirasi/3-4

PASCAL NOUMA 'yı tercih ederim!
YÖNETİM İSTİFA !!!