Ana Menü

Diyarbakır’da Futbol Okulumuz Açıldı

Başlatan akbaba71, Nisan 23, 2008, 16:53:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsiyAh

sana tavsiye o zaman oralı olupta senin sehrinde yasayan arkadaslar edin kendine .. samimi ol biraz sonra anlayacaksın dedigimi.. ben bu yasıma kadar bir tane bile o sehirden özellikle Ben türküm diyen vatandas görmedim.. Aksine ne kadar tanıdıgım varsa ben türk değilim demiştir ve Bayragımızın üzerinede yemin ederim ki su kelimeyi cok duydum " sizin askerleriniz yüzünden bizim dagdakı abimiz kuzenlerimiz ölüyor,sehit oluyor"  Bunu diyen hiçkimse benim milletimden olamaz. Ve orda asla cocuklar 7 yasına kadar türkce bilmiyorlar ve cocukların cogu ilkögretim 1 de sınıfta kalıyor Neden?... cocuklara türkce ögretmedikleri için BEŞİKTAŞ ta türk takımıdır böyle insnalarada BEŞİKTAŞTA ihtiyac yoktur.

IL Capitano

Alıntı yapılan: dishiekartal1903 - Nisan 23, 2008, 17:20:59
Ha bi de HALKIN TAKIMI BEŞİKTAŞ evet Türk Halkının takımı.. Aksini iddaa eden olmasın.

bu nedemek oluyor? yani Besiktas bir kurtun takimi olamaz? öyle mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

hepsiyAh

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 23, 2008, 17:38:12
Alıntı yapılan: dishiekartal1903 - Nisan 23, 2008, 17:20:59
Ha bi de HALKIN TAKIMI BEŞİKTAŞ evet Türk Halkının takımı.. Aksini iddaa eden olmasın.

bu nedemek oluyor? yani Besiktas bir kurtun takimi olamaz? öyle mi?

insan olan Kürtünde takımı olur.. Ama İnsan Olan ..

IL Capitano

Alıntı yapılan: dishiekartal1903 - Nisan 23, 2008, 17:35:02
özellikle Ben türküm diyen vatandas görmedim.. Aksine ne kadar tanıdıgım varsa ben türk değilim demiştir

ya bu? Kurt niye ben Turkum desin? Turkiyeliyim desin yeter..
Kurt olan Turkum dese garip olacak zaten..
Her Kurt Pkkli degildir..
neyse agir konular bunlar..

hepsiyAh

tamam türkiyelim desin onada amennaa ama nedense diyemiyorlar !!

Ayrıca ben burda kürt davasınıda yapmıyorm sadece bi sehri yargıladım neden konu böyle saptı onuda anlamıs değilim. SEVMİYORUM o sehri aslada sevmeyecem içindeki insanlarıda sevmiyorm o sehirdende adam cıkacagına inanmıyorum .. Onun dısında ben Türkiyeliyim diyebilen her kürtte kardeşimiz .. Bunuda inkar etmedik asla.. Konuda sapmasın .

IL Capitano

tamam konuyla ilgili , fazla saptirmadan son bir soru;(seni de yormak istemiyorum aslinsa)

3-5 bin beyni yikanmis terorist yuzunden, o yöreye, bugun diyarbakir olur yarin urfa , hic mi bi yatirim yapmiyacagiz?
bir yerlerden baslamamiz lazim..insanlarin kendi evlerinde , kendi sehirlerinde kalmalari daha iyi olmazmi?

tabii sadece bence..

hepsiyAh

tabi ki yapmak lazım bunu en cok isteyenlerden biriyim ben ora da bu devletin bir sehri Ama şimdi değil neden şimdi değil biliyo musun? Önce ordaki beyni yıkanmıs halkın bazı seylerin farkında varıp sözde değil özde iki halkın kardeş oldugunu savunmaları ve bir tek devlet altında yasadıgımızı anlamalrı gerekiyor ülkeyi bölmek için birşeyler yapan su an ki halk için ben bu yapılanları dogru bulmuyorm çünkü oraya egitim için ögretmen gönderiyoruz ve daha basında acıklanmayan kaç ögretmenin sonu hazin oluyor.. Yazıktır günahtır bu devletede.. Bizde istiyoruz ki herkes bu devlet adı altında kardesce yasasın hepimiz aynı hakları görelim..  bunun için caba sarfettikleri zaman BİZ TÜRKİYELİYİZ diyebildikleri zaman Sonuna kadar arkalarında olacagız Tek istegimiz bizim varlıgımızı kabul etsinler ve kendi adlarına birşeyler yapmaya kalkmasınlar bu vatan hepimizin.

erdinc1926

herkes ilk önce insan olarak birbirlerini sevebilirse hiçbir sorun olmaz ayrımcılık neden oluyor hala anlamıyorum diyarbakırlısı falanlısı filanlısı olarak insan ayırılmaz diyarbakır şehrinden şehit çıkmıyor mu peki oranın insanı insan değil mi ? türk olanların hepsi iyi mi vatansefer mi bu ülkeyi tehlikeye atanlar yok mu ben kürt müyüm değilim ama yanlış düşünüyorsun hala uyarıcaz tabi benim bi hatam olursa da sizler uyaracaksınız burası herkese açık bir forum sen burda bunları yazarsan siteye giren ziyaretçiler kim bili neler düşünür
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

hepsiyAh

tamam kardeşim siz haklısnız tamammı sonuna kadar !

kardeş kardeş yaşa sen biz düşmanlık yapıyoruz ayırım yapıyoruz sen cok haklısın

Eyvallah !!!!!!!!!!!

gözzde_bjk

Zamanında Diyarbakır'ı medenileştirmeye çalışan valinin başarılarıyla yörenin nekadar değiştiği malumunuz tabiki kötü niyetlilerin dışında.Belki bu futbol okuluda -çok iyimser olacak ama- aklı daha büyük işlere ermeyen çocukların kurtarıcısı olur ve zamanı gelince Beşiktaşımıza yaraları dokununca hem biz hem de onlar yaşadıkları hayattan mutlu olurlar.

Çok yetenekli çocukların kulübümüze katılması dileğiyle,hayırlı olsun...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Bu konuyu siyasete çekmeyi nasıl başardınız çok merak ediyorum....

Bazı yorumları görünce 'vay halimize' diyorum...

keskinli

insanlari sehirleriyle yargilamayin!
terör sorunu baska besiktasin okul acmasi baska!!
bundan sonra bu konuya atilacak her siyasi mesaj cezalandirilacaktir!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 23, 2008, 17:42:48
özellikle Ben türküm diyen vatandas görmedim.. Aksine ne kadar tanıdıgım varsa ben türk değilim demiştir

arkadaşım bu nasıl düşünce...bu ülkede yaşa bu ülkenin her şeyinden faydalan,askeri seni korusun sonra sen ben kürdüm de...olur mu ya?bu ülkede benim geleneklerime göreneklerime kültürüme göre yaşayan herkes türktür.Bunlara göre yaşayan zaten ben kürdüm demez...diyenden korkacaksın...ben ülkemi seven bi kürdüm denir mi mesela?

Kralkartal21

Konuyu saptırmışlar yine.

İnşallah Beşiktaşımıza yakışır futbolcular yetişirde Beşiktaşımız bunlardan yararlanır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

IL Capitano

sadece bir sorum var, kesinlikle polemiklik bir aciklama olsun istemiyorum..
Ben dogma buyume Isvecte yasiyorum, Isvec vatandasiyim, Gunluk hayatta yuzde 90 isvecce konusuyorum..
Buranin geleneklerine göre yasiyorum, burda ekmegimi kazaniyorum..
Simdi ben Isvecli mi oluyorum..?
sadece bu sorunun cevabini istiyorum?
Birde senin dusuncene göre dunya uzerinde kurt yok, Turkiyede hic yok..
Cunku onlarin hepsi Turk . :o

Konu biraz sapiyor cok özur dilerim .... :-[

Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 23, 2008, 21:54:54
Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 23, 2008, 17:42:48

arkadaşım bu nasıl düşünce...bu ülkede yaşa bu ülkenin her şeyinden faydalan,askeri seni korusun sonra sen ben kürdüm de...olur mu ya?bu ülkede benim geleneklerime göreneklerime kültürüme göre yaşayan herkes türktür.Bunlara göre yaşayan zaten ben kürdüm demez...diyenden korkacaksın...ben ülkemi seven bi kürdüm denir mi mesela?